„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dříteč

Nové produkty Dříteč

Dlažby a obrubníky Dříteč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dříteč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dříteč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dříteč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dříteč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dříteč, Levná dlažba Dříteč, Dlažba Dříteč, Zámkové dlažby Dříteč, Zámkové dlažba Dříteč, Betonové dlažby Dříteč, Betonová dlažba Dříteč, Zdící prvky Dříteč, Dlažby II jakosti Dříteč, Dlažba II jakosti Dříteč, Plošné dlažby Dříteč, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-východ Karviná Praha-Dubeč Praha 12 Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Praha 4 Český Krumlov Kutná Hora Jeseník Praha-Troja Beroun Praha-Koloděje Praha 9 Tachov Vyškov Jablonec nad Nisou Praha 15 Plzeň-sever Teplice Jindřichův Hradec Praha 16 Praha 8 Praha 14 Příbram Blansko Praha 1 Praha-Klánovice Praha 13 Strakonice Praha 3 Praha-Kunratice Praha 20 Praha-Suchdol Most Svitavy Šumperk Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Lochkov Brno-venkov Třebíč Praha 17 Liberec Ostrava-město Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Praha 5 Praha-Lysolaje Prachatice Praha 18 Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Březiněves Rakovník Benešov Karlovy Vary Ústí nad Orlicí Rokycany Chrudim Domažlice Trutnov Praha-Libuš Praha 21 Praha-Vinoř Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Kladno Hodonín Praha-Šeberov Praha-Zličín Chomutov Praha-Újezd Praha-Královice Pelhřimov Praha-Křeslice Zlín Nový Jičín Praha-Zbraslav Sokolov Praha-Dolní Počernice Hradec Králové Cheb Praha-Velká Chuchle Brno-město Mělník Bruntál Písek Prostějov Praha-Benice Plzeň-jih Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Vsetín Praha-Kolovraty Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dříteč

Levná dlažba Dříteč

Dlažba Dříteč

Zámkové dlažby Dříteč

Zámkové betonové dlažby Dříteč

Zámková dlažba Dříteč

Betonové dlažby Dříteč

Betonová dlažba Dříteč

Zdící prvky Dříteč

Dlažby II jakosti Dříteč

Dlažba II jakosti Dříteč

Plošné dlažby Dříteč