„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drozdov

Nové produkty Drozdov

Dlažby a obrubníky Drozdov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drozdov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drozdov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drozdov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drozdov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drozdov, Levná dlažba Drozdov, Dlažba Drozdov, Zámkové dlažby Drozdov, Zámkové dlažba Drozdov, Betonové dlažby Drozdov, Betonová dlažba Drozdov, Zdící prvky Drozdov, Dlažby II jakosti Drozdov, Dlažba II jakosti Drozdov, Plošné dlažby Drozdov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 13 Praha-Vinoř Praha 22 Karlovy Vary Ústí nad Labem Praha 8 Praha-Dolní Chabry Praha-Satalice Liberec Hlavní město Praha Břeclav Praha 4 Strakonice Frýdek-Místek Praha 14 Beroun Teplice Praha-Šeberov Česká Lípa Domažlice Praha 9 Praha-Přední Kopanina Mělník Mladá Boleslav Znojmo Praha 18 Tábor Praha-západ Benešov Praha-Královice Ústí nad Orlicí Praha-Nebušice Praha 3 Praha-Lipence Praha-Koloděje Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Praha 6 Vsetín Praha 12 Praha 21 Brno-venkov Plzeň-sever Rakovník Příbram Praha-Zbraslav Sokolov Cheb Děčín Kutná Hora Praha 7 Hodonín Praha-Březiněves Praha-Kolovraty Přerov Praha-Benice Zlín Praha 16 Praha-Lysolaje Náchod Jablonec nad Nisou Nový Jičín Praha 1 Vyškov Třebíč Praha 19 Trutnov Praha 17 Praha-Řeporyje Ostrava-město Tachov Jihlava Jičín Český Krumlov Praha 20 Praha 15 Praha-Libuš Praha-Dubeč Praha-Běchovice Bruntál Praha-Velká Chuchle Plzeň-město Chomutov Kroměříž Opava Rokycany Louny Praha 10 Šumperk Praha-Lochkov Praha-východ Praha-Ďáblice Semily Rychnov nad Kněžnou Praha 5 Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drozdov

Levná dlažba Drozdov

Dlažba Drozdov

Zámkové dlažby Drozdov

Zámkové betonové dlažby Drozdov

Zámková dlažba Drozdov

Betonové dlažby Drozdov

Betonová dlažba Drozdov

Zdící prvky Drozdov

Dlažby II jakosti Drozdov

Dlažba II jakosti Drozdov

Plošné dlažby Drozdov