„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovy

Nové produkty Drhovy

Dlažby a obrubníky Drhovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovy, Levná dlažba Drhovy, Dlažba Drhovy, Zámkové dlažby Drhovy, Zámkové dlažba Drhovy, Betonové dlažby Drhovy, Betonová dlažba Drhovy, Zdící prvky Drhovy, Dlažby II jakosti Drhovy, Dlažba II jakosti Drhovy, Plošné dlažby Drhovy, Plošná dlažba


Další města:

Děčín Frýdek-Místek Hradec Králové Strakonice Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Most Opava Domažlice Písek Česká Lípa Tachov Jihlava Praha-Ďáblice Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Praha 16 Ústí nad Labem Jeseník Prostějov Praha 20 Mladá Boleslav Pelhřimov České Budějovice Ostrava-město Znojmo Praha 3 Praha 22 Praha-Řeporyje Praha 13 Praha-Klánovice Klatovy Praha 9 Teplice Praha 19 Chomutov Nový Jičín Praha-Dolní Chabry Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Kladno Praha-Zbraslav Louny Kutná Hora Praha-Zličín Praha-Koloděje Praha-Petrovice Praha-Nebušice Plzeň-sever Vyškov Rakovník Třebíč Praha 18 Praha 15 Semily Praha 4 Praha 5 Náchod Praha-Čakovice Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Přerov Karviná Svitavy Praha-Královice Praha 12 Plzeň-jih Praha-východ Trutnov Prachatice Praha 17 Praha-Šeberov Brno-město Břeclav Hodonín Praha 14 Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Sokolov Mělník Benešov Praha-Benice Liberec Praha-Březiněves Příbram Litoměřice Praha-Újezd Jablonec nad Nisou Nymburk Cheb Šumperk Havlíčkův Brod Praha 10 Praha 11 Praha 8 Český Krumlov Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovy

Levná dlažba Drhovy

Dlažba Drhovy

Zámkové dlažby Drhovy

Zámkové betonové dlažby Drhovy

Zámková dlažba Drhovy

Betonové dlažby Drhovy

Betonová dlažba Drhovy

Zdící prvky Drhovy

Dlažby II jakosti Drhovy

Dlažba II jakosti Drhovy

Plošné dlažby Drhovy