„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahkov

Nové produkty Drahkov

Dlažby a obrubníky Drahkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahkov, Levná dlažba Drahkov, Dlažba Drahkov, Zámkové dlažby Drahkov, Zámkové dlažba Drahkov, Betonové dlažby Drahkov, Betonová dlažba Drahkov, Zdící prvky Drahkov, Dlažby II jakosti Drahkov, Dlažba II jakosti Drahkov, Plošné dlažby Drahkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha 3 Praha-Běchovice Plzeň-sever Benešov Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Březiněves Nový Jičín Praha 2 Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Praha 7 Praha-Dolní Chabry Příbram Praha 9 Svitavy Chrudim Česká Lípa Praha 1 Praha-Újezd Praha 22 Třebíč Sokolov Blansko Praha 19 Praha 17 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Uherské Hradiště České Budějovice Náchod Praha-Libuš Jihlava Přerov Praha-Lysolaje Praha-Kunratice Jeseník Praha-Ďáblice Kutná Hora Praha 16 Jablonec nad Nisou Domažlice Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Praha 14 Praha-Křeslice Praha-Klánovice Pardubice Kolín Klatovy Praha-Zličín Praha-východ Zlín Olomouc Semily Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha 5 Karlovy Vary Znojmo Kladno Plzeň-město Praha 4 Pelhřimov Praha-Čakovice Prostějov Praha 15 Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Břeclav Karviná Mladá Boleslav Bruntál Praha-Lochkov Trutnov Louny Brno-město Jičín Brno-venkov Praha-Královice Praha 12 Praha-Benice Šumperk Jindřichův Hradec Praha 21 Strakonice Opava Praha-Dubeč Liberec Rokycany Praha-Suchdol Ústí nad Orlicí Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Chomutov Rychnov nad Kněžnou Beroun ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahkov

Levná dlažba Drahkov

Dlažba Drahkov

Zámkové dlažby Drahkov

Zámkové betonové dlažby Drahkov

Zámková dlažba Drahkov

Betonové dlažby Drahkov

Betonová dlažba Drahkov

Zdící prvky Drahkov

Dlažby II jakosti Drahkov

Dlažba II jakosti Drahkov

Plošné dlažby Drahkov