„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražovice

Nové produkty Dražovice

Dlažby a obrubníky Dražovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražovice, Levná dlažba Dražovice, Dlažba Dražovice, Zámkové dlažby Dražovice, Zámkové dlažba Dražovice, Betonové dlažby Dražovice, Betonová dlažba Dražovice, Zdící prvky Dražovice, Dlažby II jakosti Dražovice, Dlažba II jakosti Dražovice, Plošné dlažby Dražovice, Plošná dlažba


Další města:

Vyškov Plzeň-město Praha-Suchdol Benešov Strakonice Břeclav Praha 1 Jeseník Olomouc Rokycany Mladá Boleslav Český Krumlov Praha-Běchovice Přerov Rakovník Náchod Praha 3 Příbram Beroun Praha-Ďáblice Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Ústí nad Labem Chrudim Hradec Králové Praha 12 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Praha-Troja Praha 15 Praha 7 Tachov Praha 17 Praha-Vinoř Sokolov Praha-Kunratice Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-západ Praha-Petrovice Praha-Újezd Most Praha 9 Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha 11 Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Trutnov Praha 19 Praha 6 Znojmo Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Liberec Nymburk Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Plzeň-sever Brno-město Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Nebušice Prachatice Praha-Benice Kutná Hora Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha 2 Praha 4 Ústí nad Orlicí Praha 21 Zlín Cheb Litoměřice Klatovy Praha 5 Třebíč Domažlice Praha 20 Karviná Pardubice Prostějov Tábor Česká Lípa Brno-venkov Praha-východ Mělník Praha-Zbraslav Uherské Hradiště Vsetín Chomutov Praha 14 Praha-Křeslice Ostrava-město Praha 16 Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražovice

Levná dlažba Dražovice

Dlažba Dražovice

Zámkové dlažby Dražovice

Zámkové betonové dlažby Dražovice

Zámková dlažba Dražovice

Betonové dlažby Dražovice

Betonová dlažba Dražovice

Zdící prvky Dražovice

Dlažby II jakosti Dražovice

Dlažba II jakosti Dražovice

Plošné dlažby Dražovice