„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřenice

Nové produkty Dřenice

Dlažby a obrubníky Dřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřenice, Levná dlažba Dřenice, Dlažba Dřenice, Zámkové dlažby Dřenice, Zámkové dlažba Dřenice, Betonové dlažby Dřenice, Betonová dlažba Dřenice, Zdící prvky Dřenice, Dlažby II jakosti Dřenice, Dlažba II jakosti Dřenice, Plošné dlažby Dřenice, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Praha-Královice Praha-Vinoř Karlovy Vary Most Rokycany Praha-Klánovice Nymburk Praha-Nedvězí Hradec Králové Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Domažlice Praha-Lochkov Teplice Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Jihlava Sokolov Brno-město Praha 1 Jindřichův Hradec Praha-Velká Chuchle Frýdek-Místek Praha 3 Praha 11 Praha-Nebušice Praha-Březiněves Cheb Klatovy Příbram Bruntál České Budějovice Kladno Kroměříž Hodonín Praha 19 Praha 14 Plzeň-sever Praha 5 Tachov Blansko Praha-Újezd Praha-východ Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha 20 Praha 4 Hlavní město Praha Prostějov Pelhřimov Semily Praha-Slivenec Mělník Ostrava-město Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Dubeč Tábor Vyškov Praha 2 Rakovník Praha-Zličín Praha-Troja Znojmo Praha 15 Praha-Zbraslav Benešov Děčín Praha 21 Praha 12 Uherské Hradiště Praha 10 Plzeň-město Praha 17 Praha 22 Praha-Kolovraty Ústí nad Labem Zlín Jablonec nad Nisou Šumperk Praha-Petrovice Opava Strakonice Praha 16 Prachatice Nový Jičín Jeseník Kutná Hora Beroun Liberec Břeclav Praha-Lysolaje Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřenice

Levná dlažba Dřenice

Dlažba Dřenice

Zámkové dlažby Dřenice

Zámkové betonové dlažby Dřenice

Zámková dlažba Dřenice

Betonové dlažby Dřenice

Betonová dlažba Dřenice

Zdící prvky Dřenice

Dlažby II jakosti Dřenice

Dlažba II jakosti Dřenice

Plošné dlažby Dřenice