„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřetovice

Nové produkty Dřetovice

Dlažby a obrubníky Dřetovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřetovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřetovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřetovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřetovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřetovice, Levná dlažba Dřetovice, Dlažba Dřetovice, Zámkové dlažby Dřetovice, Zámkové dlažba Dřetovice, Betonové dlažby Dřetovice, Betonová dlažba Dřetovice, Zdící prvky Dřetovice, Dlažby II jakosti Dřetovice, Dlažba II jakosti Dřetovice, Plošné dlažby Dřetovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Královice Praha 6 Praha 22 Kolín Klatovy Vsetín Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha-Vinoř Praha 20 Praha 15 Praha 7 Praha-Benice Pardubice Frýdek-Místek Praha-Kolovraty Hlavní město Praha Třebíč Kroměříž Praha 10 Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Ústí nad Labem Praha-Koloděje Praha 16 Nymburk Praha-východ Břeclav Ostrava-město Bruntál Plzeň-město Praha-Dubeč Ústí nad Orlicí Prostějov Kladno Havlíčkův Brod Hodonín Zlín Blansko České Budějovice Znojmo Trutnov Mělník Příbram Rychnov nad Kněžnou Svitavy Pelhřimov Praha-Kunratice Praha 8 Chrudim Praha 1 Praha 14 Liberec Česká Lípa Praha-Ďáblice Děčín Karviná Cheb Benešov Praha-Dolní Počernice Praha 21 Olomouc Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Praha-Petrovice Písek Brno-venkov Semily Karlovy Vary Sokolov Plzeň-sever Louny Uherské Hradiště Domažlice Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Opava Tachov Jindřichův Hradec Tábor Plzeň-jih Praha 13 Český Krumlov Jičín Náchod Beroun Praha 9 Praha 5 Praha-Křeslice Praha 11 Brno-město Chomutov Hradec Králové Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Vyškov Praha-Čakovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřetovice

Levná dlažba Dřetovice

Dlažba Dřetovice

Zámkové dlažby Dřetovice

Zámkové betonové dlažby Dřetovice

Zámková dlažba Dřetovice

Betonové dlažby Dřetovice

Betonová dlažba Dřetovice

Zdící prvky Dřetovice

Dlažby II jakosti Dřetovice

Dlažba II jakosti Dřetovice

Plošné dlažby Dřetovice