„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevčice

Nové produkty Dřevčice

Dlažby a obrubníky Dřevčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevčice, Levná dlažba Dřevčice, Dlažba Dřevčice, Zámkové dlažby Dřevčice, Zámkové dlažba Dřevčice, Betonové dlažby Dřevčice, Betonová dlažba Dřevčice, Zdící prvky Dřevčice, Dlažby II jakosti Dřevčice, Dlažba II jakosti Dřevčice, Plošné dlažby Dřevčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Praha 6 Praha-Slivenec Hlavní město Praha Ústí nad Labem Brno-město Praha 21 Rokycany Praha-Troja Plzeň-sever Praha-Křeslice Jeseník Praha-Lipence Svitavy Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Prostějov Plzeň-město Příbram Praha 22 Písek Cheb Ústí nad Orlicí Uherské Hradiště Třebíč Praha-Velká Chuchle Liberec Praha-východ Pelhřimov Havlíčkův Brod Chomutov Plzeň-jih Praha-Libuš Znojmo Olomouc Praha-Koloděje Kladno Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Kutná Hora Břeclav Praha-Vinoř Praha 13 Praha 11 Praha 2 Jičín Tábor Sokolov Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Praha-západ Brno-venkov Opava Pardubice Mladá Boleslav Praha 20 Teplice Praha 9 Semily Rakovník Praha-Suchdol Praha 4 Praha-Dolní Počernice Praha 5 Žďár nad Sázavou Český Krumlov Bruntál Šumperk Ostrava-město České Budějovice Nymburk Zlín Praha-Petrovice Praha 3 Hradec Králové Praha-Královice Praha-Satalice Jindřichův Hradec Chrudim Kroměříž Klatovy Děčín Benešov Kolín Praha-Řeporyje Jihlava Vyškov Praha-Lysolaje Tachov Praha-Nedvězí Praha-Zličín Praha-Kunratice Praha 19 Praha 1 Praha-Dolní Chabry Mělník Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevčice

Levná dlažba Dřevčice

Dlažba Dřevčice

Zámkové dlažby Dřevčice

Zámkové betonové dlažby Dřevčice

Zámková dlažba Dřevčice

Betonové dlažby Dřevčice

Betonová dlažba Dřevčice

Zdící prvky Dřevčice

Dlažby II jakosti Dřevčice

Dlažba II jakosti Dřevčice

Plošné dlažby Dřevčice