„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevnovice

Nové produkty Dřevnovice

Dlažby a obrubníky Dřevnovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevnovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevnovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevnovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevnovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevnovice, Levná dlažba Dřevnovice, Dlažba Dřevnovice, Zámkové dlažby Dřevnovice, Zámkové dlažba Dřevnovice, Betonové dlažby Dřevnovice, Betonová dlažba Dřevnovice, Zdící prvky Dřevnovice, Dlažby II jakosti Dřevnovice, Dlažba II jakosti Dřevnovice, Plošné dlažby Dřevnovice, Plošná dlažba


Další města:

Kutná Hora Litoměřice Praha-Kolovraty Svitavy Prachatice Blansko Praha-Zličín Praha-Libuš Rakovník Praha 2 Semily Prostějov Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha-Běchovice Louny České Budějovice Praha-Nebušice Praha 6 Nymburk Praha 19 Trutnov Praha 5 Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Chomutov Praha-západ Písek Praha 8 Ostrava-město Praha 10 Praha-Lipence Praha 1 Hradec Králové Praha-Královice Praha 4 Domažlice Praha 21 Praha 16 Plzeň-město Praha-Satalice Praha-Vinoř Praha 7 Ústí nad Labem Praha 12 Děčín Břeclav Pardubice Praha-Řeporyje Strakonice Praha 9 Mělník Cheb Český Krumlov Karviná Jičín Praha-Dubeč Praha 3 Česká Lípa Plzeň-jih Vyškov Jihlava Náchod Kladno Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Březiněves Praha-Koloděje Opava Praha-Přední Kopanina Třebíč Teplice Most Praha-Klánovice Liberec Přerov Ústí nad Orlicí Praha-Benice Mladá Boleslav Praha-Troja Zlín Kroměříž Praha-Kunratice Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Jeseník Benešov Praha 11 Praha 18 Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Praha 15 Praha-Újezd Olomouc Praha 20 Praha 22 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevnovice

Levná dlažba Dřevnovice

Dlažba Dřevnovice

Zámkové dlažby Dřevnovice

Zámkové betonové dlažby Dřevnovice

Zámková dlažba Dřevnovice

Betonové dlažby Dřevnovice

Betonová dlažba Dřevnovice

Zdící prvky Dřevnovice

Dlažby II jakosti Dřevnovice

Dlažba II jakosti Dřevnovice

Plošné dlažby Dřevnovice