„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřetovice

Nové produkty Dřetovice

Dlažby a obrubníky Dřetovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřetovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřetovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřetovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřetovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřetovice, Levná dlažba Dřetovice, Dlažba Dřetovice, Zámkové dlažby Dřetovice, Zámkové dlažba Dřetovice, Betonové dlažby Dřetovice, Betonová dlažba Dřetovice, Zdící prvky Dřetovice, Dlažby II jakosti Dřetovice, Dlažba II jakosti Dřetovice, Plošné dlažby Dřetovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Praha 5 Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha 18 Brno-město Česká Lípa Praha-Březiněves Frýdek-Místek Vyškov Bruntál Litoměřice Domažlice Praha-Velká Chuchle Praha 8 Šumperk Karlovy Vary Praha-Dolní Chabry Jeseník Praha-Lipence Praha 16 Praha 6 Ústí nad Labem Praha-Koloděje Třebíč Praha-Křeslice Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Trutnov Prostějov Louny Semily Praha 1 Praha 20 Praha 14 Praha-Zbraslav Praha-Slivenec Praha 4 Jičín Klatovy Jindřichův Hradec Jihlava Kroměříž Sokolov Praha-Vinoř Ústí nad Orlicí Znojmo Břeclav Praha 19 Náchod Prachatice Cheb Mladá Boleslav Praha-Libuš Praha-Újezd Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Český Krumlov Svitavy Praha 3 Karviná Rakovník Most Zlín Praha-Lysolaje Tábor Praha 10 Blansko Příbram Plzeň-jih Praha-Satalice Pelhřimov Kutná Hora Praha-Lochkov Mělník Strakonice Praha-Kunratice Praha-západ Ostrava-město Jablonec nad Nisou Opava Plzeň-sever Brno-venkov Praha-Kolovraty Praha 21 Praha 22 Praha-Benice Liberec Praha-Suchdol Kolín Hradec Králové Žďár nad Sázavou Rokycany Hlavní město Praha Teplice Kladno Praha-Klánovice Benešov Praha-Petrovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřetovice

Levná dlažba Dřetovice

Dlažba Dřetovice

Zámkové dlažby Dřetovice

Zámkové betonové dlažby Dřetovice

Zámková dlažba Dřetovice

Betonové dlažby Dřetovice

Betonová dlažba Dřetovice

Zdící prvky Dřetovice

Dlažby II jakosti Dřetovice

Dlažba II jakosti Dřetovice

Plošné dlažby Dřetovice