„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřetovice

Nové produkty Dřetovice

Dlažby a obrubníky Dřetovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřetovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřetovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřetovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřetovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřetovice, Levná dlažba Dřetovice, Dlažba Dřetovice, Zámkové dlažby Dřetovice, Zámkové dlažba Dřetovice, Betonové dlažby Dřetovice, Betonová dlažba Dřetovice, Zdící prvky Dřetovice, Dlažby II jakosti Dřetovice, Dlažba II jakosti Dřetovice, Plošné dlažby Dřetovice, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Praha-Kunratice Blansko Praha 19 Hradec Králové Praha 21 Praha-Šeberov Děčín Bruntál Praha-Satalice Praha 4 Písek Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha 6 Cheb Praha 13 České Budějovice Karviná Teplice Praha-Vinoř Kolín Jičín Praha 15 Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha 17 Kladno Svitavy Kutná Hora Břeclav Plzeň-jih Třebíč Praha 5 Praha-Benice Praha 20 Praha 22 Uherské Hradiště Přerov Vsetín Praha-Slivenec Benešov Rakovník Tachov Praha-Lysolaje Praha-Dolní Chabry Liberec Karlovy Vary Sokolov Praha-Petrovice Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle Praha-Kolovraty Praha-Královice Jeseník Havlíčkův Brod Semily Frýdek-Místek Praha 2 Znojmo Kroměříž Nymburk Mladá Boleslav Rokycany Praha-Libuš Praha 18 Praha 16 Most Praha-Dolní Počernice Tábor Praha 10 Klatovy Olomouc Prachatice Vyškov Pardubice Domažlice Praha-Lipence Náchod Praha-Lochkov Louny Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Jihlava Praha-Ďáblice Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha 8 Nový Jičín Beroun Brno-venkov Trutnov Česká Lípa Praha-východ Praha-Dubeč Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřetovice

Levná dlažba Dřetovice

Dlažba Dřetovice

Zámkové dlažby Dřetovice

Zámkové betonové dlažby Dřetovice

Zámková dlažba Dřetovice

Betonové dlažby Dřetovice

Betonová dlažba Dřetovice

Zdící prvky Dřetovice

Dlažby II jakosti Dřetovice

Dlažba II jakosti Dřetovice

Plošné dlažby Dřetovice