„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahotěšice

Nové produkty Drahotěšice

Dlažby a obrubníky Drahotěšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahotěšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahotěšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahotěšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahotěšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahotěšice, Levná dlažba Drahotěšice, Dlažba Drahotěšice, Zámkové dlažby Drahotěšice, Zámkové dlažba Drahotěšice, Betonové dlažby Drahotěšice, Betonová dlažba Drahotěšice, Zdící prvky Drahotěšice, Dlažby II jakosti Drahotěšice, Dlažba II jakosti Drahotěšice, Plošné dlažby Drahotěšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Hodonín Louny Praha-Šeberov Praha 16 Nymburk Náchod Praha-západ Mělník Karlovy Vary Praha-Nedvězí Plzeň-sever Nový Jičín Jihlava Sokolov Praha-Lochkov Liberec Hradec Králové Praha-východ Praha 17 Praha-Kunratice Jablonec nad Nisou Žďár nad Sázavou Praha-Lipence Strakonice Pardubice Praha 13 Havlíčkův Brod Vyškov Praha 9 Praha-Zličín Šumperk Blansko Pelhřimov Příbram Praha 19 Jindřichův Hradec Český Krumlov Benešov Praha-Klánovice Praha 10 Praha-Koloděje Praha 5 České Budějovice Praha 15 Most Cheb Praha 20 Praha 6 Praha 8 Plzeň-město Trutnov Tábor Semily Praha-Přední Kopanina Hlavní město Praha Praha 12 Klatovy Třebíč Praha 3 Rokycany Kutná Hora Tachov Praha 18 Praha-Petrovice Praha-Slivenec Opava Praha-Březiněves Písek Rakovník Praha 14 Brno-venkov Beroun Ústí nad Labem Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Kolín Svitavy Praha-Benice Praha 2 Břeclav Ústí nad Orlicí Praha 1 Prachatice Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Praha-Satalice Praha 11 Jeseník Praha-Vinoř Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Olomouc Ostrava-město Praha-Dubeč Děčín Kladno Brno-město Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahotěšice

Levná dlažba Drahotěšice

Dlažba Drahotěšice

Zámkové dlažby Drahotěšice

Zámkové betonové dlažby Drahotěšice

Zámková dlažba Drahotěšice

Betonové dlažby Drahotěšice

Betonová dlažba Drahotěšice

Zdící prvky Drahotěšice

Dlažby II jakosti Drahotěšice

Dlažba II jakosti Drahotěšice

Plošné dlažby Drahotěšice