„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dříteč

Nové produkty Dříteč

Dlažby a obrubníky Dříteč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dříteč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dříteč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dříteč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dříteč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dříteč, Levná dlažba Dříteč, Dlažba Dříteč, Zámkové dlažby Dříteč, Zámkové dlažba Dříteč, Betonové dlažby Dříteč, Betonová dlažba Dříteč, Zdící prvky Dříteč, Dlažby II jakosti Dříteč, Dlažba II jakosti Dříteč, Plošné dlažby Dříteč, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lochkov Praha 18 Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Praha-Vinoř Tachov Havlíčkův Brod Praha-Lysolaje Břeclav Strakonice Praha-Přední Kopanina Praha 3 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Beroun Praha-Suchdol Chomutov Praha-Šeberov Praha-Křeslice Blansko Praha-Dubeč Praha 12 Jablonec nad Nisou Hradec Králové Praha 20 Opava Semily Uherské Hradiště Pelhřimov Praha 6 Praha-Nedvězí Brno-venkov Česká Lípa Ústí nad Labem Pardubice Praha-Nebušice Praha 9 Kutná Hora Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha 10 Praha 7 Praha-Řeporyje Praha 2 Liberec Praha-Kolovraty Olomouc Prostějov Praha-Troja Praha-Petrovice Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Chrudim Praha-Klánovice Svitavy Prachatice Praha 11 Praha-Zličín Praha 15 Praha 16 Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-západ Klatovy Jičín Plzeň-sever Náchod Praha 19 Vyškov Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Sokolov Cheb Praha-východ Praha-Březiněves Mělník Přerov Karviná Brno-město Šumperk Příbram Tábor Znojmo Jindřichův Hradec Kladno Kroměříž Jeseník Praha-Benice Vsetín Praha-Čakovice Jihlava Nymburk Praha 13 Praha 1 Praha-Újezd Děčín Hlavní město Praha Kolín Louny Písek ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dříteč

Levná dlažba Dříteč

Dlažba Dříteč

Zámkové dlažby Dříteč

Zámkové betonové dlažby Dříteč

Zámková dlažba Dříteč

Betonové dlažby Dříteč

Betonová dlažba Dříteč

Zdící prvky Dříteč

Dlažby II jakosti Dříteč

Dlažba II jakosti Dříteč

Plošné dlažby Dříteč