„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnek

Nové produkty Drnek

Dlažby a obrubníky Drnek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnek, Levná dlažba Drnek, Dlažba Drnek, Zámkové dlažby Drnek, Zámkové dlažba Drnek, Betonové dlažby Drnek, Betonová dlažba Drnek, Zdící prvky Drnek, Dlažby II jakosti Drnek, Dlažba II jakosti Drnek, Plošné dlažby Drnek, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Praha 13 Bruntál Brno-venkov Praha 4 Jindřichův Hradec Liberec Hradec Králové Rakovník Praha-Dolní Chabry Praha 8 Praha 21 Jablonec nad Nisou Hodonín Praha-Petrovice Teplice Praha 12 Uherské Hradiště Pelhřimov Jeseník Olomouc Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Benešov Blansko Brno-město Praha 6 Praha 11 Mladá Boleslav Praha-východ Karviná Klatovy Praha 19 Trutnov Praha-Satalice Beroun Karlovy Vary Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Praha-Libuš Praha 9 Praha-Dolní Počernice Praha-Štěrboholy Chrudim České Budějovice Zlín Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Benice Praha-Nedvězí Jihlava Praha-Březiněves Plzeň-sever Nymburk Praha-Zličín Svitavy Tachov Praha-Zbraslav Praha-Suchdol Děčín Praha 15 Pardubice Praha 3 Ústí nad Labem Praha 18 Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Přední Kopanina Prostějov Plzeň-jih Znojmo Praha-Šeberov Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Ústí nad Orlicí Opava Litoměřice Nový Jičín Strakonice Praha-Nebušice Český Krumlov Praha-Kolovraty Sokolov Vsetín Praha 10 Prachatice Praha-Ďáblice Přerov Praha-Újezd Praha 17 Praha 14 Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha-Lochkov Praha-Klánovice Kladno Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnek

Levná dlažba Drnek

Dlažba Drnek

Zámkové dlažby Drnek

Zámkové betonové dlažby Drnek

Zámková dlažba Drnek

Betonové dlažby Drnek

Betonová dlažba Drnek

Zdící prvky Drnek

Dlažby II jakosti Drnek

Dlažba II jakosti Drnek

Plošné dlažby Drnek