„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovice

Nové produkty Drhovice

Dlažby a obrubníky Drhovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovice, Levná dlažba Drhovice, Dlažba Drhovice, Zámkové dlažby Drhovice, Zámkové dlažba Drhovice, Betonové dlažby Drhovice, Betonová dlažba Drhovice, Zdící prvky Drhovice, Dlažby II jakosti Drhovice, Dlažba II jakosti Drhovice, Plošné dlažby Drhovice, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Tábor Praha-Benice Mladá Boleslav Semily Praha-Zličín Praha-Křeslice Prachatice Domažlice Tachov Kutná Hora Praha 9 Pelhřimov Jihlava Karlovy Vary Písek Praha 13 Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Hodonín Liberec Praha-Dubeč Cheb Praha-Dolní Chabry České Budějovice Praha 5 Jindřichův Hradec Zlín Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Troja Praha 6 Praha-Zbraslav Praha 19 Vyškov Znojmo Břeclav Ústí nad Orlicí Praha-Lipence Ostrava-město Brno-město Děčín Praha 10 Náchod Chomutov Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Louny Rokycany Praha 8 Praha 14 Praha 21 Trutnov Most Karviná Praha 20 Praha-Běchovice Chrudim Praha-Klánovice Uherské Hradiště Česká Lípa Rychnov nad Kněžnou Strakonice Pardubice Bruntál Litoměřice Praha-Velká Chuchle Příbram Prostějov Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Měcholupy Praha 18 Kolín Svitavy Brno-venkov Plzeň-jih Šumperk Havlíčkův Brod Olomouc Praha 15 Třebíč Praha 7 Nymburk Praha 2 Praha 4 Praha-Újezd Kroměříž Přerov Frýdek-Místek Praha-Březiněves Vsetín Praha-Petrovice Opava Plzeň-sever Praha 22 Praha-Libuš Praha-Nebušice Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovice

Levná dlažba Drhovice

Dlažba Drhovice

Zámkové dlažby Drhovice

Zámkové betonové dlažby Drhovice

Zámková dlažba Drhovice

Betonové dlažby Drhovice

Betonová dlažba Drhovice

Zdící prvky Drhovice

Dlažby II jakosti Drhovice

Dlažba II jakosti Drhovice

Plošné dlažby Drhovice