„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahenice

Nové produkty Drahenice

Dlažby a obrubníky Drahenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahenice, Levná dlažba Drahenice, Dlažba Drahenice, Zámkové dlažby Drahenice, Zámkové dlažba Drahenice, Betonové dlažby Drahenice, Betonová dlažba Drahenice, Zdící prvky Drahenice, Dlažby II jakosti Drahenice, Dlažba II jakosti Drahenice, Plošné dlažby Drahenice, Plošná dlažba


Další města:

Opava Plzeň-sever Praha-Benice Třebíč Rychnov nad Kněžnou Praha 20 České Budějovice Mladá Boleslav Cheb Praha-Vinoř Kolín Praha-Dubeč Brno-město Liberec Znojmo Nymburk Olomouc Blansko Přerov Praha-Petrovice Praha-Křeslice Praha 22 Mělník Praha-Královice Praha-západ Česká Lípa Nový Jičín Praha-Kunratice Šumperk Rokycany Tábor Benešov Praha-Slivenec Pardubice Vsetín Praha-Lochkov Praha-Koloděje Chrudim Ústí nad Orlicí Praha 15 Kroměříž Jindřichův Hradec Praha 18 Praha-Čakovice Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha 13 Sokolov Praha-Nedvězí Kutná Hora Hodonín Jablonec nad Nisou Jihlava Zlín Praha 6 Děčín Břeclav Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Beroun Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Náchod Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Semily Klatovy Tachov Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha 17 Praha 12 Praha-východ Karlovy Vary Frýdek-Místek Most Jeseník Domažlice Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Lipence Praha-Libuš Praha 21 Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Hlavní město Praha Rakovník Český Krumlov Praha-Suchdol Praha 19 Bruntál Svitavy Praha-Běchovice Karviná Vyškov Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahenice

Levná dlažba Drahenice

Dlažba Drahenice

Zámkové dlažby Drahenice

Zámkové betonové dlažby Drahenice

Zámková dlažba Drahenice

Betonové dlažby Drahenice

Betonová dlažba Drahenice

Zdící prvky Drahenice

Dlažby II jakosti Drahenice

Dlažba II jakosti Drahenice

Plošné dlažby Drahenice