„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevěnice

Nové produkty Dřevěnice

Dlažby a obrubníky Dřevěnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevěnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevěnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevěnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevěnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevěnice, Levná dlažba Dřevěnice, Dlažba Dřevěnice, Zámkové dlažby Dřevěnice, Zámkové dlažba Dřevěnice, Betonové dlažby Dřevěnice, Betonová dlažba Dřevěnice, Zdící prvky Dřevěnice, Dlažby II jakosti Dřevěnice, Dlažba II jakosti Dřevěnice, Plošné dlažby Dřevěnice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Nymburk Litoměřice Praha-Březiněves Praha-Lochkov Třebíč Příbram Plzeň-jih Náchod Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín Pardubice Praha-Nebušice Kladno Domažlice Praha 3 Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod České Budějovice Praha-Dubeč Nový Jičín Chomutov Praha 4 Louny Praha-Kolovraty Praha 19 Kroměříž Praha-Lipence Teplice Praha 17 Praha-Křeslice Praha 16 Praha 9 Praha 12 Praha 8 Praha-Zbraslav Opava Jeseník Karlovy Vary Praha 15 Praha-Libuš Strakonice Praha-Petrovice Praha-Troja Ostrava-město Beroun Praha-Řeporyje Kolín Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha 18 Praha 21 Český Krumlov Děčín Jičín Mělník Semily Rychnov nad Kněžnou Most Přerov Praha-Běchovice Praha 14 Praha 22 Praha 10 Benešov Šumperk Písek Praha-Benice Hlavní město Praha Pelhřimov Brno-venkov Hradec Králové Tachov Praha-Nedvězí Praha 11 Prostějov Rokycany Praha-východ Cheb Praha-Satalice Plzeň-město Praha-Šeberov Praha 6 Znojmo Liberec Ústí nad Orlicí Kutná Hora Svitavy Praha-Újezd Praha 5 Praha 13 Prachatice Praha-Lysolaje Trutnov Břeclav Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevěnice

Levná dlažba Dřevěnice

Dlažba Dřevěnice

Zámkové dlažby Dřevěnice

Zámkové betonové dlažby Dřevěnice

Zámková dlažba Dřevěnice

Betonové dlažby Dřevěnice

Betonová dlažba Dřevěnice

Zdící prvky Dřevěnice

Dlažby II jakosti Dřevěnice

Dlažba II jakosti Dřevěnice

Plošné dlažby Dřevěnice