„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drážov

Nové produkty Drážov

Dlažby a obrubníky Drážov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drážov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drážov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drážov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drážov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drážov, Levná dlažba Drážov, Dlažba Drážov, Zámkové dlažby Drážov, Zámkové dlažba Drážov, Betonové dlažby Drážov, Betonová dlažba Drážov, Zdící prvky Drážov, Dlažby II jakosti Drážov, Dlažba II jakosti Drážov, Plošné dlažby Drážov, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Chomutov Kroměříž Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha 2 Brno-město Chrudim Prostějov Praha-Lochkov Mělník Praha 9 Znojmo Ostrava-město Praha 8 Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Zbraslav Cheb Praha-Běchovice Praha-Lipence Olomouc Pardubice Teplice Praha-Satalice Zlín Bruntál Opava Jeseník Uherské Hradiště Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Sokolov Náchod Praha 1 Praha 16 Kutná Hora Rokycany Blansko Most Louny Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Karviná Praha-Petrovice Písek Rakovník Praha 11 Jablonec nad Nisou Ústí nad Labem Klatovy Karlovy Vary Břeclav Strakonice Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Prachatice Plzeň-město Pelhřimov České Budějovice Praha-Řeporyje Praha 14 Svitavy Praha-Křeslice Rychnov nad Kněžnou Příbram Přerov Praha-Březiněves Tachov Praha-Královice Česká Lípa Praha 7 Praha 5 Kladno Benešov Semily Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha-Benice Nymburk Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Praha 17 Domažlice Praha 20 Jihlava Praha-Čakovice Praha-Újezd Praha 10 Vyškov Litoměřice Praha 13 Praha-Slivenec Praha-východ Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Šumperk Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drážov

Levná dlažba Drážov

Dlažba Drážov

Zámkové dlažby Drážov

Zámkové betonové dlažby Drážov

Zámková dlažba Drážov

Betonové dlažby Drážov

Betonová dlažba Drážov

Zdící prvky Drážov

Dlažby II jakosti Drážov

Dlažba II jakosti Drážov

Plošné dlažby Drážov