„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dříteň

Nové produkty Dříteň

Dlažby a obrubníky Dříteň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dříteň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dříteň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dříteň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dříteň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dříteň, Levná dlažba Dříteň, Dlažba Dříteň, Zámkové dlažby Dříteň, Zámkové dlažba Dříteň, Betonové dlažby Dříteň, Betonová dlažba Dříteň, Zdící prvky Dříteň, Dlažby II jakosti Dříteň, Dlažba II jakosti Dříteň, Plošné dlažby Dříteň, Plošná dlažba


Další města:

Kladno Olomouc Praha 19 Mladá Boleslav Praha 8 Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha 18 Praha 10 Praha-Klánovice Zlín Pardubice Praha 17 Kolín Semily Nový Jičín Šumperk Přerov Mělník Praha-Ďáblice Česká Lípa Plzeň-město Plzeň-sever Praha-Šeberov Jindřichův Hradec Sokolov Karlovy Vary Praha-Petrovice Český Krumlov Plzeň-jih Praha-Újezd Jeseník Děčín Kroměříž Praha-Nebušice Rakovník Praha-Benice Rokycany Praha 13 Náchod Praha 20 Kutná Hora Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Jičín Praha-západ Tachov Chomutov Praha 6 Praha 11 Karviná Ostrava-město Praha 7 Hlavní město Praha Nymburk Teplice Brno-venkov Praha-východ Prostějov Praha-Velká Chuchle Vsetín Příbram Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Benešov Písek Praha-Zličín Hodonín Vyškov Cheb Znojmo Břeclav Frýdek-Místek Hradec Králové Beroun Ústí nad Labem Jihlava Pelhřimov Praha 1 Praha-Čakovice Praha-Vinoř Praha-Přední Kopanina Praha-Březiněves Havlíčkův Brod Praha-Lochkov Opava Jablonec nad Nisou Trutnov Praha-Řeporyje Strakonice Praha-Dolní Počernice Most Praha 14 Praha-Slivenec Žďár nad Sázavou Praha 9 Domažlice Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dříteň

Levná dlažba Dříteň

Dlažba Dříteň

Zámkové dlažby Dříteň

Zámkové betonové dlažby Dříteň

Zámková dlažba Dříteň

Betonové dlažby Dříteň

Betonová dlažba Dříteň

Zdící prvky Dříteň

Dlažby II jakosti Dříteň

Dlažba II jakosti Dříteň

Plošné dlažby Dříteň