„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahotín

Nové produkty Drahotín

Dlažby a obrubníky Drahotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahotín, Levná dlažba Drahotín, Dlažba Drahotín, Zámkové dlažby Drahotín, Zámkové dlažba Drahotín, Betonové dlažby Drahotín, Betonová dlažba Drahotín, Zdící prvky Drahotín, Dlažby II jakosti Drahotín, Dlažba II jakosti Drahotín, Plošné dlažby Drahotín, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Cheb Ostrava-město Praha 7 Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Šumperk Praha 16 Přerov Semily Olomouc Česká Lípa Praha 21 Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha 10 Plzeň-sever Blansko Ústí nad Orlicí Rokycany Praha 11 Praha-Kunratice Most Písek Strakonice Klatovy Karlovy Vary Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha-Suchdol Chomutov Brno-město Tábor Beroun Kutná Hora Praha 20 Praha-Řeporyje Plzeň-jih Bruntál Praha 19 Praha-Velká Chuchle Karviná Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 22 Chrudim Ústí nad Labem Svitavy Jablonec nad Nisou Praha 6 Opava Sokolov Kroměříž Praha 4 Praha-západ Vyškov Náchod Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Louny Jeseník Praha-Lysolaje Tachov Český Krumlov Praha-Březiněves Praha 18 Praha-Lochkov Benešov Nový Jičín Uherské Hradiště Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Zličín Praha 12 Nymburk Praha-Koloděje Litoměřice Děčín Kolín Prachatice Znojmo Praha 15 Praha-Vinoř Domažlice Kladno Zlín Praha-Zbraslav Pardubice Teplice Hradec Králové Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahotín

Levná dlažba Drahotín

Dlažba Drahotín

Zámkové dlažby Drahotín

Zámkové betonové dlažby Drahotín

Zámková dlažba Drahotín

Betonové dlažby Drahotín

Betonová dlažba Drahotín

Zdící prvky Drahotín

Dlažby II jakosti Drahotín

Dlažba II jakosti Drahotín

Plošné dlažby Drahotín