„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dražůvky

Nové produkty Dražůvky

Dlažby a obrubníky Dražůvky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dražůvky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dražůvky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dražůvky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dražůvky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dražůvky, Levná dlažba Dražůvky, Dlažba Dražůvky, Zámkové dlažby Dražůvky, Zámkové dlažba Dražůvky, Betonové dlažby Dražůvky, Betonová dlažba Dražůvky, Zdící prvky Dražůvky, Dlažby II jakosti Dražůvky, Dlažba II jakosti Dražůvky, Plošné dlažby Dražůvky, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Kutná Hora Praha-západ Rokycany Prostějov Břeclav Česká Lípa Frýdek-Místek Praha 1 Praha-Kolovraty Kladno Náchod Příbram Praha-Březiněves Brno-venkov Ústí nad Labem Louny Praha 6 Kroměříž Tachov Praha-Štěrboholy Nový Jičín Most Praha-Petrovice Jihlava Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Uherské Hradiště Sokolov Praha-Čakovice Praha 8 České Budějovice Znojmo Praha 20 Bruntál Opava Praha-Suchdol Praha 2 Strakonice Teplice Praha-Troja Písek Tábor Liberec Hodonín Mladá Boleslav Karlovy Vary Chomutov Brno-město Praha 15 Praha-Řeporyje Praha 11 Praha 5 Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Jičín Zlín Praha 18 Praha 17 Praha 22 Praha-Kunratice Praha-východ Olomouc Praha 21 Beroun Benešov Hlavní město Praha Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Děčín Vsetín Semily Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha 4 Praha-Zličín Prachatice Havlíčkův Brod Mělník Plzeň-město Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Domažlice Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Ústí nad Orlicí Nymburk Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Praha-Slivenec Vyškov Chrudim Praha-Lochkov Praha 7 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Praha 3 Šumperk Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dražůvky

Levná dlažba Dražůvky

Dlažba Dražůvky

Zámkové dlažby Dražůvky

Zámkové betonové dlažby Dražůvky

Zámková dlažba Dražůvky

Betonové dlažby Dražůvky

Betonová dlažba Dražůvky

Zdící prvky Dražůvky

Dlažby II jakosti Dražůvky

Dlažba II jakosti Dražůvky

Plošné dlažby Dražůvky