„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahelčice

Nové produkty Drahelčice

Dlažby a obrubníky Drahelčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahelčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahelčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahelčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahelčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahelčice, Levná dlažba Drahelčice, Dlažba Drahelčice, Zámkové dlažby Drahelčice, Zámkové dlažba Drahelčice, Betonové dlažby Drahelčice, Betonová dlažba Drahelčice, Zdící prvky Drahelčice, Dlažby II jakosti Drahelčice, Dlažba II jakosti Drahelčice, Plošné dlažby Drahelčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Vyškov Praha-Újezd Kladno Olomouc Praha-Ďáblice Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-západ Praha 1 Praha 10 Praha-Zbraslav Praha 9 Klatovy Příbram Praha-Šeberov Ostrava-město Benešov Přerov Frýdek-Místek Tachov Praha-Petrovice Praha-Suchdol Opava Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Děčín Rychnov nad Kněžnou Plzeň-jih Praha 15 Kutná Hora Praha-Vinoř Břeclav Praha 4 Praha 11 Svitavy Mělník Blansko Praha-Lipence Prostějov Český Krumlov Praha 18 Praha 5 Plzeň-město Žďár nad Sázavou Kroměříž Hodonín Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Kunratice České Budějovice Liberec Ústí nad Orlicí Bruntál Praha 14 Praha-Čakovice Praha-Satalice Chrudim Praha-Benice Písek Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Praha 7 Praha 21 Jičín Praha-Troja Praha 8 Litoměřice Jindřichův Hradec Zlín Semily Česká Lípa Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Pelhřimov Sokolov Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha 13 Nový Jičín Jeseník Louny Trutnov Hradec Králové Praha 3 Šumperk Praha 22 Praha 20 Praha 6 Praha-Velká Chuchle Cheb Uherské Hradiště Beroun Praha-Nebušice Kolín Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahelčice

Levná dlažba Drahelčice

Dlažba Drahelčice

Zámkové dlažby Drahelčice

Zámkové betonové dlažby Drahelčice

Zámková dlažba Drahelčice

Betonové dlažby Drahelčice

Betonová dlažba Drahelčice

Zdící prvky Drahelčice

Dlažby II jakosti Drahelčice

Dlažba II jakosti Drahelčice

Plošné dlažby Drahelčice