„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drahotín

Nové produkty Drahotín

Dlažby a obrubníky Drahotín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drahotín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drahotín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drahotín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drahotín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drahotín, Levná dlažba Drahotín, Dlažba Drahotín, Zámkové dlažby Drahotín, Zámkové dlažba Drahotín, Betonové dlažby Drahotín, Betonová dlažba Drahotín, Zdící prvky Drahotín, Dlažby II jakosti Drahotín, Dlažba II jakosti Drahotín, Plošné dlažby Drahotín, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Český Krumlov Žďár nad Sázavou Praha 11 Praha-Nebušice Praha 4 Praha-Zličín Praha-Petrovice Nový Jičín Litoměřice Praha-Přední Kopanina Praha 9 Přerov Praha-Dolní Chabry Praha 14 Vsetín Sokolov Praha-Královice Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou České Budějovice Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Děčín Praha-východ Karviná Vyškov Ústí nad Orlicí Chomutov Most Písek Havlíčkův Brod Bruntál Praha 6 Šumperk Praha-Benice Praha 3 Praha-Lochkov Frýdek-Místek Rokycany Praha 8 Brno-venkov Praha-Kolovraty Rychnov nad Kněžnou Brno-město Praha-Dubeč Praha-Čakovice Kroměříž Ústí nad Labem Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Prachatice Uherské Hradiště Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Benešov Strakonice Praha 5 Praha-Slivenec Znojmo Praha-Běchovice Hlavní město Praha Plzeň-jih Kolín Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Štěrboholy Praha 13 Praha 21 Praha-Koloděje Tábor Praha-Křeslice Pelhřimov Plzeň-město Praha-Lysolaje Praha 16 Praha-Dolní Počernice Praha-Satalice Klatovy Praha-Libuš Praha-Lipence Náchod Praha-západ Blansko Beroun Rakovník Praha 20 Praha-Suchdol Olomouc Jindřichův Hradec Jičín Zlín Plzeň-sever Příbram Tachov Svitavy Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drahotín

Levná dlažba Drahotín

Dlažba Drahotín

Zámkové dlažby Drahotín

Zámkové betonové dlažby Drahotín

Zámková dlažba Drahotín

Betonové dlažby Drahotín

Betonová dlažba Drahotín

Zdící prvky Drahotín

Dlažby II jakosti Drahotín

Dlažba II jakosti Drahotín

Plošné dlažby Drahotín