„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovle

Nové produkty Drhovle

Dlažby a obrubníky Drhovle

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovle

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovle

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovle

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovle

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovle, Levná dlažba Drhovle, Dlažba Drhovle, Zámkové dlažby Drhovle, Zámkové dlažba Drhovle, Betonové dlažby Drhovle, Betonová dlažba Drhovle, Zdící prvky Drhovle, Dlažby II jakosti Drhovle, Dlažba II jakosti Drhovle, Plošné dlažby Drhovle, Plošná dlažba


Další města:

Sokolov Praha-Dolní Chabry Klatovy Hradec Králové Praha 6 Praha-Nebušice Náchod Třebíč Trutnov Jihlava Plzeň-jih Praha-Petrovice Kladno Brno-venkov Chrudim Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Zlín Havlíčkův Brod Praha 20 Praha 21 Louny Praha-Lochkov Znojmo Praha-Zbraslav Praha 2 Rokycany Praha-Dubeč Nymburk Praha-západ Žďár nad Sázavou Plzeň-město Cheb Český Krumlov Opava Svitavy Plzeň-sever Vyškov Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha 11 Praha 19 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Příbram Kolín Rakovník Praha 14 Most Praha 3 Karviná Praha 12 Olomouc Praha 22 Jičín Praha-Kunratice Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 1 Šumperk České Budějovice Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Řeporyje Teplice Domažlice Kutná Hora Praha-Újezd Praha-Koloděje Semily Praha 17 Praha 9 Přerov Děčín Bruntál Praha 4 Ústí nad Labem Hodonín Strakonice Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Benice Praha-Královice Praha-Lipence Karlovy Vary Hlavní město Praha Praha-Křeslice Blansko Praha-Troja Beroun Praha 8 Tachov Praha-Šeberov Břeclav Praha 10 Nový Jičín Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovle

Levná dlažba Drhovle

Dlažba Drhovle

Zámkové dlažby Drhovle

Zámkové betonové dlažby Drhovle

Zámková dlažba Drhovle

Betonové dlažby Drhovle

Betonová dlažba Drhovle

Zdící prvky Drhovle

Dlažby II jakosti Drhovle

Dlažba II jakosti Drhovle

Plošné dlažby Drhovle