„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Draženov

Nové produkty Draženov

Dlažby a obrubníky Draženov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Draženov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Draženov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Draženov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Draženov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Draženov, Levná dlažba Draženov, Dlažba Draženov, Zámkové dlažby Draženov, Zámkové dlažba Draženov, Betonové dlažby Draženov, Betonová dlažba Draženov, Zdící prvky Draženov, Dlažby II jakosti Draženov, Dlažba II jakosti Draženov, Plošné dlažby Draženov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Brno-město Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Most Praha-Nebušice Praha 19 Jindřichův Hradec Rokycany Hradec Králové Trutnov Praha 11 Plzeň-jih Teplice Karviná Kolín Vsetín Domažlice Chomutov Praha-Šeberov Hodonín Příbram Písek Praha 21 Praha 9 Praha 4 Praha-Zbraslav Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Strakonice Chrudim Nymburk Praha 10 Beroun Brno-venkov Praha-Libuš Bruntál Znojmo Jičín Liberec Praha-Ďáblice Praha-Benice Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 16 Benešov České Budějovice Praha 6 Praha-Běchovice Šumperk Cheb Praha-Újezd Jihlava Praha-Dubeč Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha 14 Praha 13 Hlavní město Praha Nový Jičín Louny Karlovy Vary Praha 7 Semily Blansko Praha-Lysolaje Praha 8 Tábor Praha 18 Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Praha-Královice Kladno Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Vyškov Kroměříž Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Náchod Praha-Kunratice Přerov Praha-Křeslice Klatovy Praha 20 Praha 1 Česká Lípa Praha-západ Děčín Český Krumlov Plzeň-město Praha-Koloděje Mělník Havlíčkův Brod Praha 3 Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Draženov

Levná dlažba Draženov

Dlažba Draženov

Zámkové dlažby Draženov

Zámkové betonové dlažby Draženov

Zámková dlažba Draženov

Betonové dlažby Draženov

Betonová dlažba Draženov

Zdící prvky Draženov

Dlažby II jakosti Draženov

Dlažba II jakosti Draženov

Plošné dlažby Draženov