„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahotín

Nové produkty Drahotín

Dlažby a obrubníky Drahotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahotín, Levná dlažba Drahotín, Dlažba Drahotín, Zámkové dlažby Drahotín, Zámkové dlažba Drahotín, Betonové dlažby Drahotín, Betonová dlažba Drahotín, Zdící prvky Drahotín, Dlažby II jakosti Drahotín, Dlažba II jakosti Drahotín, Plošné dlažby Drahotín, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Přerov Kladno Mladá Boleslav Karlovy Vary Praha-Vinoř Praha-Troja Jihlava Prostějov Praha-Klánovice Praha 17 Praha 4 Kroměříž Praha 5 Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Kunratice Příbram Praha-Koloděje Olomouc Nymburk Rakovník Praha 7 Benešov Praha-Petrovice Opava Praha-Lochkov Louny Teplice Plzeň-sever Praha 2 Jičín Liberec Svitavy Praha 1 Praha-Újezd Český Krumlov Hlavní město Praha Praha-Suchdol Praha-Královice Chrudim Litoměřice Žďár nad Sázavou Písek Praha-Nebušice Praha 6 Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha-Zličín Rokycany Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Libuš Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Praha 14 Tábor Praha-Dubeč Praha 13 Šumperk Kolín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha 19 Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 21 Praha-Šeberov Domažlice Znojmo Třebíč Tachov Praha-západ Praha-Kolovraty Praha-Benice Česká Lípa Karviná Jeseník Praha-Lysolaje Cheb Praha 12 Hradec Králové Trutnov Prachatice Praha 20 Praha 10 Beroun Brno-město Bruntál Ústí nad Labem Břeclav Praha 22 Praha-Březiněves Vyškov České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahotín

Levná dlažba Drahotín

Dlažba Drahotín

Zámkové dlažby Drahotín

Zámkové betonové dlažby Drahotín

Zámková dlažba Drahotín

Betonové dlažby Drahotín

Betonová dlažba Drahotín

Zdící prvky Drahotín

Dlažby II jakosti Drahotín

Dlažba II jakosti Drahotín

Plošné dlažby Drahotín