„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahkov

Nové produkty Drahkov

Dlažby a obrubníky Drahkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahkov, Levná dlažba Drahkov, Dlažba Drahkov, Zámkové dlažby Drahkov, Zámkové dlažba Drahkov, Betonové dlažby Drahkov, Betonová dlažba Drahkov, Zdící prvky Drahkov, Dlažby II jakosti Drahkov, Dlažba II jakosti Drahkov, Plošné dlažby Drahkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Šeberov Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Praha 4 Hodonín Třebíč Praha 21 Písek Praha-Velká Chuchle Chrudim Jindřichův Hradec Šumperk Náchod Prostějov Praha 10 Praha 2 Olomouc Praha-Ďáblice Znojmo Plzeň-město Nový Jičín Pardubice Praha-Benice Praha-Suchdol Rokycany Strakonice Kroměříž Klatovy Praha-Vinoř Praha 11 Svitavy Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 17 Jičín Prachatice Český Krumlov Teplice Liberec Tachov Blansko Vsetín Havlíčkův Brod Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-východ Jeseník Kolín Litoměřice Karviná Domažlice Hradec Králové Karlovy Vary Semily Praha-Troja Praha 6 Česká Lípa Děčín Mladá Boleslav Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Kladno Nymburk Praha-Libuš Praha 22 Praha-Petrovice Praha-Královice Mělník Plzeň-sever Praha 19 Praha-Březiněves Opava Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Kutná Hora Brno-venkov Praha 13 Břeclav Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Praha-západ Praha 8 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha-Řeporyje Beroun Praha 16 Praha 3 Praha-Klánovice Uherské Hradiště Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahkov

Levná dlažba Drahkov

Dlažba Drahkov

Zámkové dlažby Drahkov

Zámkové betonové dlažby Drahkov

Zámková dlažba Drahkov

Betonové dlažby Drahkov

Betonová dlažba Drahkov

Zdící prvky Drahkov

Dlažby II jakosti Drahkov

Dlažba II jakosti Drahkov

Plošné dlažby Drahkov