„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drážov

Nové produkty Drážov

Dlažby a obrubníky Drážov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drážov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drážov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drážov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drážov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drážov, Levná dlažba Drážov, Dlažba Drážov, Zámkové dlažby Drážov, Zámkové dlažba Drážov, Betonové dlažby Drážov, Betonová dlažba Drážov, Zdící prvky Drážov, Dlažby II jakosti Drážov, Dlažba II jakosti Drážov, Plošné dlažby Drážov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Nový Jičín Praha-Nedvězí Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja Děčín Příbram Cheb Břeclav Brno-venkov Zlín Praha-Dolní Počernice Praha-Benice Český Krumlov Opava Karviná Praha 1 Benešov Praha-Lochkov Most Liberec Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Přerov Prachatice Praha 16 Mělník Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha-Suchdol Bruntál Praha 17 Praha 15 Blansko Praha-Přední Kopanina Třebíč Rakovník Praha-Královice Praha 12 Praha-Velká Chuchle Znojmo Hlavní město Praha Praha 14 Domažlice Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Dubeč Beroun Jihlava Louny Trutnov Praha-Zličín Praha 13 Žďár nad Sázavou Semily Prostějov Mladá Boleslav České Budějovice Hradec Králové Praha 20 Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha-západ Plzeň-město Praha-Újezd Praha 18 Praha-Šeberov Praha-Libuš Pardubice Rokycany Praha 8 Nymburk Praha 10 Česká Lípa Praha 11 Praha-Zbraslav Praha-Klánovice Šumperk Praha-východ Strakonice Brno-město Olomouc Plzeň-sever Teplice Praha 9 Náchod Praha-Řeporyje Sokolov Havlíčkův Brod Praha-Křeslice Praha 4 Praha-Lipence Uherské Hradiště Kroměříž Písek Svitavy Praha 6 Hodonín Vsetín Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drážov

Levná dlažba Drážov

Dlažba Drážov

Zámkové dlažby Drážov

Zámkové betonové dlažby Drážov

Zámková dlažba Drážov

Betonové dlažby Drážov

Betonová dlažba Drážov

Zdící prvky Drážov

Dlažby II jakosti Drážov

Dlažba II jakosti Drážov

Plošné dlažby Drážov