„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Droužetice

Nové produkty Droužetice

Dlažby a obrubníky Droužetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Droužetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Droužetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Droužetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Droužetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Droužetice, Levná dlažba Droužetice, Dlažba Droužetice, Zámkové dlažby Droužetice, Zámkové dlažba Droužetice, Betonové dlažby Droužetice, Betonová dlažba Droužetice, Zdící prvky Droužetice, Dlažby II jakosti Droužetice, Dlažba II jakosti Droužetice, Plošné dlažby Droužetice, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha-Ďáblice Zlín Kroměříž Jeseník Praha-Řeporyje Břeclav Nový Jičín Ústí nad Orlicí Hradec Králové Praha-západ Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Lochkov Most Litoměřice Praha-Křeslice Frýdek-Místek Bruntál Praha-Dubeč Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha 6 Brno-město Přerov Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Prachatice Tábor Hodonín Praha 22 Praha 9 Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha 16 Praha 12 Jičín Praha 4 Plzeň-město Třebíč Ostrava-město Sokolov Praha 1 Klatovy Praha-Čakovice Jihlava Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha 3 Praha 5 Ústí nad Labem Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Šeberov Praha-východ Praha-Lipence Blansko Uherské Hradiště Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Mělník Semily Praha-Satalice Znojmo Praha 18 Praha 11 Děčín Prostějov Rokycany Praha-Kunratice Cheb Praha-Přední Kopanina Praha 15 Praha-Troja Trutnov Kutná Hora Opava Praha-Petrovice Praha-Dolní Počernice Praha-Březiněves Praha 19 Praha 17 Liberec Karviná Praha 7 Louny Tachov Kolín Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Olomouc Benešov Praha-Královice Pardubice Chrudim Česká Lípa Praha-Běchovice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Droužetice

Levná dlažba Droužetice

Dlažba Droužetice

Zámkové dlažby Droužetice

Zámkové betonové dlažby Droužetice

Zámková dlažba Droužetice

Betonové dlažby Droužetice

Betonová dlažba Droužetice

Zdící prvky Droužetice

Dlažby II jakosti Droužetice

Dlažba II jakosti Droužetice

Plošné dlažby Droužetice