„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražičky

Nové produkty Dražičky

Dlažby a obrubníky Dražičky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražičky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražičky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražičky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražičky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražičky, Levná dlažba Dražičky, Dlažba Dražičky, Zámkové dlažby Dražičky, Zámkové dlažba Dražičky, Betonové dlažby Dražičky, Betonová dlažba Dražičky, Zdící prvky Dražičky, Dlažby II jakosti Dražičky, Dlažba II jakosti Dražičky, Plošné dlažby Dražičky, Plošná dlažba


Další města:

Karlovy Vary Šumperk Mladá Boleslav Praha 7 Jeseník Pardubice Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Slivenec Třebíč Svitavy Praha 17 Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Chomutov Praha-Lysolaje Most Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 12 Domažlice Rakovník Havlíčkův Brod Jihlava Praha-Velká Chuchle Kolín Praha 9 Praha-západ Příbram Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Vinoř Opava Ostrava-město Uherské Hradiště Beroun Nymburk Praha-Zličín Hodonín Tachov Jablonec nad Nisou Vsetín Vyškov Praha-Nebušice Praha 19 Náchod Tábor Olomouc Praha-Lipence Brno-město Benešov Cheb Plzeň-sever Znojmo Ústí nad Labem Kladno Praha 1 Kutná Hora Klatovy Praha-východ Bruntál Praha-Satalice Hradec Králové Praha 15 Chrudim Praha 5 Semily Plzeň-jih Praha 22 Praha 13 Praha-Královice Teplice Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Litoměřice Prostějov Praha-Přední Kopanina Louny Sokolov Praha-Čakovice Praha-Březiněves Frýdek-Místek Praha 20 Praha-Zbraslav Praha 10 Ústí nad Orlicí Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Liberec Břeclav Jindřichův Hradec Jičín Blansko Praha 8 Praha 3 Praha-Štěrboholy Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražičky

Levná dlažba Dražičky

Dlažba Dražičky

Zámkové dlažby Dražičky

Zámkové betonové dlažby Dražičky

Zámková dlažba Dražičky

Betonové dlažby Dražičky

Betonová dlažba Dražičky

Zdící prvky Dražičky

Dlažby II jakosti Dražičky

Dlažba II jakosti Dražičky

Plošné dlažby Dražičky