„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahany

Nové produkty Drahany

Dlažby a obrubníky Drahany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahany, Levná dlažba Drahany, Dlažba Drahany, Zámkové dlažby Drahany, Zámkové dlažba Drahany, Betonové dlažby Drahany, Betonová dlažba Drahany, Zdící prvky Drahany, Dlažby II jakosti Drahany, Dlažba II jakosti Drahany, Plošné dlažby Drahany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Břeclav Liberec Praha-Lysolaje Praha 18 Vyškov Beroun Teplice Hodonín Česká Lípa Blansko Brno-venkov Děčín Tábor Kolín Nový Jičín Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-východ Jičín Ústí nad Labem Praha-Troja Plzeň-sever Frýdek-Místek Domažlice Praha-Kunratice Prostějov Rokycany Přerov Trutnov Praha 15 Praha 2 Praha 16 Praha-Šeberov Praha 1 Vsetín Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Náchod Most Praha 8 Plzeň-město Praha 10 Klatovy Jihlava Litoměřice Praha 3 Prachatice Pardubice Strakonice Jindřichův Hradec Praha 13 Praha 4 Praha-Satalice Praha-Křeslice Příbram Praha-Újezd České Budějovice Rychnov nad Kněžnou Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Praha 22 Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Benice Zlín Cheb Třebíč Praha-Koloděje Hlavní město Praha Praha 9 Nymburk Praha 17 Bruntál Praha-Petrovice Praha-Lochkov Jeseník Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Dolní Chabry Praha 21 Chomutov Praha-Lipence Brno-město Rakovník Tachov Praha-Klánovice Praha 14 Olomouc Semily Mělník Chrudim Praha-Kolovraty Praha 12 Plzeň-jih Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahany

Levná dlažba Drahany

Dlažba Drahany

Zámkové dlažby Drahany

Zámkové betonové dlažby Drahany

Zámková dlažba Drahany

Betonové dlažby Drahany

Betonová dlažba Drahany

Zdící prvky Drahany

Dlažby II jakosti Drahany

Dlažba II jakosti Drahany

Plošné dlažby Drahany