„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahobudice

Nové produkty Drahobudice

Dlažby a obrubníky Drahobudice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahobudice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahobudice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahobudice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahobudice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahobudice, Levná dlažba Drahobudice, Dlažba Drahobudice, Zámkové dlažby Drahobudice, Zámkové dlažba Drahobudice, Betonové dlažby Drahobudice, Betonová dlažba Drahobudice, Zdící prvky Drahobudice, Dlažby II jakosti Drahobudice, Dlažba II jakosti Drahobudice, Plošné dlažby Drahobudice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dubeč Litoměřice Praha 19 Praha-Nedvězí Praha 6 Praha 15 Prachatice Praha-Lochkov Rokycany Praha 20 Praha-Čakovice Beroun Kroměříž Praha-Kunratice Uherské Hradiště Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Vsetín Cheb Praha 3 Svitavy Kolín Most Praha-Slivenec Hlavní město Praha Písek Praha 5 Praha-Královice Prostějov Příbram Rakovník Praha-Březiněves Praha-Suchdol Domažlice Praha-Koloděje Praha 2 Olomouc Praha-Lysolaje Louny Praha 22 Kutná Hora Nymburk Klatovy Praha-Petrovice Praha 18 Plzeň-město Karlovy Vary České Budějovice Praha 1 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Strakonice Vyškov Ústí nad Orlicí Chrudim Náchod Benešov Sokolov Šumperk Bruntál Praha-Klánovice Plzeň-sever Kladno Jihlava Pardubice Praha 9 Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Křeslice Děčín Hradec Králové Mělník Praha 8 Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Plzeň-jih Praha 10 Přerov Praha 16 Znojmo Liberec Tachov Praha-Dolní Chabry Praha-Velká Chuchle Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Šeberov Praha 21 Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha 7 Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Trutnov Praha-Kolovraty Jeseník Praha 13 Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahobudice

Levná dlažba Drahobudice

Dlažba Drahobudice

Zámkové dlažby Drahobudice

Zámkové betonové dlažby Drahobudice

Zámková dlažba Drahobudice

Betonové dlažby Drahobudice

Betonová dlažba Drahobudice

Zdící prvky Drahobudice

Dlažby II jakosti Drahobudice

Dlažba II jakosti Drahobudice

Plošné dlažby Drahobudice