„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahany

Nové produkty Drahany

Dlažby a obrubníky Drahany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahany, Levná dlažba Drahany, Dlažba Drahany, Zámkové dlažby Drahany, Zámkové dlažba Drahany, Betonové dlažby Drahany, Betonová dlažba Drahany, Zdící prvky Drahany, Dlažby II jakosti Drahany, Dlažba II jakosti Drahany, Plošné dlažby Drahany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Karlovy Vary Tábor Plzeň-město Jeseník Nymburk Praha-Klánovice Pelhřimov Písek Praha-Libuš Jihlava Praha 7 Rakovník Praha-Dubeč Břeclav Kutná Hora Praha-Troja Karviná Blansko Praha-východ Náchod Praha-Dolní Chabry Praha 14 Děčín Praha-Křeslice Hlavní město Praha Praha-Lipence Praha 4 Rokycany Zlín Jablonec nad Nisou Opava Sokolov Praha 15 Hradec Králové Praha-Březiněves Praha 11 Praha-Zličín Praha 2 Praha-Nedvězí Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha 22 Most Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 12 Klatovy Praha-Královice Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Český Krumlov Praha-Satalice Kroměříž Praha 3 Žďár nad Sázavou Beroun Praha-Dolní Počernice Semily Praha-Benice Příbram Praha 18 Tachov České Budějovice Frýdek-Místek Mělník Olomouc Praha 9 Praha 19 Praha 8 Cheb Praha-Štěrboholy Kladno Ústí nad Labem Praha 6 Havlíčkův Brod Prostějov Praha 5 Znojmo Litoměřice Pardubice Praha 10 Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Jindřichův Hradec Strakonice Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha 1 Praha-Řeporyje Praha-západ Vyškov Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha 16 Hodonín Chomutov Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahany

Levná dlažba Drahany

Dlažba Drahany

Zámkové dlažby Drahany

Zámkové betonové dlažby Drahany

Zámková dlažba Drahany

Betonové dlažby Drahany

Betonová dlažba Drahany

Zdící prvky Drahany

Dlažby II jakosti Drahany

Dlažba II jakosti Drahany

Plošné dlažby Drahany