„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drmoul

Nové produkty Drmoul

Dlažby a obrubníky Drmoul

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drmoul

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drmoul

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drmoul

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drmoul

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drmoul, Levná dlažba Drmoul, Dlažba Drmoul, Zámkové dlažby Drmoul, Zámkové dlažba Drmoul, Betonové dlažby Drmoul, Betonová dlažba Drmoul, Zdící prvky Drmoul, Dlažby II jakosti Drmoul, Dlažba II jakosti Drmoul, Plošné dlažby Drmoul, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Zličín Praha 14 Praha-Velká Chuchle Děčín Český Krumlov Praha-Březiněves Praha 18 Praha 19 Praha 8 Česká Lípa Kladno Praha-Dolní Počernice Most Praha 3 Praha 21 Praha-Čakovice Praha 13 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha-Lochkov Louny Praha-Kolovraty Svitavy Praha 2 Cheb Znojmo Kroměříž Karviná Praha-Vinoř Přerov Praha-Petrovice Mělník Praha-Satalice Hradec Králové Hlavní město Praha Liberec Kutná Hora Ostrava-město Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Praha 22 Ústí nad Labem Uherské Hradiště České Budějovice Příbram Karlovy Vary Nymburk Jihlava Praha-Koloděje Rokycany Tachov Opava Jablonec nad Nisou Nový Jičín Strakonice Praha-Benice Jičín Praha 11 Praha-Libuš Praha 17 Praha-Troja Praha-Šeberov Praha-Kunratice Zlín Praha 9 Praha-Ďáblice Hodonín Žďár nad Sázavou Beroun Semily Rakovník Klatovy Pardubice Tábor Praha-Nedvězí Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Vsetín Litoměřice Plzeň-město Praha-Křeslice Plzeň-sever Chrudim Praha-západ Bruntál Praha 4 Vyškov Mladá Boleslav Šumperk Praha 6 Třebíč Benešov Praha-Dubeč Trutnov Havlíčkův Brod Praha-Suchdol Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Lipence Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drmoul

Levná dlažba Drmoul

Dlažba Drmoul

Zámkové dlažby Drmoul

Zámkové betonové dlažby Drmoul

Zámková dlažba Drmoul

Betonové dlažby Drmoul

Betonová dlažba Drmoul

Zdící prvky Drmoul

Dlažby II jakosti Drmoul

Dlažba II jakosti Drmoul

Plošné dlažby Drmoul