„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahonín

Nové produkty Drahonín

Dlažby a obrubníky Drahonín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahonín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahonín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahonín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahonín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahonín, Levná dlažba Drahonín, Dlažba Drahonín, Zámkové dlažby Drahonín, Zámkové dlažba Drahonín, Betonové dlažby Drahonín, Betonová dlažba Drahonín, Zdící prvky Drahonín, Dlažby II jakosti Drahonín, Dlažba II jakosti Drahonín, Plošné dlažby Drahonín, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Rokycany Praha 10 Litoměřice Praha 22 Jeseník Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Nový Jičín Rakovník Praha-Řeporyje Beroun Louny Pelhřimov Příbram Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Čakovice Praha-Dubeč Praha-západ Přerov Praha-Dolní Chabry Chomutov Blansko Praha-Přední Kopanina Chrudim Kutná Hora Trutnov Pardubice Praha-Újezd Praha-Kolovraty Cheb Břeclav Praha-Suchdol Praha-Troja Zlín Brno-město Vyškov Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Jindřichův Hradec Ostrava-město Domažlice Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle České Budějovice Znojmo Praha-Šeberov Praha 5 Praha-Kunratice Praha 15 Karviná Praha 20 Praha 9 Plzeň-sever Praha-Zbraslav Liberec Praha 14 Uherské Hradiště Praha 21 Praha-Klánovice Hradec Králové Nymburk Praha 18 Praha-Nedvězí Tábor Sokolov Frýdek-Místek Praha 17 Praha 12 Praha-Královice Praha 2 Třebíč Semily Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Jičín Brno-venkov Hodonín Prostějov Jihlava Praha 13 Teplice Kolín Praha-Satalice Plzeň-jih Tachov Praha-Ďáblice Praha-Lochkov Praha-Nebušice Praha 11 Ústí nad Labem Praha-východ Praha-Lipence Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahonín

Levná dlažba Drahonín

Dlažba Drahonín

Zámkové dlažby Drahonín

Zámkové betonové dlažby Drahonín

Zámková dlažba Drahonín

Betonové dlažby Drahonín

Betonová dlažba Drahonín

Zdící prvky Drahonín

Dlažby II jakosti Drahonín

Dlažba II jakosti Drahonín

Plošné dlažby Drahonín