„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevohostice

Nové produkty Dřevohostice

Dlažby a obrubníky Dřevohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevohostice, Levná dlažba Dřevohostice, Dlažba Dřevohostice, Zámkové dlažby Dřevohostice, Zámkové dlažba Dřevohostice, Betonové dlažby Dřevohostice, Betonová dlažba Dřevohostice, Zdící prvky Dřevohostice, Dlažby II jakosti Dřevohostice, Dlažba II jakosti Dřevohostice, Plošné dlažby Dřevohostice, Plošná dlažba


Další města:

Náchod Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha 3 Praha 5 Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Klánovice Uherské Hradiště Praha 21 Brno-venkov Praha-Újezd Jihlava Prostějov Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha 16 Chrudim Pardubice Mělník Rakovník Liberec Praha-Nebušice Znojmo Jičín Praha-Kunratice Sokolov Příbram Praha 7 Svitavy Praha-Koloděje Praha 22 Praha-Nedvězí Žďár nad Sázavou Praha 18 Praha-Libuš Litoměřice Praha 10 Praha 17 Praha-Dubeč Praha-východ Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 19 Praha 20 Praha-Slivenec Břeclav Ústí nad Orlicí Ústí nad Labem Frýdek-Místek Strakonice Kutná Hora Třebíč Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Královice Praha 15 Bruntál Chomutov Praha 4 Opava Praha-Šeberov Pelhřimov Praha 8 Šumperk Kroměříž Louny Praha-Štěrboholy Most Trutnov Jeseník Vsetín Praha 1 Zlín Plzeň-jih Blansko Plzeň-město Beroun Praha-Benice Klatovy Jindřichův Hradec Tachov Praha 14 Nový Jičín Havlíčkův Brod Přerov Vyškov Praha 9 Praha-Dolní Chabry Semily Karviná Kladno Ostrava-město Praha-Petrovice Hodonín Český Krumlov Praha-Čakovice Praha-Lipence Domažlice Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevohostice

Levná dlažba Dřevohostice

Dlažba Dřevohostice

Zámkové dlažby Dřevohostice

Zámkové betonové dlažby Dřevohostice

Zámková dlažba Dřevohostice

Betonové dlažby Dřevohostice

Betonová dlažba Dřevohostice

Zdící prvky Dřevohostice

Dlažby II jakosti Dřevohostice

Dlažba II jakosti Dřevohostice

Plošné dlažby Dřevohostice