„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahobudice

Nové produkty Drahobudice

Dlažby a obrubníky Drahobudice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahobudice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahobudice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahobudice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahobudice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahobudice, Levná dlažba Drahobudice, Dlažba Drahobudice, Zámkové dlažby Drahobudice, Zámkové dlažba Drahobudice, Betonové dlažby Drahobudice, Betonová dlažba Drahobudice, Zdící prvky Drahobudice, Dlažby II jakosti Drahobudice, Dlažba II jakosti Drahobudice, Plošné dlažby Drahobudice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha 2 Praha-Čakovice Louny Strakonice Ústí nad Orlicí Kutná Hora Cheb Česká Lípa Praha 12 Zlín Praha-Řeporyje Praha 1 Plzeň-jih Praha 15 Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 20 Nymburk Břeclav Brno-venkov Chrudim Pardubice Hlavní město Praha Praha-Šeberov Praha-Dubeč Praha 14 Praha 3 Kroměříž Praha-Kolovraty Praha-Lipence Karlovy Vary Pelhřimov Písek Svitavy Praha-Petrovice Praha-východ Praha-Újezd Praha 8 Praha 4 Praha 22 Nový Jičín Jihlava Plzeň-sever Praha-Ďáblice Praha 18 Praha-Lysolaje Karviná Praha-Suchdol České Budějovice Znojmo Praha-Zbraslav Praha-Satalice Vsetín Chomutov Praha-Nebušice Rakovník Rokycany Vyškov Tachov Praha-západ Litoměřice Praha 9 Praha 11 Opava Praha 10 Praha-Troja Třebíč Praha-Březiněves Brno-město Klatovy Uherské Hradiště Náchod Liberec Tábor Český Krumlov Jablonec nad Nisou Šumperk Praha 19 Jičín Kladno Hodonín Trutnov Praha 7 Praha 13 Mladá Boleslav Ostrava-město Přerov Most Praha-Běchovice Prostějov Praha-Velká Chuchle Praha-Vinoř Olomouc Hradec Králové Praha 21 Praha-Klánovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahobudice

Levná dlažba Drahobudice

Dlažba Drahobudice

Zámkové dlažby Drahobudice

Zámkové betonové dlažby Drahobudice

Zámková dlažba Drahobudice

Betonové dlažby Drahobudice

Betonová dlažba Drahobudice

Zdící prvky Drahobudice

Dlažby II jakosti Drahobudice

Dlažba II jakosti Drahobudice

Plošné dlažby Drahobudice