„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražičky

Nové produkty Dražičky

Dlažby a obrubníky Dražičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražičky, Levná dlažba Dražičky, Dlažba Dražičky, Zámkové dlažby Dražičky, Zámkové dlažba Dražičky, Betonové dlažby Dražičky, Betonová dlažba Dražičky, Zdící prvky Dražičky, Dlažby II jakosti Dražičky, Dlažba II jakosti Dražičky, Plošné dlažby Dražičky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Blansko Praha 14 Frýdek-Místek Praha 1 Praha 19 Praha 3 Praha-Klánovice Chomutov Přerov Zlín Uherské Hradiště Praha-Lipence Třebíč Praha 5 Praha 6 Karlovy Vary Rychnov nad Kněžnou Kladno Praha-Benice Hradec Králové Brno-město Brno-venkov Pardubice Prachatice Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Znojmo Klatovy Praha 10 Mladá Boleslav Praha-Suchdol Prostějov Příbram Praha 7 Praha 22 Praha-Dolní Chabry Trutnov Praha 18 Praha-Lysolaje Tachov Praha 16 Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Česká Lípa Ostrava-město Nymburk Teplice Beroun Šumperk Praha 21 Praha 2 Louny Praha 17 Praha-západ Praha-Čakovice Praha 4 Náchod Praha-Slivenec Pelhřimov Jablonec nad Nisou Olomouc Strakonice Karviná Nový Jičín Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Praha-Koloděje České Budějovice Praha-Dubeč Hlavní město Praha Kutná Hora Praha-Troja Opava Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Plzeň-sever Praha-Kolovraty Most Mělník Jihlava Cheb Praha-Šeberov Praha 15 Praha 12 Praha-Nebušice Praha-Petrovice Domažlice Jeseník Děčín Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Benešov Semily Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražičky

Levná dlažba Dražičky

Dlažba Dražičky

Zámkové dlažby Dražičky

Zámkové betonové dlažby Dražičky

Zámková dlažba Dražičky

Betonové dlažby Dražičky

Betonová dlažba Dražičky

Zdící prvky Dražičky

Dlažby II jakosti Dražičky

Dlažba II jakosti Dražičky

Plošné dlažby Dražičky