„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drhovy

Nové produkty Drhovy

Dlažby a obrubníky Drhovy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drhovy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drhovy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drhovy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drhovy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drhovy, Levná dlažba Drhovy, Dlažba Drhovy, Zámkové dlažby Drhovy, Zámkové dlažba Drhovy, Betonové dlažby Drhovy, Betonová dlažba Drhovy, Zdící prvky Drhovy, Dlažby II jakosti Drhovy, Dlažba II jakosti Drhovy, Plošné dlažby Drhovy, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Rakovník Praha 1 Praha 9 Vsetín Tábor Praha-Nebušice Praha 19 Strakonice Praha-Kunratice Jeseník Praha-Slivenec Praha-Březiněves Teplice Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Praha 8 Jičín Praha-Zbraslav Trutnov Kladno Rokycany Blansko Havlíčkův Brod Praha 16 Praha-Benice Praha 3 Pardubice Nymburk Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Karlovy Vary České Budějovice Písek Příbram Tachov Praha-Vinoř Prostějov Praha-Koloděje Ústí nad Orlicí Prachatice Praha-Petrovice Hodonín Praha-východ Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha 10 Praha 2 Kutná Hora Praha 6 Plzeň-jih Praha-Lipence Praha 21 Praha-Šeberov Praha 4 Přerov Bruntál Praha-Troja Benešov Liberec Most Praha-Dubeč Louny Praha 22 Jihlava Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Zlín Znojmo Domažlice Praha-Klánovice Šumperk Praha 18 Mladá Boleslav Praha 13 Třebíč Mělník Semily Praha 17 Český Krumlov Praha-Běchovice Beroun Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Klatovy Praha 12 Uherské Hradiště Jablonec nad Nisou Opava Chrudim Praha-Libuš Praha-Královice Ústí nad Labem Brno-venkov Břeclav Olomouc ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drhovy

Levná dlažba Drhovy

Dlažba Drhovy

Zámkové dlažby Drhovy

Zámkové betonové dlažby Drhovy

Zámková dlažba Drhovy

Betonové dlažby Drhovy

Betonová dlažba Drhovy

Zdící prvky Drhovy

Dlažby II jakosti Drhovy

Dlažba II jakosti Drhovy

Plošné dlažby Drhovy