„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovice

Nové produkty Drhovice

Dlažby a obrubníky Drhovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovice, Levná dlažba Drhovice, Dlažba Drhovice, Zámkové dlažby Drhovice, Zámkové dlažba Drhovice, Betonové dlažby Drhovice, Betonová dlažba Drhovice, Zdící prvky Drhovice, Dlažby II jakosti Drhovice, Dlažba II jakosti Drhovice, Plošné dlažby Drhovice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Karviná Praha-západ Blansko Praha 2 Prostějov Praha-Suchdol Praha-Benice Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Vsetín Praha-Křeslice Přerov Český Krumlov Havlíčkův Brod Opava Domažlice Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Klatovy Praha-Ďáblice Brno-město Praha-Lochkov Pardubice Praha 6 Praha 14 Frýdek-Místek Prachatice Hlavní město Praha Praha-Kunratice Praha 7 Praha 1 Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Kladno Písek Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha-Satalice Litoměřice Semily Praha 16 Praha-Šeberov Praha 22 Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Praha-Lipence Praha-Štěrboholy Louny Ústí nad Orlicí Praha 15 Praha 17 Teplice Praha 21 Žďár nad Sázavou Praha 3 Praha-Královice Znojmo Praha-východ Česká Lípa Praha 9 Jeseník Trutnov Olomouc Praha-Březiněves Praha-Nebušice Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Nymburk Chomutov Most Kolín Praha 20 Cheb Rokycany Praha-Klánovice Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Praha 19 Tábor Hodonín Praha 12 Zlín Praha 8 Jičín Uherské Hradiště Plzeň-město Nový Jičín Tachov Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Zličín Praha 10 Praha-Velká Chuchle Šumperk Vyškov Mělník Praha-Troja Příbram Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovice

Levná dlažba Drhovice

Dlažba Drhovice

Zámkové dlažby Drhovice

Zámkové betonové dlažby Drhovice

Zámková dlažba Drhovice

Betonové dlažby Drhovice

Betonová dlažba Drhovice

Zdící prvky Drhovice

Dlažby II jakosti Drhovice

Dlažba II jakosti Drhovice

Plošné dlažby Drhovice