„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Droužkovice

Nové produkty Droužkovice

Dlažby a obrubníky Droužkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Droužkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Droužkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Droužkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Droužkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Droužkovice, Levná dlažba Droužkovice, Dlažba Droužkovice, Zámkové dlažby Droužkovice, Zámkové dlažba Droužkovice, Betonové dlažby Droužkovice, Betonová dlažba Droužkovice, Zdící prvky Droužkovice, Dlažby II jakosti Droužkovice, Dlažba II jakosti Droužkovice, Plošné dlažby Droužkovice, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha-Kunratice Praha 5 Praha-Křeslice Prostějov Hradec Králové Praha-východ Karviná Praha-Újezd Praha 10 Jablonec nad Nisou Hlavní město Praha Klatovy Praha-Dubeč Praha-Koloděje Plzeň-jih Frýdek-Místek Brno-venkov Louny Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Písek Praha-Dolní Chabry Jihlava Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Žďár nad Sázavou Kutná Hora Náchod Praha-Kolovraty Brno-město Praha 19 Břeclav Mladá Boleslav Praha 15 Teplice Praha-Běchovice Praha-Slivenec České Budějovice Praha 4 Praha-Čakovice Rychnov nad Kněžnou Litoměřice Ostrava-město Praha 16 Praha-Satalice Chomutov Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Kolín Bruntál Ústí nad Orlicí Havlíčkův Brod Svitavy Liberec Domažlice Praha-Zličín Příbram Ústí nad Labem Tábor Praha 3 Praha-Nebušice Praha 6 Praha-Řeporyje Praha 12 Olomouc Praha 9 Praha 2 Praha-Klánovice Praha-Nedvězí Přerov Český Krumlov Beroun Znojmo Šumperk Praha-Štěrboholy Praha-Velká Chuchle Strakonice Cheb Praha-Březiněves Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Praha-Lipence Blansko Uherské Hradiště Kladno Sokolov Kroměříž Praha-Přední Kopanina Praha-západ Rokycany Děčín Praha 20 Opava Praha 14 Benešov Praha 8 Česká Lípa ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Droužkovice

Levná dlažba Droužkovice

Dlažba Droužkovice

Zámkové dlažby Droužkovice

Zámkové betonové dlažby Droužkovice

Zámková dlažba Droužkovice

Betonové dlažby Droužkovice

Betonová dlažba Droužkovice

Zdící prvky Droužkovice

Dlažby II jakosti Droužkovice

Dlažba II jakosti Droužkovice

Plošné dlažby Droužkovice