„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevčice

Nové produkty Dřevčice

Dlažby a obrubníky Dřevčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevčice, Levná dlažba Dřevčice, Dlažba Dřevčice, Zámkové dlažby Dřevčice, Zámkové dlažba Dřevčice, Betonové dlažby Dřevčice, Betonová dlažba Dřevčice, Zdící prvky Dřevčice, Dlažby II jakosti Dřevčice, Dlažba II jakosti Dřevčice, Plošné dlažby Dřevčice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-venkov Praha-Lipence Louny Kroměříž Prostějov Praha-Vinoř Praha 3 Kolín Tábor Vsetín Rokycany Ústí nad Labem Praha-Šeberov Praha-Královice Nymburk Benešov Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Praha 15 Praha 11 Praha 1 Jihlava Český Krumlov Praha 13 Praha-Újezd Praha-Běchovice Plzeň-město Sokolov Praha-Satalice Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha-Čakovice Rakovník Praha-Klánovice Praha 4 Třebíč Vyškov Praha 19 Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Teplice Praha-Petrovice Praha 2 Jičín Tachov Ústí nad Orlicí Praha 10 Cheb Domažlice Liberec Děčín Praha 9 Frýdek-Místek Bruntál Karlovy Vary Praha 22 Jeseník Hlavní město Praha Most Praha 16 Znojmo Semily Břeclav Mělník Litoměřice Opava Uherské Hradiště Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Prachatice Přerov Zlín Praha-Zličín Náchod Písek Hodonín Praha-Dubeč Strakonice Praha-Kunratice Pardubice České Budějovice Brno-město Beroun Šumperk Praha-západ Olomouc Praha-Řeporyje Praha-Dolní Měcholupy Praha 12 Plzeň-jih Praha 14 Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Chomutov Kutná Hora Praha-Březiněves Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevčice

Levná dlažba Dřevčice

Dlažba Dřevčice

Zámkové dlažby Dřevčice

Zámkové betonové dlažby Dřevčice

Zámková dlažba Dřevčice

Betonové dlažby Dřevčice

Betonová dlažba Dřevčice

Zdící prvky Dřevčice

Dlažby II jakosti Dřevčice

Dlažba II jakosti Dřevčice

Plošné dlažby Dřevčice