„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovy

Nové produkty Drhovy

Dlažby a obrubníky Drhovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovy, Levná dlažba Drhovy, Dlažba Drhovy, Zámkové dlažby Drhovy, Zámkové dlažba Drhovy, Betonové dlažby Drhovy, Betonová dlažba Drhovy, Zdící prvky Drhovy, Dlažby II jakosti Drhovy, Dlažba II jakosti Drhovy, Plošné dlažby Drhovy, Plošná dlažba


Další města:

Břeclav Třebíč Ústí nad Orlicí Praha 13 Praha-Slivenec Klatovy Beroun Praha 21 Domažlice Chrudim Praha 3 Praha-východ Vsetín Praha 20 Přerov Rakovník Hlavní město Praha Praha-Satalice Hodonín Litoměřice Český Krumlov České Budějovice Trutnov Praha-Dubeč Hradec Králové Jindřichův Hradec Praha-Troja Prachatice Kladno Praha 12 Praha 6 Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Brno-město Kolín Praha-Přední Kopanina Bruntál Tachov Svitavy Strakonice Praha-Březiněves Praha 14 Náchod Most Praha 8 Česká Lípa Uherské Hradiště Praha 16 Praha-Šeberov Praha 11 Praha-Zbraslav Praha 1 Děčín Praha 7 Rokycany Praha 18 Praha 19 Plzeň-jih Praha-Újezd Mělník Praha-Zličín Prostějov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Zlín Praha-Běchovice Teplice Praha-Křeslice Praha 9 Pardubice Praha-Lochkov Louny Opava Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Královice Tábor Ostrava-město Blansko Plzeň-město Praha-Řeporyje Praha-Lipence Jičín Znojmo Vyškov Praha-Velká Chuchle Kroměříž Praha-Klánovice Praha 15 Olomouc Praha-západ Sokolov Cheb Jeseník Praha-Suchdol Písek Frýdek-Místek Praha-Čakovice Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovy

Levná dlažba Drhovy

Dlažba Drhovy

Zámkové dlažby Drhovy

Zámkové betonové dlažby Drhovy

Zámková dlažba Drhovy

Betonové dlažby Drhovy

Betonová dlažba Drhovy

Zdící prvky Drhovy

Dlažby II jakosti Drhovy

Dlažba II jakosti Drhovy

Plošné dlažby Drhovy