„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Droužetice

Nové produkty Droužetice

Dlažby a obrubníky Droužetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Droužetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Droužetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Droužetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Droužetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Droužetice, Levná dlažba Droužetice, Dlažba Droužetice, Zámkové dlažby Droužetice, Zámkové dlažba Droužetice, Betonové dlažby Droužetice, Betonová dlažba Droužetice, Zdící prvky Droužetice, Dlažby II jakosti Droužetice, Dlažba II jakosti Droužetice, Plošné dlažby Droužetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Kutná Hora Přerov Praha-Satalice Kladno Opava Plzeň-jih Praha 19 Litoměřice Praha-východ Rakovník Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Praha 18 Jičín Praha 7 Praha 15 Praha-Dubeč Mělník Brno-venkov Praha-Libuš Praha 6 Praha 9 Jindřichův Hradec Ústí nad Labem Karlovy Vary Praha-Klánovice Břeclav Sokolov Most Český Krumlov Mladá Boleslav Jeseník Jihlava Beroun Bruntál Pelhřimov Frýdek-Místek Praha-Újezd Praha-Suchdol Tachov Praha-Zličín Olomouc Blansko Praha 12 Praha-Královice Šumperk Praha 4 Jablonec nad Nisou Cheb Znojmo Praha-Běchovice Česká Lípa Trutnov Ostrava-město Plzeň-město Děčín Svitavy Praha-Koloděje Praha-Nebušice Praha 17 Louny Nymburk Praha-Lysolaje Semily Benešov Vsetín Prostějov Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Hradec Králové Praha 21 Chomutov Praha-Velká Chuchle Praha 14 Liberec Praha-Lipence Praha-Benice Praha-Křeslice Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Praha 11 Praha-Petrovice Prachatice Praha-Lochkov Praha 22 Hlavní město Praha Praha 3 Žďár nad Sázavou České Budějovice Praha 20 Třebíč Tábor Kroměříž Rokycany Hodonín Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Droužetice

Levná dlažba Droužetice

Dlažba Droužetice

Zámkové dlažby Droužetice

Zámkové betonové dlažby Droužetice

Zámková dlažba Droužetice

Betonové dlažby Droužetice

Betonová dlažba Droužetice

Zdící prvky Droužetice

Dlažby II jakosti Droužetice

Dlažba II jakosti Droužetice

Plošné dlažby Droužetice