„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnovice

Nové produkty Drnovice

Dlažby a obrubníky Drnovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnovice, Levná dlažba Drnovice, Dlažba Drnovice, Zámkové dlažby Drnovice, Zámkové dlažba Drnovice, Betonové dlažby Drnovice, Betonová dlažba Drnovice, Zdící prvky Drnovice, Dlažby II jakosti Drnovice, Dlažba II jakosti Drnovice, Plošné dlažby Drnovice, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Břeclav Praha-Kolovraty Praha-Benice Písek Praha 1 Praha 21 Praha-Zličín Mladá Boleslav Praha 18 Jindřichův Hradec Prostějov Praha 13 Žďár nad Sázavou Rychnov nad Kněžnou Chomutov Olomouc Vsetín Karlovy Vary Sokolov Domažlice Trutnov Děčín Semily Brno-město Chrudim Tábor Praha-Nebušice Praha 6 Cheb Praha 10 Praha 11 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Velká Chuchle Blansko Uherské Hradiště Litoměřice Praha-Újezd Praha-Dolní Chabry Praha 22 Frýdek-Místek Praha-Satalice Teplice Nový Jičín Praha-Lochkov Louny Praha-Řeporyje Tachov Praha 4 Praha-Kunratice Přerov Praha-Koloděje Praha-Běchovice Bruntál Ústí nad Labem Jičín Praha-Šeberov Praha 3 Pardubice Plzeň-sever Praha 5 Mělník Most Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Praha-Čakovice Strakonice Náchod Praha-Vinoř Brno-venkov Plzeň-město Havlíčkův Brod Klatovy Česká Lípa Jeseník Praha-Slivenec Praha 12 Příbram Praha-Dubeč Praha 20 Rokycany Praha 14 Praha-Křeslice Praha-Lipence Šumperk Praha-Klánovice Třebíč Ústí nad Orlicí Praha 8 Hodonín Praha 9 Český Krumlov Praha-Nedvězí Kolín Praha 2 Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Prachatice Praha-západ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnovice

Levná dlažba Drnovice

Dlažba Drnovice

Zámkové dlažby Drnovice

Zámkové betonové dlažby Drnovice

Zámková dlažba Drnovice

Betonové dlažby Drnovice

Betonová dlažba Drnovice

Zdící prvky Drnovice

Dlažby II jakosti Drnovice

Dlažba II jakosti Drnovice

Plošné dlažby Drnovice