„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahonice

Nové produkty Drahonice

Dlažby a obrubníky Drahonice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahonice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahonice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahonice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahonice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahonice, Levná dlažba Drahonice, Dlažba Drahonice, Zámkové dlažby Drahonice, Zámkové dlažba Drahonice, Betonové dlažby Drahonice, Betonová dlažba Drahonice, Zdící prvky Drahonice, Dlažby II jakosti Drahonice, Dlažba II jakosti Drahonice, Plošné dlažby Drahonice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Rychnov nad Kněžnou Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Benešov Praha-Nebušice Liberec Hlavní město Praha Praha-Březiněves Jeseník Plzeň-jih Jičín Česká Lípa Praha 5 Beroun Praha 16 Blansko Nový Jičín Písek Nymburk Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Praha 8 Pelhřimov Tábor Karlovy Vary Praha-Zličín Praha-Řeporyje Vyškov Praha-Dubeč Praha-Satalice Praha 14 Znojmo Louny Svitavy Trutnov Chomutov Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Brno-venkov Praha-Troja Praha 18 Praha 20 Klatovy Třebíč Frýdek-Místek Příbram Praha 17 Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Praha-Kunratice Kolín Ústí nad Orlicí Mělník Teplice Praha 22 Pardubice Praha 7 Šumperk Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha-Lysolaje Praha 10 Rakovník Praha 13 Bruntál Cheb Litoměřice Praha 19 Praha-Slivenec Děčín Praha-Šeberov Zlín Mladá Boleslav Strakonice Vsetín Praha 2 Žďár nad Sázavou Opava Prostějov Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Tachov Praha-Přední Kopanina Most Olomouc Karviná Hradec Králové Hodonín Uherské Hradiště Jindřichův Hradec Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 12 Praha-západ Praha 9 Semily Praha 1 Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahonice

Levná dlažba Drahonice

Dlažba Drahonice

Zámkové dlažby Drahonice

Zámkové betonové dlažby Drahonice

Zámková dlažba Drahonice

Betonové dlažby Drahonice

Betonová dlažba Drahonice

Zdící prvky Drahonice

Dlažby II jakosti Drahonice

Dlažba II jakosti Drahonice

Plošné dlažby Drahonice