„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahenice

Nové produkty Drahenice

Dlažby a obrubníky Drahenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahenice, Levná dlažba Drahenice, Dlažba Drahenice, Zámkové dlažby Drahenice, Zámkové dlažba Drahenice, Betonové dlažby Drahenice, Betonová dlažba Drahenice, Zdící prvky Drahenice, Dlažby II jakosti Drahenice, Dlažba II jakosti Drahenice, Plošné dlažby Drahenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Plzeň-sever Praha 4 Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 16 Mladá Boleslav Děčín Praha 18 Sokolov Plzeň-jih Praha 19 Praha-Běchovice Olomouc Praha-Štěrboholy Kladno Praha-Dubeč Český Krumlov Praha-Satalice Praha-Benice Pardubice Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Praha-východ Rakovník Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha-západ Praha 2 Písek Karviná Praha-Vinoř Hodonín Praha-Šeberov Jičín Praha-Lysolaje Praha 15 Opava Plzeň-město Chrudim Česká Lípa Ústí nad Orlicí Klatovy Praha-Lipence Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha-Březiněves Prostějov Praha-Čakovice Frýdek-Místek Břeclav Litoměřice Svitavy Praha-Suchdol Příbram Kutná Hora Praha-Královice Znojmo Praha-Nebušice Liberec Strakonice Šumperk Cheb Jindřichův Hradec Chomutov Ústí nad Labem Praha 17 Náchod Brno-město Jablonec nad Nisou Přerov Praha 12 Rokycany Teplice Praha-Slivenec Praha-Petrovice Trutnov Praha-Křeslice Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Zlín Praha-Dolní Počernice Beroun Tachov Praha-Újezd Praha-Lochkov Tábor Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Praha-Kunratice Praha 3 Kolín Vyškov Karlovy Vary Praha-Klánovice Semily Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahenice

Levná dlažba Drahenice

Dlažba Drahenice

Zámkové dlažby Drahenice

Zámkové betonové dlažby Drahenice

Zámková dlažba Drahenice

Betonové dlažby Drahenice

Betonová dlažba Drahenice

Zdící prvky Drahenice

Dlažby II jakosti Drahenice

Dlažba II jakosti Drahenice

Plošné dlažby Drahenice