„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahotěšice

Nové produkty Drahotěšice

Dlažby a obrubníky Drahotěšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahotěšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahotěšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahotěšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahotěšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahotěšice, Levná dlažba Drahotěšice, Dlažba Drahotěšice, Zámkové dlažby Drahotěšice, Zámkové dlažba Drahotěšice, Betonové dlažby Drahotěšice, Betonová dlažba Drahotěšice, Zdící prvky Drahotěšice, Dlažby II jakosti Drahotěšice, Dlažba II jakosti Drahotěšice, Plošné dlažby Drahotěšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Pardubice Pelhřimov Praha-Troja Praha-Nedvězí Praha 3 Praha 11 Strakonice Karlovy Vary Semily Praha 9 Nymburk Česká Lípa Uherské Hradiště Beroun Rakovník Chomutov Praha 19 Praha 21 Přerov Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha 14 Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha 17 Praha 1 Ústí nad Labem Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha 13 Náchod Břeclav Jeseník Kolín Praha 22 Rokycany Písek Šumperk Děčín Chrudim Český Krumlov Mělník Trutnov Klatovy Liberec Praha 2 Praha-západ Prostějov Tachov Praha 4 Benešov Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Vyškov Praha-Dubeč Hlavní město Praha Praha 16 Praha-Petrovice Praha 7 Prachatice Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Olomouc Vsetín Svitavy Brno-město Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha 10 Zlín Praha-východ Třebíč Jindřichův Hradec Hradec Králové Žďár nad Sázavou Domažlice Jičín Opava Praha-Klánovice Praha-Benice Praha-Lipence Tábor Znojmo Praha-Čakovice Plzeň-sever Příbram Most Praha 12 Blansko Praha-Řeporyje Praha-Březiněves Ostrava-město Frýdek-Místek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahotěšice

Levná dlažba Drahotěšice

Dlažba Drahotěšice

Zámkové dlažby Drahotěšice

Zámkové betonové dlažby Drahotěšice

Zámková dlažba Drahotěšice

Betonové dlažby Drahotěšice

Betonová dlažba Drahotěšice

Zdící prvky Drahotěšice

Dlažby II jakosti Drahotěšice

Dlažba II jakosti Drahotěšice

Plošné dlažby Drahotěšice