„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drslavice

Nové produkty Drslavice

Dlažby a obrubníky Drslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drslavice, Levná dlažba Drslavice, Dlažba Drslavice, Zámkové dlažby Drslavice, Zámkové dlažba Drslavice, Betonové dlažby Drslavice, Betonová dlažba Drslavice, Zdící prvky Drslavice, Dlažby II jakosti Drslavice, Dlažba II jakosti Drslavice, Plošné dlažby Drslavice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Hlavní město Praha Praha-Troja Praha 13 Jihlava Klatovy Ostrava-město Mladá Boleslav Praha 4 Praha-Újezd Praha 9 Praha-Kolovraty Liberec Praha-Řeporyje Praha-Kunratice Praha 11 Kladno Zlín Kutná Hora Plzeň-sever Praha 22 Rokycany Praha 6 Žďár nad Sázavou Kroměříž Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Brno-město Praha 20 Prostějov Praha-Suchdol Praha-Běchovice Příbram Přerov Praha-Lipence Znojmo Praha-Čakovice Karviná Jeseník Jablonec nad Nisou Praha 14 Praha 12 Praha 5 Blansko Děčín Praha 15 Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Mělník Brno-venkov Praha-Dubeč Český Krumlov Praha 21 Cheb Praha 1 Sokolov Vyškov Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha 8 Kolín Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Zbraslav Praha-východ Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Louny Náchod Praha 2 Rakovník Šumperk Svitavy Hodonín Strakonice Praha 17 Domažlice Praha-Petrovice Tábor Praha-západ Praha-Slivenec Olomouc Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Praha 16 Opava Jindřichův Hradec Most Praha 3 Jičín Praha-Vinoř Beroun Chomutov Nymburk Praha-Klánovice Praha-Březiněves ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drslavice

Levná dlažba Drslavice

Dlažba Drslavice

Zámkové dlažby Drslavice

Zámkové betonové dlažby Drslavice

Zámková dlažba Drslavice

Betonové dlažby Drslavice

Betonová dlažba Drslavice

Zdící prvky Drslavice

Dlažby II jakosti Drslavice

Dlažba II jakosti Drslavice

Plošné dlažby Drslavice