„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevnovice

Nové produkty Dřevnovice

Dlažby a obrubníky Dřevnovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevnovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevnovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevnovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevnovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevnovice, Levná dlažba Dřevnovice, Dlažba Dřevnovice, Zámkové dlažby Dřevnovice, Zámkové dlažba Dřevnovice, Betonové dlažby Dřevnovice, Betonová dlažba Dřevnovice, Zdící prvky Dřevnovice, Dlažby II jakosti Dřevnovice, Dlažba II jakosti Dřevnovice, Plošné dlažby Dřevnovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Zličín Kolín České Budějovice Praha 19 Karlovy Vary Praha-Čakovice Plzeň-sever Praha 21 Opava Jičín Semily Praha-Slivenec Prachatice Praha 8 Praha 22 Chrudim Plzeň-město Břeclav Praha-Lochkov Praha 2 Mělník Třebíč Svitavy Praha 16 Pardubice Praha 6 Brno-venkov Karviná Náchod Praha 11 Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Most Chomutov Trutnov Beroun Děčín Bruntál Teplice Praha 17 Rakovník Šumperk Rychnov nad Kněžnou Praha 7 Tábor Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Ústí nad Labem Praha 3 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nedvězí Praha-východ Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Prostějov Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Jeseník Jihlava Praha-západ Praha-Petrovice Český Krumlov Česká Lípa Praha 12 Domažlice Praha 4 Praha-Satalice Praha 15 Praha-Troja Znojmo Praha 5 Louny Ústí nad Orlicí Kladno Jindřichův Hradec Litoměřice Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Zlín Praha-Dolní Chabry Hodonín Praha 20 Hradec Králové Pelhřimov Praha-Suchdol Vsetín Uherské Hradiště Benešov Praha 1 Praha-Dubeč Praha-Dolní Počernice Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevnovice

Levná dlažba Dřevnovice

Dlažba Dřevnovice

Zámkové dlažby Dřevnovice

Zámkové betonové dlažby Dřevnovice

Zámková dlažba Dřevnovice

Betonové dlažby Dřevnovice

Betonová dlažba Dřevnovice

Zdící prvky Dřevnovice

Dlažby II jakosti Dřevnovice

Dlažba II jakosti Dřevnovice

Plošné dlažby Dřevnovice