„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dřísy

Nové produkty Dřísy

Dlažby a obrubníky Dřísy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dřísy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dřísy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dřísy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dřísy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dřísy, Levná dlažba Dřísy, Dlažba Dřísy, Zámkové dlažby Dřísy, Zámkové dlažba Dřísy, Betonové dlažby Dřísy, Betonová dlažba Dřísy, Zdící prvky Dřísy, Dlažby II jakosti Dřísy, Dlažba II jakosti Dřísy, Plošné dlažby Dřísy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Nový Jičín Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha-Kolovraty Praha-Řeporyje Chrudim Praha-Troja Pelhřimov Praha-Nedvězí Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 5 Praha 22 Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Běchovice Nymburk Jindřichův Hradec Ústí nad Orlicí Benešov Brno-město Praha-Lysolaje Kroměříž Louny Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Benice Praha-Libuš Praha-Zbraslav Praha 12 Prachatice Praha 1 Praha-Vinoř Karviná Domažlice Strakonice Praha-Lipence Praha-Čakovice Praha 18 Trutnov Sokolov Kladno Praha 2 Kolín Tábor Praha-Slivenec Praha 7 Hradec Králové Praha 15 Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Děčín Plzeň-město Praha-západ Jičín Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice Prostějov Brno-venkov Vsetín Praha-Satalice Praha 9 Jeseník Jablonec nad Nisou Liberec Česká Lípa Praha-Nebušice Praha 16 Břeclav Plzeň-jih Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Dubeč Hodonín Praha 4 Praha 17 Praha 3 Praha-Přední Kopanina Svitavy Příbram Pardubice České Budějovice Praha-Kunratice Opava Hlavní město Praha Ostrava-město Olomouc Praha-východ Praha 21 Jihlava Český Krumlov Ústí nad Labem Blansko Most Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dřísy

Levná dlažba Dřísy

Dlažba Dřísy

Zámkové dlažby Dřísy

Zámkové betonové dlažby Dřísy

Zámková dlažba Dřísy

Betonové dlažby Dřísy

Betonová dlažba Dřísy

Zdící prvky Dřísy

Dlažby II jakosti Dřísy

Dlažba II jakosti Dřísy

Plošné dlažby Dřísy