„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražovice

Nové produkty Dražovice

Dlažby a obrubníky Dražovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražovice, Levná dlažba Dražovice, Dlažba Dražovice, Zámkové dlažby Dražovice, Zámkové dlažba Dražovice, Betonové dlažby Dražovice, Betonová dlažba Dražovice, Zdící prvky Dražovice, Dlažby II jakosti Dražovice, Dlažba II jakosti Dražovice, Plošné dlažby Dražovice, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Jičín Louny Praha-Běchovice Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha-Suchdol Praha 11 Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha 21 Rakovník Praha-Lochkov Mělník Praha-Čakovice Kroměříž Pelhřimov Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Příbram Cheb Plzeň-sever Most Praha 9 Praha-Štěrboholy Praha 12 Praha-Lysolaje Semily Trutnov Přerov Praha-Satalice Jihlava Karlovy Vary Chomutov Praha-Královice Hradec Králové Beroun Praha-Březiněves Opava Klatovy Praha-Klánovice Praha 8 Praha-Kolovraty Brno-město Praha 10 Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Třebíč Praha-Nedvězí Plzeň-město Praha 6 Pardubice Blansko Domažlice Praha-východ Plzeň-jih Praha-Petrovice Praha-Libuš Břeclav Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Praha-Troja Jeseník Praha 5 Hodonín Praha-Koloděje Praha-Benice Tábor Praha 3 Praha 7 Mladá Boleslav Bruntál Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Ostrava-město Tachov Havlíčkův Brod Zlín Česká Lípa Žďár nad Sázavou Znojmo Praha-Újezd Brno-venkov Kolín Strakonice Svitavy Vsetín Karviná Český Krumlov Praha-Ďáblice Nymburk Liberec Praha 15 Praha-Vinoř Praha-Zličín Olomouc Praha-Velká Chuchle České Budějovice Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražovice

Levná dlažba Dražovice

Dlažba Dražovice

Zámkové dlažby Dražovice

Zámkové betonové dlažby Dražovice

Zámková dlažba Dražovice

Betonové dlažby Dražovice

Betonová dlažba Dražovice

Zdící prvky Dražovice

Dlažby II jakosti Dražovice

Dlažba II jakosti Dražovice

Plošné dlažby Dražovice