„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahenice

Nové produkty Drahenice

Dlažby a obrubníky Drahenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahenice, Levná dlažba Drahenice, Dlažba Drahenice, Zámkové dlažby Drahenice, Zámkové dlažba Drahenice, Betonové dlažby Drahenice, Betonová dlažba Drahenice, Zdící prvky Drahenice, Dlažby II jakosti Drahenice, Dlažba II jakosti Drahenice, Plošné dlažby Drahenice, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha 2 Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Opava Praha-východ Most Kolín Břeclav Praha 21 Semily Praha 11 Přerov Praha-Nedvězí Svitavy Plzeň-sever Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Nový Jičín Ústí nad Orlicí Vsetín Praha 22 Brno-město Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Petrovice Praha-Benice Teplice Hlavní město Praha Nymburk Ostrava-město Vyškov Litoměřice Jičín Praha-Šeberov Hradec Králové Beroun Prostějov Praha-Kolovraty Praha-Libuš Česká Lípa Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha 5 Rokycany Kutná Hora Děčín Chomutov Liberec České Budějovice Praha 10 Havlíčkův Brod Benešov Znojmo Praha 4 Jeseník Praha 12 Praha 20 Ústí nad Labem Mělník Praha-Lipence Plzeň-jih Praha 7 Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Zlín Tábor Praha-Vinoř Praha-Lochkov Mladá Boleslav Praha-Řeporyje Praha-Koloděje Praha 3 Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha-Dolní Počernice Uherské Hradiště Kladno Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Kunratice Praha 15 Praha 8 Příbram Náchod Jindřichův Hradec Třebíč Karviná Strakonice Louny Praha-Suchdol Český Krumlov Blansko Pelhřimov Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahenice

Levná dlažba Drahenice

Dlažba Drahenice

Zámkové dlažby Drahenice

Zámkové betonové dlažby Drahenice

Zámková dlažba Drahenice

Betonové dlažby Drahenice

Betonová dlažba Drahenice

Zdící prvky Drahenice

Dlažby II jakosti Drahenice

Dlažba II jakosti Drahenice

Plošné dlažby Drahenice