„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřísy

Nové produkty Dřísy

Dlažby a obrubníky Dřísy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřísy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřísy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřísy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřísy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřísy, Levná dlažba Dřísy, Dlažba Dřísy, Zámkové dlažby Dřísy, Zámkové dlažba Dřísy, Betonové dlažby Dřísy, Betonová dlažba Dřísy, Zdící prvky Dřísy, Dlažby II jakosti Dřísy, Dlažba II jakosti Dřísy, Plošné dlažby Dřísy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Trutnov Znojmo Praha 10 Chomutov Praha 8 Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Tachov Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha 13 Praha 7 Mladá Boleslav Praha 20 Ostrava-město Rakovník Most Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha-Suchdol Rokycany České Budějovice Praha-Satalice Hlavní město Praha Kutná Hora Chrudim Praha-Čakovice Šumperk Břeclav Praha 19 Hradec Králové Vyškov Karviná Praha-Zbraslav Praha-Šeberov Kladno Praha 14 Domažlice Praha-Zličín Plzeň-město Ústí nad Labem Liberec Ústí nad Orlicí Benešov Jičín Český Krumlov Praha 2 Praha 15 Praha-Dolní Počernice Praha-západ Cheb Plzeň-jih Praha 12 Tábor Blansko Zlín Děčín Praha-Troja Jablonec nad Nisou Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Kolín Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Svitavy Náchod Praha 3 Praha-Dubeč Sokolov Opava Žďár nad Sázavou Pelhřimov Praha-Běchovice Praha-východ Jeseník Praha-Slivenec Písek Olomouc Praha-Kolovraty Brno-venkov Nový Jičín Semily Praha 21 Jihlava Mělník Přerov Kroměříž Brno-město Praha 4 Karlovy Vary Prostějov Praha 22 Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřísy

Levná dlažba Dřísy

Dlažba Dřísy

Zámkové dlažby Dřísy

Zámkové betonové dlažby Dřísy

Zámková dlažba Dřísy

Betonové dlažby Dřísy

Betonová dlažba Dřísy

Zdící prvky Dřísy

Dlažby II jakosti Dřísy

Dlažba II jakosti Dřísy

Plošné dlažby Dřísy