„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevohostice

Nové produkty Dřevohostice

Dlažby a obrubníky Dřevohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevohostice, Levná dlažba Dřevohostice, Dlažba Dřevohostice, Zámkové dlažby Dřevohostice, Zámkové dlažba Dřevohostice, Betonové dlažby Dřevohostice, Betonová dlažba Dřevohostice, Zdící prvky Dřevohostice, Dlažby II jakosti Dřevohostice, Dlažba II jakosti Dřevohostice, Plošné dlažby Dřevohostice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-západ Jindřichův Hradec Chomutov Jeseník Liberec Praha-východ Kladno Plzeň-sever Praha-Kunratice Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha 3 Praha 14 Praha 21 Praha-Petrovice Česká Lípa Praha 6 Praha-Běchovice Praha 7 Blansko Mělník Louny Třebíč Frýdek-Místek Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Cheb Plzeň-jih Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Nedvězí Děčín Praha-Troja Zlín Praha 22 Brno-město Hodonín Praha 15 Praha 1 Tábor Tachov Praha 10 Vsetín Prachatice Jičín Praha-Zličín Ostrava-město Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha 13 Šumperk Praha-Suchdol Strakonice Benešov České Budějovice Havlíčkův Brod Brno-venkov Praha-Dolní Chabry Znojmo Praha-Slivenec Přerov Praha 8 Opava Prostějov Vyškov Trutnov Praha-Královice Praha-Březiněves Beroun Náchod Praha-Kolovraty Břeclav Karviná Žďár nad Sázavou Kolín Praha-Libuš Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Praha 4 Karlovy Vary Český Krumlov Most Domažlice Rakovník Praha-Čakovice Praha-Satalice Kutná Hora Jihlava Litoměřice Chrudim Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Ústí nad Labem Písek Nový Jičín Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevohostice

Levná dlažba Dřevohostice

Dlažba Dřevohostice

Zámkové dlažby Dřevohostice

Zámkové betonové dlažby Dřevohostice

Zámková dlažba Dřevohostice

Betonové dlažby Dřevohostice

Betonová dlažba Dřevohostice

Zdící prvky Dřevohostice

Dlažby II jakosti Dřevohostice

Dlažba II jakosti Dřevohostice

Plošné dlažby Dřevohostice