„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drozdov

Nové produkty Drozdov

Dlažby a obrubníky Drozdov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drozdov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drozdov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drozdov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drozdov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drozdov, Levná dlažba Drozdov, Dlažba Drozdov, Zámkové dlažby Drozdov, Zámkové dlažba Drozdov, Betonové dlažby Drozdov, Betonová dlažba Drozdov, Zdící prvky Drozdov, Dlažby II jakosti Drozdov, Dlažba II jakosti Drozdov, Plošné dlažby Drozdov, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Svitavy Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Praha 20 Přerov Praha 14 Jablonec nad Nisou Mělník Plzeň-jih Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha 9 Praha 12 Praha-Dubeč Benešov Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha-Benice Praha-Troja Olomouc Nový Jičín Trutnov Praha 19 Praha-Petrovice Rokycany Zlín Praha-Kolovraty Sokolov Ostrava-město Praha 3 Česká Lípa Vyškov Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Běchovice Praha 4 Praha-Řeporyje Jičín Břeclav Frýdek-Místek Kladno Teplice Most Kroměříž Praha 15 Praha-Lochkov Praha-Šeberov Šumperk Kolín Praha 22 Praha 10 Karviná Domažlice Český Krumlov Jeseník Brno-město Praha-Zličín Praha-západ Praha 17 Praha-Nebušice Blansko Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Praha-Klánovice České Budějovice Praha-Královice Tábor Praha 16 Praha-Nedvězí Praha 21 Jihlava Praha-Újezd Chomutov Pelhřimov Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Opava Strakonice Bruntál Praha-Kunratice Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha 6 Praha-východ Prachatice Praha 11 Příbram Semily Karlovy Vary Havlíčkův Brod Klatovy Brno-venkov Praha 13 Liberec Praha 18 Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drozdov

Levná dlažba Drozdov

Dlažba Drozdov

Zámkové dlažby Drozdov

Zámkové betonové dlažby Drozdov

Zámková dlažba Drozdov

Betonové dlažby Drozdov

Betonová dlažba Drozdov

Zdící prvky Drozdov

Dlažby II jakosti Drozdov

Dlažba II jakosti Drozdov

Plošné dlažby Drozdov