„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drozdov

Nové produkty Drozdov

Dlažby a obrubníky Drozdov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drozdov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drozdov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drozdov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drozdov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drozdov, Levná dlažba Drozdov, Dlažba Drozdov, Zámkové dlažby Drozdov, Zámkové dlažba Drozdov, Betonové dlažby Drozdov, Betonová dlažba Drozdov, Zdící prvky Drozdov, Dlažby II jakosti Drozdov, Dlažba II jakosti Drozdov, Plošné dlažby Drozdov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kunratice Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Praha 8 Brno-venkov Sokolov Praha-západ Nymburk Strakonice Praha 22 Praha-Újezd Praha-Nebušice Trutnov Prostějov Domažlice Rychnov nad Kněžnou Břeclav Praha-Přední Kopanina Prachatice Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-východ Teplice Kroměříž Zlín Praha 10 Mladá Boleslav Třebíč Hodonín Praha-Štěrboholy Rokycany Praha 4 Hlavní město Praha Hradec Králové Kutná Hora Pelhřimov Praha-Běchovice Plzeň-město Česká Lípa České Budějovice Praha 9 Semily Šumperk Praha-Královice Tábor Uherské Hradiště Olomouc Jindřichův Hradec Praha-Zbraslav Beroun Vsetín Praha-Nedvězí Praha 1 Praha 20 Most Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Český Krumlov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Praha-Klánovice Louny Přerov Rakovník Litoměřice Chomutov Kladno Praha 17 Jablonec nad Nisou Náchod Praha-Benice Praha-Dubeč Ostrava-město Děčín Praha 3 Praha 19 Plzeň-sever Praha-Kolovraty Klatovy Cheb Plzeň-jih Znojmo Praha-Troja Praha 14 Písek Praha 18 Žďár nad Sázavou Praha-Zličín Příbram Opava Praha 12 Praha 7 Karlovy Vary Praha 21 Jihlava Praha-Petrovice Blansko Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drozdov

Levná dlažba Drozdov

Dlažba Drozdov

Zámkové dlažby Drozdov

Zámkové betonové dlažby Drozdov

Zámková dlažba Drozdov

Betonové dlažby Drozdov

Betonová dlažba Drozdov

Zdící prvky Drozdov

Dlažby II jakosti Drozdov

Dlažba II jakosti Drozdov

Plošné dlažby Drozdov