„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drnovice

Nové produkty Drnovice

Dlažby a obrubníky Drnovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drnovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drnovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drnovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drnovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drnovice, Levná dlažba Drnovice, Dlažba Drnovice, Zámkové dlažby Drnovice, Zámkové dlažba Drnovice, Betonové dlažby Drnovice, Betonová dlažba Drnovice, Zdící prvky Drnovice, Dlažby II jakosti Drnovice, Dlažba II jakosti Drnovice, Plošné dlažby Drnovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Prachatice Benešov Praha 10 Praha 4 Praha 14 Praha 21 Vsetín Šumperk Louny Přerov Trutnov Jičín Praha 19 Praha-Slivenec Tábor Brno-venkov Náchod Most Blansko Praha-Újezd Praha 16 Jihlava Jeseník Nymburk Praha-Troja Brno-město Liberec Příbram Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Praha-Velká Chuchle Praha-Šeberov Plzeň-město Chomutov Písek Praha 2 Ústí nad Orlicí Praha-Královice Praha-Dubeč Hodonín Mělník Tachov Prostějov Praha 5 Praha-Nebušice Litoměřice Praha-Ďáblice Praha-západ Praha 22 Sokolov Praha-Satalice Praha 17 Praha-Běchovice Cheb Kladno Praha 11 Pardubice Kolín Znojmo Praha-Petrovice Praha 18 Olomouc Praha 15 Praha-Křeslice Praha-Suchdol Praha 6 Třebíč Ostrava-město Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Česká Lípa Žďár nad Sázavou Vyškov Mladá Boleslav Hradec Králové Bruntál Praha 1 Praha 13 Praha-Řeporyje Pelhřimov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha 3 Plzeň-jih Praha-Zličín Chrudim Rakovník Praha 7 Praha-Vinoř Praha-Nedvězí Frýdek-Místek Praha-Kunratice Český Krumlov Praha 9 Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drnovice

Levná dlažba Drnovice

Dlažba Drnovice

Zámkové dlažby Drnovice

Zámkové betonové dlažby Drnovice

Zámková dlažba Drnovice

Betonové dlažby Drnovice

Betonová dlažba Drnovice

Zdící prvky Drnovice

Dlažby II jakosti Drnovice

Dlažba II jakosti Drnovice

Plošné dlažby Drnovice