„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevěnice

Nové produkty Dřevěnice

Dlažby a obrubníky Dřevěnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevěnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevěnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevěnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevěnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevěnice, Levná dlažba Dřevěnice, Dlažba Dřevěnice, Zámkové dlažby Dřevěnice, Zámkové dlažba Dřevěnice, Betonové dlažby Dřevěnice, Betonová dlažba Dřevěnice, Zdící prvky Dřevěnice, Dlažby II jakosti Dřevěnice, Dlažba II jakosti Dřevěnice, Plošné dlažby Dřevěnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Louny Teplice Praha-Lipence Plzeň-sever Praha-Nedvězí Svitavy Znojmo Praha-Ďáblice Praha 6 Chomutov Kutná Hora Praha 20 Praha-Libuš Karlovy Vary Zlín České Budějovice Chrudim Nymburk Bruntál Liberec Praha-Kunratice Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Přední Kopanina Příbram Plzeň-jih Praha 11 Praha 9 Plzeň-město Praha-východ Praha 14 Ostrava-město Praha 16 Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Děčín Litoměřice Cheb Praha-Benice Praha 1 Praha-Štěrboholy Olomouc Kolín Brno-venkov Blansko Strakonice Praha-Koloděje Jičín Domažlice Náchod Praha-Řeporyje Vyškov Jeseník Trutnov Praha 3 Praha 4 Praha-Satalice Praha 10 Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Dubeč Praha 19 Přerov Česká Lípa Tábor Karviná Opava Praha 17 Praha-Březiněves Český Krumlov Praha 22 Ústí nad Labem Praha 13 Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Praha 15 Benešov Praha-Zličín Praha-Šeberov Prachatice Tachov Jablonec nad Nisou Šumperk Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Třebíč Mělník Praha-západ Praha-Vinoř Praha 8 Jihlava Praha-Čakovice Prostějov Nový Jičín Beroun Rychnov nad Kněžnou Praha-Troja ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevěnice

Levná dlažba Dřevěnice

Dlažba Dřevěnice

Zámkové dlažby Dřevěnice

Zámkové betonové dlažby Dřevěnice

Zámková dlažba Dřevěnice

Betonové dlažby Dřevěnice

Betonová dlažba Dřevěnice

Zdící prvky Dřevěnice

Dlažby II jakosti Dřevěnice

Dlažba II jakosti Dřevěnice

Plošné dlažby Dřevěnice