„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražůvky

Nové produkty Dražůvky

Dlažby a obrubníky Dražůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražůvky, Levná dlažba Dražůvky, Dlažba Dražůvky, Zámkové dlažby Dražůvky, Zámkové dlažba Dražůvky, Betonové dlažby Dražůvky, Betonová dlažba Dražůvky, Zdící prvky Dražůvky, Dlažby II jakosti Dražůvky, Dlažba II jakosti Dražůvky, Plošné dlažby Dražůvky, Plošná dlažba


Další města:

Praha 9 Praha-Zličín Praha 6 Praha-Kunratice Vyškov Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Svitavy Praha-Satalice Pelhřimov Jihlava Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha-Březiněves Prachatice Hodonín Uherské Hradiště Praha-Běchovice Benešov Louny Liberec České Budějovice Mělník Jeseník Plzeň-město Karlovy Vary Sokolov Praha-Šeberov Praha-Dolní Měcholupy Děčín Kroměříž Opava Hlavní město Praha Praha 11 Břeclav Mladá Boleslav Praha-Koloděje Strakonice Přerov Praha 2 Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha 16 Rokycany Chrudim Praha-Lysolaje Jičín Praha 15 Písek Praha-Újezd Praha-východ Ústí nad Orlicí Třebíč Trutnov Praha 13 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Klatovy Praha 22 Nový Jičín Praha 5 Praha 18 Beroun Praha-Čakovice Praha 17 Praha-Královice Praha 21 Praha-Křeslice Bruntál Praha 14 Brno-venkov Domažlice Tachov Tábor Česká Lípa Ostrava-město Olomouc Rakovník Praha 7 Plzeň-sever Praha-Libuš Hradec Králové Kolín Prostějov Praha-západ Teplice Blansko Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Náchod Šumperk Praha-Kolovraty Praha 20 Semily Praha-Benice Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražůvky

Levná dlažba Dražůvky

Dlažba Dražůvky

Zámkové dlažby Dražůvky

Zámkové betonové dlažby Dražůvky

Zámková dlažba Dražůvky

Betonové dlažby Dražůvky

Betonová dlažba Dražůvky

Zdící prvky Dražůvky

Dlažby II jakosti Dražůvky

Dlažba II jakosti Dražůvky

Plošné dlažby Dražůvky