„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drážov

Nové produkty Drážov

Dlažby a obrubníky Drážov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drážov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drážov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drážov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drážov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drážov, Levná dlažba Drážov, Dlažba Drážov, Zámkové dlažby Drážov, Zámkové dlažba Drážov, Betonové dlažby Drážov, Betonová dlažba Drážov, Zdící prvky Drážov, Dlažby II jakosti Drážov, Dlažba II jakosti Drážov, Plošné dlažby Drážov, Plošná dlažba


Další města:

Havlíčkův Brod Praha 6 Beroun Praha 3 Domažlice Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Karviná Brno-venkov Jindřichův Hradec Praha-Šeberov Praha-Dolní Počernice Praha 5 Strakonice Ostrava-město Praha 17 Tachov Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Praha 19 Praha-Suchdol Liberec Praha-Zličín Frýdek-Místek Svitavy Jičín Trutnov Bruntál Nymburk Znojmo Jihlava Praha-Slivenec Blansko Pardubice Olomouc Třebíč Děčín Praha-Lipence Praha 20 Praha 22 Opava Louny Praha-Řeporyje Praha-Vinoř Praha 8 Praha 14 Klatovy Tábor Praha-Troja Praha 11 Chomutov Kroměříž Praha-Kunratice Písek Praha 21 Praha-Běchovice Chrudim Praha 4 Praha-Koloděje Zlín Příbram Praha-Benice Šumperk Žďár nad Sázavou Litoměřice Cheb Kutná Hora Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Hlavní město Praha Praha 12 Praha-západ Praha-Klánovice Praha-Královice Plzeň-sever Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Praha 13 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Vyškov Vsetín Rakovník Jeseník Praha-Nebušice Kolín Přerov Mladá Boleslav Rokycany Náchod Nový Jičín Uherské Hradiště Kladno Praha 10 České Budějovice Praha-Dubeč Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drážov

Levná dlažba Drážov

Dlažba Drážov

Zámkové dlažby Drážov

Zámkové betonové dlažby Drážov

Zámková dlažba Drážov

Betonové dlažby Drážov

Betonová dlažba Drážov

Zdící prvky Drážov

Dlažby II jakosti Drážov

Dlažba II jakosti Drážov

Plošné dlažby Drážov