„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovice

Nové produkty Drhovice

Dlažby a obrubníky Drhovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovice, Levná dlažba Drhovice, Dlažba Drhovice, Zámkové dlažby Drhovice, Zámkové dlažba Drhovice, Betonové dlažby Drhovice, Betonová dlažba Drhovice, Zdící prvky Drhovice, Dlažby II jakosti Drhovice, Dlažba II jakosti Drhovice, Plošné dlažby Drhovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Praha 12 Brno-město Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Opava Praha 2 Prachatice Plzeň-jih Hodonín Klatovy Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha 3 Rokycany Praha-Lipence Litoměřice Praha-Suchdol Česká Lípa Nymburk Praha-Královice Brno-venkov Praha-Dubeč Praha 10 Karlovy Vary Praha-Troja Šumperk Frýdek-Místek Praha-Šeberov Praha 17 Cheb Praha-západ Praha-Zbraslav Třebíč Jihlava Chrudim Jičín Praha 6 Semily Vyškov Jindřichův Hradec Praha-Libuš Praha-Koloděje Bruntál Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Březiněves Tábor Příbram Plzeň-město Ústí nad Labem Praha-Benice Ústí nad Orlicí Děčín Kutná Hora Praha 4 Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha 15 Liberec Vsetín Chomutov Nový Jičín Praha 9 Praha-Řeporyje Olomouc Praha 11 Praha 13 Praha 16 Praha-východ Praha-Zličín Rychnov nad Kněžnou Trutnov Praha-Běchovice Praha-Klánovice Mělník Praha 14 Zlín Uherské Hradiště České Budějovice Jeseník Český Krumlov Praha-Vinoř Břeclav Kolín Most Praha-Čakovice Přerov Havlíčkův Brod Prostějov Pardubice Praha-Křeslice Praha-Satalice Svitavy Benešov Praha-Lochkov Kroměříž ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovice

Levná dlažba Drhovice

Dlažba Drhovice

Zámkové dlažby Drhovice

Zámkové betonové dlažby Drhovice

Zámková dlažba Drhovice

Betonové dlažby Drhovice

Betonová dlažba Drhovice

Zdící prvky Drhovice

Dlažby II jakosti Drhovice

Dlažba II jakosti Drhovice

Plošné dlažby Drhovice