„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovle

Nové produkty Drhovle

Dlažby a obrubníky Drhovle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovle, Levná dlažba Drhovle, Dlažba Drhovle, Zámkové dlažby Drhovle, Zámkové dlažba Drhovle, Betonové dlažby Drhovle, Betonová dlažba Drhovle, Zdící prvky Drhovle, Dlažby II jakosti Drhovle, Dlažba II jakosti Drhovle, Plošné dlažby Drhovle, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Vyškov Kolín Praha 7 Brno-město Praha 19 Praha 18 Praha 4 Teplice Praha-Šeberov Praha-Libuš Praha 2 Bruntál Ústí nad Labem Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Praha-Újezd Kutná Hora Znojmo Pardubice Praha-Koloděje Praha 6 Písek Mělník Litoměřice Praha 15 Pelhřimov Hradec Králové Praha 5 Praha-západ Praha-Suchdol Jablonec nad Nisou Semily Ústí nad Orlicí Příbram Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Satalice Praha-Nebušice Jihlava Třebíč Prostějov Frýdek-Místek Praha 20 Rakovník Svitavy Praha 9 Praha-Dolní Chabry Karlovy Vary Praha 14 Praha-Lochkov Praha 22 Praha-Slivenec Blansko Český Krumlov Trutnov Vsetín Tachov Praha-Dubeč Beroun Kroměříž Praha-Zbraslav Praha 21 Praha 1 Praha-Štěrboholy Jičín Náchod Havlíčkův Brod Rychnov nad Kněžnou České Budějovice Nymburk Hlavní město Praha Praha-Petrovice Klatovy Praha-Čakovice Praha-Kolovraty Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Praha 11 Strakonice Praha 3 Praha-Kunratice Praha 8 Praha-Klánovice Cheb Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha 17 Praha-Královice Chomutov Plzeň-město Plzeň-sever Přerov Praha-Křeslice Praha 12 Brno-venkov Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovle

Levná dlažba Drhovle

Dlažba Drhovle

Zámkové dlažby Drhovle

Zámkové betonové dlažby Drhovle

Zámková dlažba Drhovle

Betonové dlažby Drhovle

Betonová dlažba Drhovle

Zdící prvky Drhovle

Dlažby II jakosti Drhovle

Dlažba II jakosti Drhovle

Plošné dlažby Drhovle