„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovle

Nové produkty Drhovle

Dlažby a obrubníky Drhovle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovle, Levná dlažba Drhovle, Dlažba Drhovle, Zámkové dlažby Drhovle, Zámkové dlažba Drhovle, Betonové dlažby Drhovle, Betonová dlažba Drhovle, Zdící prvky Drhovle, Dlažby II jakosti Drhovle, Dlažba II jakosti Drhovle, Plošné dlažby Drhovle, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Chomutov Pelhřimov Přerov Strakonice Tachov Opava Praha-Újezd Havlíčkův Brod Prachatice Vyškov Kladno Plzeň-jih Praha-Benice Praha 8 Praha 19 Jihlava Příbram Litoměřice Zlín Praha 17 Praha-Šeberov Praha 20 Ústí nad Orlicí Chrudim Praha-západ Plzeň-sever Praha 6 Praha-Zličín Praha 10 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Praha 18 Praha-Dolní Chabry Hodonín Kolín Praha-Běchovice Mělník Praha 7 Kroměříž Brno-venkov Praha 22 Beroun Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Liberec Nový Jičín Sokolov Rychnov nad Kněžnou Prostějov Uherské Hradiště Trutnov Praha-Nebušice Praha 14 Nymburk České Budějovice Klatovy Bruntál Praha-Řeporyje Praha 16 Rokycany Praha 4 Praha-Vinoř Praha 3 Praha-Královice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 9 Praha-Březiněves Praha 12 Most Praha-Troja Praha-Dubeč Praha-Petrovice Šumperk Třebíč Praha-Štěrboholy Jeseník Domažlice Mladá Boleslav Benešov Děčín Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha 11 Jindřichův Hradec Český Krumlov Praha-Lipence Pardubice Tábor Olomouc Ostrava-město Praha 2 Praha-Klánovice Náchod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovle

Levná dlažba Drhovle

Dlažba Drhovle

Zámkové dlažby Drhovle

Zámkové betonové dlažby Drhovle

Zámková dlažba Drhovle

Betonové dlažby Drhovle

Betonová dlažba Drhovle

Zdící prvky Drhovle

Dlažby II jakosti Drhovle

Dlažba II jakosti Drhovle

Plošné dlažby Drhovle