„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřenice

Nové produkty Dřenice

Dlažby a obrubníky Dřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřenice, Levná dlažba Dřenice, Dlažba Dřenice, Zámkové dlažby Dřenice, Zámkové dlažba Dřenice, Betonové dlažby Dřenice, Betonová dlažba Dřenice, Zdící prvky Dřenice, Dlažby II jakosti Dřenice, Dlažba II jakosti Dřenice, Plošné dlažby Dřenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-Šeberov Beroun Přerov Rakovník Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Havlíčkův Brod Brno-město Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Karviná Praha-Lysolaje Příbram Praha 19 Praha-Lochkov Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Zličín Jičín Šumperk Opava Praha-Lipence Praha-Klánovice Hodonín Praha-Čakovice Prostějov Praha 21 Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Újezd Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Vinoř Praha 15 Praha 5 Praha-východ Jihlava Praha 7 Uherské Hradiště Třebíč Praha 16 Vsetín Praha 8 Chomutov Praha-Dubeč Praha 14 Plzeň-jih Kladno Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Nový Jičín Praha 12 Praha 6 Teplice Hradec Králové Blansko Praha-Suchdol Zlín Praha-Petrovice Znojmo Strakonice Benešov Praha-Satalice Praha-Kunratice Cheb Bruntál Trutnov Praha 13 Kutná Hora Kolín Praha-Křeslice Praha 18 Pelhřimov Kroměříž Praha-Zbraslav Praha-Benice Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Domažlice Ostrava-město Frýdek-Místek Ústí nad Labem Jeseník Praha-Štěrboholy Brno-venkov Hlavní město Praha Louny Olomouc Praha 10 Praha-západ Tachov Vyškov Mladá Boleslav Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřenice

Levná dlažba Dřenice

Dlažba Dřenice

Zámkové dlažby Dřenice

Zámkové betonové dlažby Dřenice

Zámková dlažba Dřenice

Betonové dlažby Dřenice

Betonová dlažba Dřenice

Zdící prvky Dřenice

Dlažby II jakosti Dřenice

Dlažba II jakosti Dřenice

Plošné dlažby Dřenice