„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražůvky

Nové produkty Dražůvky

Dlažby a obrubníky Dražůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražůvky, Levná dlažba Dražůvky, Dlažba Dražůvky, Zámkové dlažby Dražůvky, Zámkové dlažba Dražůvky, Betonové dlažby Dražůvky, Betonová dlažba Dražůvky, Zdící prvky Dražůvky, Dlažby II jakosti Dražůvky, Dlažba II jakosti Dražůvky, Plošné dlažby Dražůvky, Plošná dlažba


Další města:

Opava Karlovy Vary Plzeň-sever Liberec Uherské Hradiště Praha 8 Praha 21 Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Svitavy Praha-Lipence Ostrava-město Praha-Petrovice Kolín Rakovník Frýdek-Místek Benešov Praha-Libuš Praha-Královice Praha-Řeporyje Praha-Nebušice Náchod Louny Rychnov nad Kněžnou Žďár nad Sázavou Praha 10 Karviná Praha-Kolovraty Praha 16 Vyškov Hlavní město Praha Praha-západ Trutnov Praha-Troja Most Praha-Štěrboholy Příbram Praha 4 Tachov Písek Blansko Praha 7 Kutná Hora Prostějov Praha 9 Český Krumlov Hradec Králové Kladno Praha-Čakovice Semily Beroun Praha-Šeberov Zlín Šumperk Praha 12 Praha 15 Přerov Praha-Benice České Budějovice Chrudim Praha-Běchovice Praha 3 Praha 18 Praha-Újezd Praha 2 Praha 20 Teplice Pelhřimov Praha-Ďáblice Bruntál Praha 13 Hodonín Znojmo Litoměřice Břeclav Praha-Lysolaje Jičín Mělník Chomutov Jindřichův Hradec Praha 14 Kroměříž Pardubice Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Praha-Zličín Praha-Velká Chuchle Nymburk Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Zbraslav Tábor Praha-Březiněves Praha 1 Praha 22 Mladá Boleslav Plzeň-město Ústí nad Labem Brno-venkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražůvky

Levná dlažba Dražůvky

Dlažba Dražůvky

Zámkové dlažby Dražůvky

Zámkové betonové dlažby Dražůvky

Zámková dlažba Dražůvky

Betonové dlažby Dražůvky

Betonová dlažba Dražůvky

Zdící prvky Dražůvky

Dlažby II jakosti Dražůvky

Dlažba II jakosti Dražůvky

Plošné dlažby Dražůvky