„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnek

Nové produkty Drnek

Dlažby a obrubníky Drnek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnek, Levná dlažba Drnek, Dlažba Drnek, Zámkové dlažby Drnek, Zámkové dlažba Drnek, Betonové dlažby Drnek, Betonová dlažba Drnek, Zdící prvky Drnek, Dlažby II jakosti Drnek, Dlažba II jakosti Drnek, Plošné dlažby Drnek, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Praha-Křeslice Praha 18 Praha 17 Praha 19 Jičín Praha-Petrovice Praha 22 Sokolov Praha 6 České Budějovice Praha-Dubeč Praha 14 Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Praha 21 Domažlice Ostrava-město Praha-Satalice Praha 2 Praha-Kunratice Hradec Králové Cheb Znojmo Praha-Újezd Most Praha-východ Praha-Suchdol Praha 15 Kolín Tachov Praha 12 Vsetín Tábor Havlíčkův Brod Beroun Pelhřimov Semily Praha-Březiněves Plzeň-město Opava Hodonín Kroměříž Praha-Slivenec Nymburk Olomouc Přerov Praha 5 Praha-Nebušice Trutnov Praha 7 Praha 10 Praha-Lochkov Kladno Strakonice Písek Chrudim Praha-Klánovice Praha-Lipence Benešov Mělník Praha-Velká Chuchle Bruntál Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Praha-Přední Kopanina Mladá Boleslav Praha 11 Praha 20 Česká Lípa Frýdek-Místek Ústí nad Orlicí Jihlava Praha-Benice Prachatice Žďár nad Sázavou Praha-Libuš Pardubice Náchod Kutná Hora Praha-Štěrboholy Jeseník Chomutov Teplice Praha-Nedvězí Louny Šumperk Praha 8 Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha-Kolovraty Třebíč Rokycany Plzeň-sever ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnek

Levná dlažba Drnek

Dlažba Drnek

Zámkové dlažby Drnek

Zámkové betonové dlažby Drnek

Zámková dlažba Drnek

Betonové dlažby Drnek

Betonová dlažba Drnek

Zdící prvky Drnek

Dlažby II jakosti Drnek

Dlažba II jakosti Drnek

Plošné dlažby Drnek