„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drmoul

Nové produkty Drmoul

Dlažby a obrubníky Drmoul

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drmoul

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drmoul

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drmoul

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drmoul

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drmoul, Levná dlažba Drmoul, Dlažba Drmoul, Zámkové dlažby Drmoul, Zámkové dlažba Drmoul, Betonové dlažby Drmoul, Betonová dlažba Drmoul, Zdící prvky Drmoul, Dlažby II jakosti Drmoul, Dlažba II jakosti Drmoul, Plošné dlažby Drmoul, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Domažlice Praha 19 Praha-Slivenec Praha 8 Kolín Brno-venkov Česká Lípa Praha-Újezd České Budějovice Jičín Český Krumlov Strakonice Karviná Praha-Satalice Náchod Chomutov Frýdek-Místek Ústí nad Labem Benešov Praha-Řeporyje Praha-Kolovraty Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Zličín Ostrava-město Příbram Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Vyškov Hodonín Zlín Most Plzeň-sever Praha 7 Louny Beroun Chrudim Praha-Velká Chuchle Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha-Štěrboholy Pardubice Blansko Praha-Nebušice Praha-Dolní Počernice Prachatice Břeclav Havlíčkův Brod Praha 4 Praha 3 Praha-východ Mělník Klatovy Opava Rakovník Kutná Hora Praha-západ Praha-Troja Cheb Praha-Lochkov Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Praha 13 Uherské Hradiště Praha 17 Praha 22 Pelhřimov Mladá Boleslav Praha 10 Vsetín Praha-Lysolaje Jablonec nad Nisou Praha 1 Praha-Koloděje Semily Praha-Křeslice Teplice Praha 5 Praha 2 Praha 21 Praha-Šeberov Praha 9 Jihlava Praha 11 Tábor Praha-Čakovice Nymburk Ústí nad Orlicí Praha-Březiněves Prostějov Plzeň-město Trutnov Kroměříž Znojmo Praha-Petrovice Písek Bruntál Praha 16 Praha-Libuš ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drmoul

Levná dlažba Drmoul

Dlažba Drmoul

Zámkové dlažby Drmoul

Zámkové betonové dlažby Drmoul

Zámková dlažba Drmoul

Betonové dlažby Drmoul

Betonová dlažba Drmoul

Zdící prvky Drmoul

Dlažby II jakosti Drmoul

Dlažba II jakosti Drmoul

Plošné dlažby Drmoul