„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřísy

Nové produkty Dřísy

Dlažby a obrubníky Dřísy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřísy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřísy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřísy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřísy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřísy, Levná dlažba Dřísy, Dlažba Dřísy, Zámkové dlažby Dřísy, Zámkové dlažba Dřísy, Betonové dlažby Dřísy, Betonová dlažba Dřísy, Zdící prvky Dřísy, Dlažby II jakosti Dřísy, Dlažba II jakosti Dřísy, Plošné dlažby Dřísy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Uherské Hradiště Praha-Zličín Klatovy Jihlava Praha-Kolovraty Praha 19 České Budějovice Svitavy Ústí nad Labem Praha 17 Praha-Petrovice Praha 4 Praha-Vinoř Hlavní město Praha Prostějov Praha 1 Jičín Mladá Boleslav Praha 11 Praha 5 Chrudim Olomouc Louny Hodonín Rokycany Praha 14 Praha 12 Litoměřice Domažlice Kladno Přerov Opava Cheb Děčín Praha-Újezd Teplice Praha 8 Praha-Koloděje Praha 16 Pelhřimov Praha 9 Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Znojmo Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Nový Jičín Praha-Suchdol Třebíč Tábor Praha-Satalice Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha 6 Praha 2 Plzeň-jih Beroun Praha-Troja Jindřichův Hradec Karviná Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Písek Praha-Čakovice Karlovy Vary Praha-Slivenec Praha 10 Praha 21 Strakonice Kutná Hora Praha-Křeslice Náchod Most Praha-Březiněves Prachatice Rakovník Jablonec nad Nisou Plzeň-město Liberec Trutnov Praha-Dubeč Bruntál Kroměříž Český Krumlov Zlín Praha 22 Praha-Zbraslav Praha 18 Praha-Kunratice Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřísy

Levná dlažba Dřísy

Dlažba Dřísy

Zámkové dlažby Dřísy

Zámkové betonové dlažby Dřísy

Zámková dlažba Dřísy

Betonové dlažby Dřísy

Betonová dlažba Dřísy

Zdící prvky Dřísy

Dlažby II jakosti Dřísy

Dlažba II jakosti Dřísy

Plošné dlažby Dřísy