„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dříteň

Nové produkty Dříteň

Dlažby a obrubníky Dříteň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dříteň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dříteň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dříteň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dříteň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dříteň, Levná dlažba Dříteň, Dlažba Dříteň, Zámkové dlažby Dříteň, Zámkové dlažba Dříteň, Betonové dlažby Dříteň, Betonová dlažba Dříteň, Zdící prvky Dříteň, Dlažby II jakosti Dříteň, Dlažba II jakosti Dříteň, Plošné dlažby Dříteň, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Praha 1 Ústí nad Labem Chrudim Plzeň-město Brno-město Olomouc Praha-Suchdol Brno-venkov Ostrava-město Rokycany Pardubice Kutná Hora Praha-Újezd Nymburk Trutnov Šumperk Ústí nad Orlicí Znojmo Praha-Vinoř Praha-Petrovice Svitavy Praha-Lipence Praha 11 Praha 6 Praha 22 Praha 16 Praha 21 Praha-Královice Jeseník Havlíčkův Brod Praha 12 Hodonín Praha 3 Praha 20 Praha-Řeporyje Kroměříž Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Slivenec Praha-Kunratice Český Krumlov Jihlava Blansko Praha 15 Praha-Zličín Bruntál Plzeň-sever Praha 18 Třebíč České Budějovice Klatovy Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Písek Jindřichův Hradec Děčín Domažlice Frýdek-Místek Tábor Jičín Náchod Strakonice Praha-Satalice Zlín Karviná Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Sokolov Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Praha 13 Louny Praha-Dubeč Most Vsetín Benešov Litoměřice Praha-Štěrboholy Liberec Praha-Zbraslav Semily Praha-Šeberov Příbram Praha-Koloděje Praha-Křeslice Praha-Dolní Měcholupy Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha-Libuš Přerov Břeclav Praha 5 Mělník Praha 4 Kladno Plzeň-jih Praha 8 Praha-Velká Chuchle Karlovy Vary ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dříteň

Levná dlažba Dříteň

Dlažba Dříteň

Zámkové dlažby Dříteň

Zámkové betonové dlažby Dříteň

Zámková dlažba Dříteň

Betonové dlažby Dříteň

Betonová dlažba Dříteň

Zdící prvky Dříteň

Dlažby II jakosti Dříteň

Dlažba II jakosti Dříteň

Plošné dlažby Dříteň