„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnovice

Nové produkty Drnovice

Dlažby a obrubníky Drnovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnovice, Levná dlažba Drnovice, Dlažba Drnovice, Zámkové dlažby Drnovice, Zámkové dlažba Drnovice, Betonové dlažby Drnovice, Betonová dlažba Drnovice, Zdící prvky Drnovice, Dlažby II jakosti Drnovice, Dlažba II jakosti Drnovice, Plošné dlažby Drnovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Sokolov Praha-Kunratice Praha-Lochkov Kladno Havlíčkův Brod Vsetín Praha-západ Praha-Petrovice Praha 20 Nymburk Bruntál Prachatice Praha 4 Praha-Koloděje Praha-Vinoř Praha-Březiněves Chrudim Ústí nad Labem Praha 1 Praha-Dubeč Písek Frýdek-Místek Praha 14 Praha-Přední Kopanina Praha 10 Hlavní město Praha Zlín Praha 21 Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha-Štěrboholy Břeclav Beroun České Budějovice Praha-Zbraslav Praha-Troja Praha 13 Praha-Šeberov Brno-město Žďár nad Sázavou Domažlice Tábor Praha-Dolní Počernice Vyškov Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Praha-východ Třebíč Šumperk Mladá Boleslav Praha-Kolovraty Cheb Olomouc Jihlava Praha-Benice Náchod Rokycany Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Velká Chuchle Karviná Plzeň-sever Kutná Hora Praha-Satalice Louny Praha 11 Znojmo Rychnov nad Kněžnou Rakovník Praha-Nebušice Praha 6 Mělník Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-Královice Prostějov Přerov Praha-Dolní Chabry Praha 9 Praha-Libuš Klatovy Chomutov Tachov Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Běchovice Jičín Strakonice Nový Jičín Praha-Újezd Karlovy Vary Hodonín Jeseník Praha 7 Svitavy Benešov Pelhřimov Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnovice

Levná dlažba Drnovice

Dlažba Drnovice

Zámkové dlažby Drnovice

Zámkové betonové dlažby Drnovice

Zámková dlažba Drnovice

Betonové dlažby Drnovice

Betonová dlažba Drnovice

Zdící prvky Drnovice

Dlažby II jakosti Drnovice

Dlažba II jakosti Drnovice

Plošné dlažby Drnovice