„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahany

Nové produkty Drahany

Dlažby a obrubníky Drahany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahany, Levná dlažba Drahany, Dlažba Drahany, Zámkové dlažby Drahany, Zámkové dlažba Drahany, Betonové dlažby Drahany, Betonová dlažba Drahany, Zdící prvky Drahany, Dlažby II jakosti Drahany, Dlažba II jakosti Drahany, Plošné dlažby Drahany, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha-Satalice Písek Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Tachov Přerov Praha-Dolní Počernice Trutnov Praha-Šeberov Praha-Březiněves Praha-Nebušice Opava Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Jeseník Praha-Lysolaje Chomutov Sokolov Plzeň-sever Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Příbram Praha-Lochkov Benešov Praha 6 Karviná Kolín Praha-Zličín Tábor Teplice Hlavní město Praha Ostrava-město Praha 21 Louny Vsetín Praha 8 Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Beroun Praha 10 Praha 12 Kroměříž Praha 18 Praha-Benice Pardubice Svitavy Praha 19 Praha 3 Praha-východ Praha 22 Bruntál Prachatice Nový Jičín Kutná Hora Blansko Klatovy Praha 5 Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Jičín Praha-Libuš Uherské Hradiště Nymburk Most Praha-Zbraslav Zlín Praha 7 Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Klánovice Strakonice Chrudim Praha-Dolní Chabry Brno-město Praha 20 Ústí nad Orlicí Pelhřimov Praha-Křeslice Praha 1 Praha 11 Praha-Řeporyje Praha-Újezd Znojmo Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Šumperk Ústí nad Labem Praha 4 Mělník Praha-Dubeč Děčín Mladá Boleslav Semily České Budějovice Praha 9 Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahany

Levná dlažba Drahany

Dlažba Drahany

Zámkové dlažby Drahany

Zámkové betonové dlažby Drahany

Zámková dlažba Drahany

Betonové dlažby Drahany

Betonová dlažba Drahany

Zdící prvky Drahany

Dlažby II jakosti Drahany

Dlažba II jakosti Drahany

Plošné dlažby Drahany