„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Draženov

Nové produkty Draženov

Dlažby a obrubníky Draženov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Draženov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Draženov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Draženov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Draženov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Draženov, Levná dlažba Draženov, Dlažba Draženov, Zámkové dlažby Draženov, Zámkové dlažba Draženov, Betonové dlažby Draženov, Betonová dlažba Draženov, Zdící prvky Draženov, Dlažby II jakosti Draženov, Dlažba II jakosti Draženov, Plošné dlažby Draženov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha 22 Jihlava Zlín Liberec Praha 12 Trutnov Plzeň-sever Chrudim Praha-Běchovice Praha-Nebušice Šumperk Hlavní město Praha Praha 21 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Praha 13 Plzeň-jih Brno-venkov Praha-Nedvězí Semily Praha-Štěrboholy Benešov Praha 4 Praha-Klánovice Prostějov Česká Lípa Praha-Koloděje Praha-Újezd Třebíč Vyškov Jičín Praha-Kunratice Písek Praha-Benice Praha 15 Praha-Dubeč Praha-Křeslice Praha 5 Hradec Králové Kladno Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Praha-Čakovice Praha-Troja Praha 16 Náchod Děčín Praha 2 Uherské Hradiště Karviná Praha-Ďáblice Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Chomutov Praha-Zbraslav Jeseník Praha-Královice Praha-Březiněves Praha-Dolní Počernice Hodonín Vsetín Jablonec nad Nisou Kolín Tábor Beroun Rakovník Praha-západ Nový Jičín Bruntál Praha-Libuš Praha-Zličín Praha-východ Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Mělník Rokycany Praha 10 Pardubice Tachov Sokolov Havlíčkův Brod Praha 3 Karlovy Vary Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha 9 Domažlice Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha 19 Praha 7 Kroměříž Praha 18 Ostrava-město Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Draženov

Levná dlažba Draženov

Dlažba Draženov

Zámkové dlažby Draženov

Zámkové betonové dlažby Draženov

Zámková dlažba Draženov

Betonové dlažby Draženov

Betonová dlažba Draženov

Zdící prvky Draženov

Dlažby II jakosti Draženov

Dlažba II jakosti Draženov

Plošné dlažby Draženov