„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Droužkovice

Nové produkty Droužkovice

Dlažby a obrubníky Droužkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Droužkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Droužkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Droužkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Droužkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Droužkovice, Levná dlažba Droužkovice, Dlažba Droužkovice, Zámkové dlažby Droužkovice, Zámkové dlažba Droužkovice, Betonové dlažby Droužkovice, Betonová dlažba Droužkovice, Zdící prvky Droužkovice, Dlažby II jakosti Droužkovice, Dlažba II jakosti Droužkovice, Plošné dlažby Droužkovice, Plošná dlažba


Další města:

Most Plzeň-jih Praha-východ České Budějovice Třebíč Jičín Kutná Hora Praha-Březiněves Český Krumlov Karlovy Vary Liberec Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha 13 Prostějov Praha-Čakovice Šumperk Zlín Praha-Šeberov Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha-Vinoř Praha-Kolovraty Strakonice Praha-Libuš Praha 10 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Praha 3 Rokycany Praha-Křeslice Brno-venkov Uherské Hradiště Praha 12 Praha-Velká Chuchle Hradec Králové Praha 6 Mělník Praha-západ Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha 7 Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha 5 Praha 1 Svitavy Louny Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-Dubeč Jihlava Praha-Dolní Chabry Karviná Nymburk Olomouc Praha 19 Jindřichův Hradec Rakovník Plzeň-město Ústí nad Labem Prachatice Domažlice Nový Jičín Vsetín Kladno Benešov Chomutov Praha 18 Frýdek-Místek Praha-Petrovice Praha 22 Praha 14 Semily Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Písek Hodonín Litoměřice Děčín Trutnov Tábor Praha-Koloděje Praha 2 Chrudim Praha-Přední Kopanina Znojmo Klatovy Praha-Řeporyje Praha-Troja Praha-Benice Praha 15 Kroměříž Opava Teplice Beroun Praha-Královice Praha 11 Praha 8 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Droužkovice

Levná dlažba Droužkovice

Dlažba Droužkovice

Zámkové dlažby Droužkovice

Zámkové betonové dlažby Droužkovice

Zámková dlažba Droužkovice

Betonové dlažby Droužkovice

Betonová dlažba Droužkovice

Zdící prvky Droužkovice

Dlažby II jakosti Droužkovice

Dlažba II jakosti Droužkovice

Plošné dlažby Droužkovice