„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevěnice

Nové produkty Dřevěnice

Dlažby a obrubníky Dřevěnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevěnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevěnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevěnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevěnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevěnice, Levná dlažba Dřevěnice, Dlažba Dřevěnice, Zámkové dlažby Dřevěnice, Zámkové dlažba Dřevěnice, Betonové dlažby Dřevěnice, Betonová dlažba Dřevěnice, Zdící prvky Dřevěnice, Dlažby II jakosti Dřevěnice, Dlažba II jakosti Dřevěnice, Plošné dlažby Dřevěnice, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha 5 Praha 2 Nymburk Semily Liberec Opava Ústí nad Labem Louny Brno-město Praha-západ Praha 20 Praha-Újezd Hodonín Děčín Chrudim Bruntál Praha-Kunratice Hlavní město Praha Praha-Benice Pardubice Benešov Praha 18 Praha-Vinoř Praha-Lipence Kroměříž Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha 4 Praha 7 Uherské Hradiště Praha-Zličín Klatovy Kladno Karlovy Vary Praha 12 Chomutov Praha 19 Frýdek-Místek České Budějovice Brno-venkov Praha-Suchdol Praha 11 Praha-Křeslice Praha-Zbraslav Praha 14 Kolín Praha-Klánovice Domažlice Prostějov Svitavy Praha-Dubeč Praha 3 Plzeň-město Praha 21 Pelhřimov Praha 13 Praha 10 Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Most Rychnov nad Kněžnou Přerov Tábor Beroun Praha-Přední Kopanina Jablonec nad Nisou Praha 8 Prachatice Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Mělník Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Vyškov Náchod Praha 15 Písek Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Kutná Hora Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Sokolov Blansko Praha-východ Praha 16 Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Česká Lípa Praha-Satalice Plzeň-jih Praha-Libuš Praha-Štěrboholy Jeseník Praha-Běchovice Vsetín Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevěnice

Levná dlažba Dřevěnice

Dlažba Dřevěnice

Zámkové dlažby Dřevěnice

Zámkové betonové dlažby Dřevěnice

Zámková dlažba Dřevěnice

Betonové dlažby Dřevěnice

Betonová dlažba Dřevěnice

Zdící prvky Dřevěnice

Dlažby II jakosti Dřevěnice

Dlažba II jakosti Dřevěnice

Plošné dlažby Dřevěnice