„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Draženov

Nové produkty Draženov

Dlažby a obrubníky Draženov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Draženov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Draženov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Draženov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Draženov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Draženov, Levná dlažba Draženov, Dlažba Draženov, Zámkové dlažby Draženov, Zámkové dlažba Draženov, Betonové dlažby Draženov, Betonová dlažba Draženov, Zdící prvky Draženov, Dlažby II jakosti Draženov, Dlažba II jakosti Draženov, Plošné dlažby Draženov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Benice Žďár nad Sázavou Ústí nad Labem Chrudim Beroun Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Břeclav Hradec Králové Prachatice Praha 4 Benešov Náchod Strakonice Hlavní město Praha Příbram Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Kladno Praha-Petrovice Plzeň-jih Trutnov Ostrava-město Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Ďáblice Praha 12 Praha 3 Praha-Zbraslav Praha-Zličín Svitavy Praha-Satalice Šumperk Semily Praha 10 Praha 2 Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Mělník Vyškov Praha 15 Karlovy Vary Most Praha-Královice Praha 20 Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha 16 Praha 19 Sokolov Jičín Praha 22 Nový Jičín Praha-Koloděje Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Louny Praha 14 Klatovy Praha-Klánovice Praha-Libuš Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Březiněves Chomutov Plzeň-město Praha 7 Mladá Boleslav Český Krumlov Kutná Hora Uherské Hradiště Cheb Praha 1 Písek Praha 6 Praha-Křeslice Litoměřice Brno-město Praha 13 Rakovník Jihlava Praha-západ Brno-venkov Praha-Štěrboholy Přerov Praha-Vinoř Nymburk Česká Lípa Olomouc České Budějovice Liberec Pardubice Kroměříž Hodonín Praha-Újezd Praha-Kolovraty Znojmo Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Draženov

Levná dlažba Draženov

Dlažba Draženov

Zámkové dlažby Draženov

Zámkové betonové dlažby Draženov

Zámková dlažba Draženov

Betonové dlažby Draženov

Betonová dlažba Draženov

Zdící prvky Draženov

Dlažby II jakosti Draženov

Dlažba II jakosti Draženov

Plošné dlažby Draženov