„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahonín

Nové produkty Drahonín

Dlažby a obrubníky Drahonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahonín, Levná dlažba Drahonín, Dlažba Drahonín, Zámkové dlažby Drahonín, Zámkové dlažba Drahonín, Betonové dlažby Drahonín, Betonová dlažba Drahonín, Zdící prvky Drahonín, Dlažby II jakosti Drahonín, Dlažba II jakosti Drahonín, Plošné dlažby Drahonín, Plošná dlažba


Další města:

Rychnov nad Kněžnou Tábor Třebíč Písek Hlavní město Praha Praha 8 Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Březiněves Louny Plzeň-jih Prostějov Náchod Praha 13 Praha-východ Jablonec nad Nisou Kroměříž Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Frýdek-Místek Praha-Troja Praha-Slivenec Praha 19 Klatovy Jindřichův Hradec Česká Lípa Benešov Děčín Praha-Běchovice Svitavy Jeseník Praha-Šeberov Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Beroun Most Příbram Jičín Uherské Hradiště Praha-Satalice Praha-Nedvězí Praha 12 Praha 5 Opava Praha 17 Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha 2 Praha 20 Praha 7 Šumperk Praha 14 Praha-Ďáblice Rokycany Mladá Boleslav Chrudim Znojmo Praha-Vinoř Domažlice Jihlava Nový Jičín Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Praha-Benice Praha-Lochkov Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Kolín Sokolov Praha-Kunratice Rakovník Karlovy Vary Praha-západ Přerov Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Teplice Zlín Plzeň-město Český Krumlov Praha 6 Hodonín Cheb Praha-Dolní Počernice Pelhřimov Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Brno-město Ústí nad Labem Praha 21 Praha-Řeporyje Břeclav Kladno Prachatice Praha-Klánovice Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahonín

Levná dlažba Drahonín

Dlažba Drahonín

Zámkové dlažby Drahonín

Zámkové betonové dlažby Drahonín

Zámková dlažba Drahonín

Betonové dlažby Drahonín

Betonová dlažba Drahonín

Zdící prvky Drahonín

Dlažby II jakosti Drahonín

Dlažba II jakosti Drahonín

Plošné dlažby Drahonín