„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahotěšice

Nové produkty Drahotěšice

Dlažby a obrubníky Drahotěšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahotěšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahotěšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahotěšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahotěšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahotěšice, Levná dlažba Drahotěšice, Dlažba Drahotěšice, Zámkové dlažby Drahotěšice, Zámkové dlažba Drahotěšice, Betonové dlažby Drahotěšice, Betonová dlažba Drahotěšice, Zdící prvky Drahotěšice, Dlažby II jakosti Drahotěšice, Dlažba II jakosti Drahotěšice, Plošné dlažby Drahotěšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Vinoř Svitavy Praha-Slivenec Praha 15 Praha-Velká Chuchle Praha 20 Most Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Vsetín Jičín Cheb Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Křeslice Karlovy Vary Praha-Benice Praha-Klánovice Kladno Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Praha-Nebušice Přerov Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Koloděje Opava Praha-Běchovice Chrudim České Budějovice Pelhřimov Praha 18 Klatovy Mělník Praha 10 Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Olomouc Praha 7 Praha 9 Hradec Králové Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Libuš Znojmo Praha-Nedvězí Hlavní město Praha Benešov Šumperk Praha 5 Hodonín Brno-venkov Plzeň-jih Praha 4 Prachatice Havlíčkův Brod Sokolov Frýdek-Místek Praha 2 Praha-Šeberov Bruntál Praha 8 Vyškov Jeseník Chomutov Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Kroměříž Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Semily Trutnov Nymburk Kolín Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Litoměřice Louny Liberec Beroun Třebíč Strakonice Pardubice Rakovník Praha 6 Praha 13 Praha 22 Praha 17 Praha-východ Mladá Boleslav Kutná Hora Břeclav Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahotěšice

Levná dlažba Drahotěšice

Dlažba Drahotěšice

Zámkové dlažby Drahotěšice

Zámkové betonové dlažby Drahotěšice

Zámková dlažba Drahotěšice

Betonové dlažby Drahotěšice

Betonová dlažba Drahotěšice

Zdící prvky Drahotěšice

Dlažby II jakosti Drahotěšice

Dlažba II jakosti Drahotěšice

Plošné dlažby Drahotěšice