„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřínov

Nové produkty Dřínov

Dlažby a obrubníky Dřínov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřínov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřínov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřínov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřínov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřínov, Levná dlažba Dřínov, Dlažba Dřínov, Zámkové dlažby Dřínov, Zámkové dlažba Dřínov, Betonové dlažby Dřínov, Betonová dlažba Dřínov, Zdící prvky Dřínov, Dlažby II jakosti Dřínov, Dlažba II jakosti Dřínov, Plošné dlažby Dřínov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Křeslice Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Náchod Praha-Šeberov Praha-východ Liberec Ústí nad Labem Praha-Klánovice Tachov Praha 7 Praha 18 Bruntál Jičín Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Kolovraty Litoměřice Praha-Lochkov Klatovy Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Přerov Zlín Praha 1 Šumperk Praha 19 Trutnov Ostrava-město Semily Praha-Kunratice Beroun Teplice Žďár nad Sázavou Praha 14 Opava Sokolov Jablonec nad Nisou Chomutov Praha 9 Praha-Královice Mělník Znojmo České Budějovice Rakovník Olomouc Praha-Troja Praha 5 Praha-Lysolaje Louny Praha 4 Praha-Přední Kopanina Nymburk Praha 13 Hlavní město Praha Pardubice Hodonín Karlovy Vary Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha-Petrovice Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Praha 20 Praha 8 Hradec Králové Brno-město Kutná Hora Brno-venkov Praha-Nebušice Praha-Vinoř Domažlice Kladno Rokycany Třebíč Praha 2 Děčín Frýdek-Místek Vyškov Praha-Dubeč Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Řeporyje Praha 6 Praha 10 Tábor Pelhřimov Karviná Havlíčkův Brod Plzeň-jih Cheb Praha 21 Nový Jičín Svitavy Praha 17 Břeclav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřínov

Levná dlažba Dřínov

Dlažba Dřínov

Zámkové dlažby Dřínov

Zámkové betonové dlažby Dřínov

Zámková dlažba Dřínov

Betonové dlažby Dřínov

Betonová dlažba Dřínov

Zdící prvky Dřínov

Dlažby II jakosti Dřínov

Dlažba II jakosti Dřínov

Plošné dlažby Dřínov