„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dříteč

Nové produkty Dříteč

Dlažby a obrubníky Dříteč

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dříteč

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dříteč

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dříteč

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dříteč

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dříteč, Levná dlažba Dříteč, Dlažba Dříteč, Zámkové dlažby Dříteč, Zámkové dlažba Dříteč, Betonové dlažby Dříteč, Betonová dlažba Dříteč, Zdící prvky Dříteč, Dlažby II jakosti Dříteč, Dlažba II jakosti Dříteč, Plošné dlažby Dříteč, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha 22 Ústí nad Labem Praha 10 Praha-Koloděje Praha 17 Praha-Libuš Semily Kladno Jindřichův Hradec Hodonín Cheb Liberec Praha 15 Praha-Štěrboholy Vyškov Rakovník Klatovy Most Praha-Křeslice Strakonice Plzeň-město Litoměřice Praha 11 Praha 9 Sokolov Praha-Březiněves Třebíč Praha 14 Praha-Suchdol Karlovy Vary Náchod Děčín Praha-Klánovice Brno-město Nový Jičín Přerov Chrudim Praha 20 Pardubice Beroun Praha-Kunratice Prostějov Domažlice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha-Lipence Praha 1 Blansko Praha 3 Praha 8 Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Olomouc Rychnov nad Kněžnou Louny Bruntál Kutná Hora Šumperk Kroměříž Vsetín Příbram Tachov Benešov Svitavy Nymburk České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lochkov Písek Praha 21 Trutnov Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha-Kolovraty Jičín Praha-západ Praha 2 Praha-Satalice Plzeň-sever Praha 18 Praha-Benice Praha 13 Praha 12 Praha-Běchovice Jihlava Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-Nedvězí Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Zličín Hradec Králové Brno-venkov Tábor Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dříteč

Levná dlažba Dříteč

Dlažba Dříteč

Zámkové dlažby Dříteč

Zámkové betonové dlažby Dříteč

Zámková dlažba Dříteč

Betonové dlažby Dříteč

Betonová dlažba Dříteč

Zdící prvky Dříteč

Dlažby II jakosti Dříteč

Dlažba II jakosti Dříteč

Plošné dlažby Dříteč