„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahelčice

Nové produkty Drahelčice

Dlažby a obrubníky Drahelčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahelčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahelčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahelčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahelčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahelčice, Levná dlažba Drahelčice, Dlažba Drahelčice, Zámkové dlažby Drahelčice, Zámkové dlažba Drahelčice, Betonové dlažby Drahelčice, Betonová dlažba Drahelčice, Zdící prvky Drahelčice, Dlažby II jakosti Drahelčice, Dlažba II jakosti Drahelčice, Plošné dlažby Drahelčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 3 Plzeň-jih Praha-západ Praha 4 Praha-Řeporyje Praha 14 Ústí nad Orlicí Karviná Hlavní město Praha Praha 8 Plzeň-sever Liberec Pardubice Sokolov Klatovy Pelhřimov Havlíčkův Brod Praha 9 Praha-Troja Praha-Březiněves Děčín Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Zlín Praha-Lochkov Semily Znojmo Kutná Hora Tábor Jeseník Nový Jičín Praha 5 Most Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha-Dolní Počernice Benešov Olomouc Praha-Štěrboholy Přerov Praha 16 Ústí nad Labem Praha 18 Břeclav Hodonín Opava Vsetín Praha-Křeslice Praha-Nedvězí Praha 22 Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Chomutov Trutnov Praha-Velká Chuchle Kolín Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha-Kunratice Beroun Šumperk Chrudim Praha-Dubeč Praha-Běchovice Bruntál Brno-venkov Nymburk Praha-Královice Teplice Mělník Praha 15 Praha 20 Prachatice Prostějov Písek Praha 11 Praha-Koloděje Kladno Svitavy Praha 21 Český Krumlov Vyškov Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha 13 Praha-Kolovraty Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Satalice Praha 2 Plzeň-město Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Čakovice Karlovy Vary Tachov Praha 10 Praha-Benice Strakonice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahelčice

Levná dlažba Drahelčice

Dlažba Drahelčice

Zámkové dlažby Drahelčice

Zámkové betonové dlažby Drahelčice

Zámková dlažba Drahelčice

Betonové dlažby Drahelčice

Betonová dlažba Drahelčice

Zdící prvky Drahelčice

Dlažby II jakosti Drahelčice

Dlažba II jakosti Drahelčice

Plošné dlažby Drahelčice