„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Droužetice

Nové produkty Droužetice

Dlažby a obrubníky Droužetice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Droužetice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Droužetice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Droužetice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Droužetice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Droužetice, Levná dlažba Droužetice, Dlažba Droužetice, Zámkové dlažby Droužetice, Zámkové dlažba Droužetice, Betonové dlažby Droužetice, Betonová dlažba Droužetice, Zdící prvky Droužetice, Dlažby II jakosti Droužetice, Dlažba II jakosti Droužetice, Plošné dlažby Droužetice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Semily České Budějovice Praha 21 Praha 18 Praha-Běchovice Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Plzeň-město Hlavní město Praha Šumperk Jihlava Praha 14 Praha 22 Praha-Královice Praha-východ Prachatice Frýdek-Místek Kolín Plzeň-sever Praha 6 Blansko Praha 12 Tachov Praha-Dolní Chabry Břeclav Praha-Šeberov Vsetín Jeseník Olomouc Příbram Bruntál Liberec Svitavy Praha-Troja Brno-město Praha 10 Havlíčkův Brod Praha 17 Praha-Lipence Nový Jičín Praha-Křeslice Tábor Uherské Hradiště Ústí nad Orlicí Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha 5 Praha-Nebušice Karlovy Vary Sokolov Praha 3 Praha 20 Praha-Lysolaje Praha 11 Praha 19 Praha 16 Praha-Slivenec Brno-venkov Cheb Praha 4 Louny Pardubice Klatovy Praha-Libuš Praha-Nedvězí Praha 13 Praha-Petrovice Praha-Klánovice Kroměříž Praha-Březiněves Praha-Benice Náchod Praha-Zbraslav Plzeň-jih Praha 9 Pelhřimov Chrudim Mělník Praha-Řeporyje Litoměřice Praha 1 Strakonice Ostrava-město Praha-Vinoř Chomutov Třebíč Hradec Králové Trutnov Praha 7 Praha-Ďáblice Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Český Krumlov Děčín Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Droužetice

Levná dlažba Droužetice

Dlažba Droužetice

Zámkové dlažby Droužetice

Zámkové betonové dlažby Droužetice

Zámková dlažba Droužetice

Betonové dlažby Droužetice

Betonová dlažba Droužetice

Zdící prvky Droužetice

Dlažby II jakosti Droužetice

Dlažba II jakosti Droužetice

Plošné dlažby Droužetice