„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnek

Nové produkty Drnek

Dlažby a obrubníky Drnek

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnek

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnek

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnek

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnek

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnek, Levná dlažba Drnek, Dlažba Drnek, Zámkové dlažby Drnek, Zámkové dlažba Drnek, Betonové dlažby Drnek, Betonová dlažba Drnek, Zdící prvky Drnek, Dlažby II jakosti Drnek, Dlažba II jakosti Drnek, Plošné dlažby Drnek, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Beroun Kutná Hora Znojmo Praha-Lipence Chrudim Třebíč Žďár nad Sázavou Nový Jičín Karlovy Vary Praha 8 Jeseník Praha 19 Trutnov Most Cheb Praha 18 Praha-Dolní Počernice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Plzeň-jih Praha-Nebušice Česká Lípa Praha-Nedvězí Praha 2 Rakovník Jičín Jindřichův Hradec Blansko Praha 5 Praha-Slivenec Praha-Lysolaje Děčín Praha-Přední Kopanina Praha 9 Praha-Satalice Praha-západ Praha-Troja Praha-Lochkov Praha-Klánovice Rokycany Jihlava Praha 1 Tábor Praha-Suchdol Praha-Vinoř Svitavy Louny Český Krumlov Praha 3 Příbram Praha 12 Praha-Petrovice Náchod Ostrava-město Strakonice Praha-Čakovice Zlín Pelhřimov Liberec Benešov Bruntál Břeclav Praha 7 Kroměříž Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Praha 20 Kolín Tachov Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha 14 Šumperk Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Hlavní město Praha Olomouc Praha-Zličín Ústí nad Labem Klatovy Chomutov Praha-Štěrboholy Brno-město Nymburk Karviná Uherské Hradiště Praha 4 Praha-Libuš Praha-Březiněves Plzeň-město Praha 16 Teplice Sokolov Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnek

Levná dlažba Drnek

Dlažba Drnek

Zámkové dlažby Drnek

Zámkové betonové dlažby Drnek

Zámková dlažba Drnek

Betonové dlažby Drnek

Betonová dlažba Drnek

Zdící prvky Drnek

Dlažby II jakosti Drnek

Dlažba II jakosti Drnek

Plošné dlažby Drnek