„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřínov

Nové produkty Dřínov

Dlažby a obrubníky Dřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřínov, Levná dlažba Dřínov, Dlažba Dřínov, Zámkové dlažby Dřínov, Zámkové dlažba Dřínov, Betonové dlažby Dřínov, Betonová dlažba Dřínov, Zdící prvky Dřínov, Dlažby II jakosti Dřínov, Dlažba II jakosti Dřínov, Plošné dlažby Dřínov, Plošná dlažba


Další města:

Přerov Praha 16 Louny Praha-Suchdol Praha 13 Praha 3 Praha 12 Kladno Praha 14 Praha 11 Frýdek-Místek Plzeň-sever Trutnov Praha 10 Prostějov Pardubice Praha-Čakovice Vyškov Český Krumlov Šumperk Plzeň-jih Praha 4 Praha 9 Tábor Břeclav Brno-venkov Náchod Praha-Lysolaje Praha 15 Chomutov Pelhřimov Jičín Jeseník Praha-Dolní Chabry Olomouc Praha-Březiněves Prachatice Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Beroun Plzeň-město Karlovy Vary Praha 22 Svitavy Praha-Řeporyje Kroměříž Praha 6 Mladá Boleslav Rokycany Praha-Křeslice Praha-Klánovice Opava Praha-Benice Praha 17 Praha-západ Nový Jičín Teplice Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Jihlava Děčín Benešov Praha-Libuš Blansko Praha-Újezd Praha 1 Ostrava-město Hradec Králové Bruntál Uherské Hradiště Sokolov Praha-Dolní Měcholupy Semily Brno-město Zlín Rakovník Karviná Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha 7 Praha-Běchovice Most Praha 21 Praha 2 Příbram Praha-východ Tachov Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Písek Litoměřice Praha-Nedvězí Praha-Lipence Praha-Nebušice Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Praha-Královice Praha-Vinoř Havlíčkův Brod ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřínov

Levná dlažba Dřínov

Dlažba Dřínov

Zámkové dlažby Dřínov

Zámkové betonové dlažby Dřínov

Zámková dlažba Dřínov

Betonové dlažby Dřínov

Betonová dlažba Dřínov

Zdící prvky Dřínov

Dlažby II jakosti Dřínov

Dlažba II jakosti Dřínov

Plošné dlažby Dřínov