„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevnovice

Nové produkty Dřevnovice

Dlažby a obrubníky Dřevnovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevnovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevnovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevnovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevnovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevnovice, Levná dlažba Dřevnovice, Dlažba Dřevnovice, Zámkové dlažby Dřevnovice, Zámkové dlažba Dřevnovice, Betonové dlažby Dřevnovice, Betonová dlažba Dřevnovice, Zdící prvky Dřevnovice, Dlažby II jakosti Dřevnovice, Dlažba II jakosti Dřevnovice, Plošné dlažby Dřevnovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha-Lipence Karviná Rokycany Praha-Březiněves Most Pelhřimov Jindřichův Hradec Praha 14 Brno-venkov Praha 18 Praha-Nebušice Praha 3 Kutná Hora Sokolov Praha 8 Praha 6 Beroun Mělník Praha-Koloděje Praha 2 Praha-Zličín Třebíč Plzeň-město Přerov Benešov Praha-Benice Rychnov nad Kněžnou Chrudim Pardubice Praha-Suchdol Bruntál České Budějovice Liberec Frýdek-Místek Náchod Hradec Králové Havlíčkův Brod Praha 20 Litoměřice Praha 17 Jeseník Kolín Praha-Dubeč Praha 13 Louny Opava Praha 15 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Strakonice Praha-Řeporyje Praha 11 Nový Jičín Vsetín Znojmo Šumperk Hodonín Praha 4 Praha 16 Praha 10 Praha 19 Praha-západ Děčín Praha-Petrovice Semily Praha 12 Prostějov Plzeň-jih Praha-Kunratice Ostrava-město Mladá Boleslav Nymburk Praha-Čakovice Plzeň-sever Cheb Praha-Kolovraty Brno-město Břeclav Praha-Troja Svitavy Praha-Újezd Český Krumlov Česká Lípa Praha-Slivenec Příbram Zlín Praha-Libuš Chomutov Olomouc Trutnov Kladno Karlovy Vary Prachatice Praha-Satalice Praha-Královice Blansko Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevnovice

Levná dlažba Dřevnovice

Dlažba Dřevnovice

Zámkové dlažby Dřevnovice

Zámkové betonové dlažby Dřevnovice

Zámková dlažba Dřevnovice

Betonové dlažby Dřevnovice

Betonová dlažba Dřevnovice

Zdící prvky Dřevnovice

Dlažby II jakosti Dřevnovice

Dlažba II jakosti Dřevnovice

Plošné dlažby Dřevnovice