„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřevohostice

Nové produkty Dřevohostice

Dlažby a obrubníky Dřevohostice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřevohostice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřevohostice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřevohostice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřevohostice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřevohostice, Levná dlažba Dřevohostice, Dlažba Dřevohostice, Zámkové dlažby Dřevohostice, Zámkové dlažba Dřevohostice, Betonové dlažby Dřevohostice, Betonová dlažba Dřevohostice, Zdící prvky Dřevohostice, Dlažby II jakosti Dřevohostice, Dlažba II jakosti Dřevohostice, Plošné dlažby Dřevohostice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Kladno Jeseník Praha-Koloděje Praha-Klánovice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha-Dubeč Praha-Slivenec Jindřichův Hradec Karlovy Vary Břeclav Plzeň-město Rokycany Praha-Šeberov Třebíč Praha 13 Praha-Benice Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Praha 14 Brno-venkov Tábor Ústí nad Labem Hlavní město Praha Svitavy Jihlava Pardubice Praha-Křeslice Chrudim Praha 17 Praha-Ďáblice Praha 22 Praha 3 Blansko Praha-východ Praha 5 Litoměřice Praha-Velká Chuchle Nymburk Opava Praha-Libuš Praha-Vinoř Hodonín Náchod Praha 8 Praha 15 Semily Mladá Boleslav Šumperk Příbram Sokolov Praha-Újezd Liberec Trutnov Praha-Dolní Počernice Praha 16 Praha 1 Zlín Brno-město Louny Praha 12 Praha-Královice Karviná Tachov Frýdek-Místek Plzeň-jih Ostrava-město Most Praha-Lysolaje Kroměříž Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha-Petrovice Klatovy Benešov Kolín Teplice Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Praha-Troja Praha 4 Pelhřimov Hradec Králové Přerov Praha-Suchdol Praha-Lochkov Praha-Běchovice Praha 19 Prostějov Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Praha 7 Olomouc Praha 6 Praha 21 České Budějovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřevohostice

Levná dlažba Dřevohostice

Dlažba Dřevohostice

Zámkové dlažby Dřevohostice

Zámkové betonové dlažby Dřevohostice

Zámková dlažba Dřevohostice

Betonové dlažby Dřevohostice

Betonová dlažba Dřevohostice

Zdící prvky Dřevohostice

Dlažby II jakosti Dřevohostice

Dlažba II jakosti Dřevohostice

Plošné dlažby Dřevohostice