„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Droužkovice

Nové produkty Droužkovice

Dlažby a obrubníky Droužkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Droužkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Droužkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Droužkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Droužkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Droužkovice, Levná dlažba Droužkovice, Dlažba Droužkovice, Zámkové dlažby Droužkovice, Zámkové dlažba Droužkovice, Betonové dlažby Droužkovice, Betonová dlažba Droužkovice, Zdící prvky Droužkovice, Dlažby II jakosti Droužkovice, Dlažba II jakosti Droužkovice, Plošné dlažby Droužkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Cheb Praha 3 Rakovník Praha-Zličín Praha-Lysolaje Praha-Zbraslav Karlovy Vary Plzeň-jih Prostějov Pelhřimov Praha-Nebušice Praha-Křeslice Praha 6 Praha-Běchovice Znojmo Příbram Karviná Praha 21 Praha 20 Ústí nad Labem Bruntál Praha 10 Most Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Praha 4 Benešov Praha 2 Praha 16 Praha-Královice Náchod Praha 12 Sokolov Blansko Jeseník Praha-Lipence Třebíč Hradec Králové Jablonec nad Nisou Praha 22 Praha 8 Praha-Kolovraty Český Krumlov Kladno Kutná Hora Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha-Benice Liberec Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Březiněves Praha 9 Praha-Štěrboholy Jihlava Praha-východ Beroun Chomutov Kroměříž Praha-Koloděje Plzeň-sever Kolín Praha-Dolní Měcholupy Přerov Prachatice Praha-Újezd Vyškov Domažlice Praha-Šeberov Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Jindřichův Hradec Opava Svitavy Trutnov Hlavní město Praha Praha-Troja Nový Jičín Praha 14 Klatovy Rychnov nad Kněžnou Tábor Písek Praha 19 Praha-Petrovice Praha 18 Louny České Budějovice Hodonín Nymburk Zlín Teplice Praha-Slivenec Česká Lípa Praha-Vinoř Šumperk Strakonice Semily ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Droužkovice

Levná dlažba Droužkovice

Dlažba Droužkovice

Zámkové dlažby Droužkovice

Zámkové betonové dlažby Droužkovice

Zámková dlažba Droužkovice

Betonové dlažby Droužkovice

Betonová dlažba Droužkovice

Zdící prvky Droužkovice

Dlažby II jakosti Droužkovice

Dlažba II jakosti Droužkovice

Plošné dlažby Droužkovice