„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drslavice

Nové produkty Drslavice

Dlažby a obrubníky Drslavice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drslavice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drslavice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drslavice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drslavice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drslavice, Levná dlažba Drslavice, Dlažba Drslavice, Zámkové dlažby Drslavice, Zámkové dlažba Drslavice, Betonové dlažby Drslavice, Betonová dlažba Drslavice, Zdící prvky Drslavice, Dlažby II jakosti Drslavice, Dlažba II jakosti Drslavice, Plošné dlažby Drslavice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Suchdol Praha 14 Praha 4 Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha-Štěrboholy Praha-Lipence Praha-západ Benešov Praha 7 Praha 15 Praha-Lochkov Blansko Břeclav Opava Praha-Křeslice Sokolov Pardubice Praha-Běchovice Brno-město Přerov Praha 8 Hodonín Havlíčkův Brod Ústí nad Orlicí Praha-Benice Svitavy Jindřichův Hradec Cheb Praha-Újezd Praha-Řeporyje Domažlice Praha-Kunratice Frýdek-Místek Louny Tachov Hlavní město Praha Praha-Nebušice Strakonice Praha-Vinoř Rychnov nad Kněžnou Praha-Dubeč Praha-Lysolaje Znojmo Ostrava-město Plzeň-město Praha-Petrovice Klatovy Karviná Písek Rakovník Praha-východ Plzeň-jih Prachatice Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Březiněves Semily Praha 6 Praha-Koloděje Praha-Přední Kopanina Praha 16 Kutná Hora Praha 22 Praha-Troja Vsetín Česká Lípa Praha 3 Chomutov Jeseník Náchod Vyškov Praha 9 Kladno Děčín Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha 18 Prostějov Praha-Šeberov Praha 21 Liberec Praha-Kolovraty Šumperk Mladá Boleslav Praha-Čakovice Praha 12 Praha-Zličín Jičín Praha-Satalice Kolín Nový Jičín Litoměřice České Budějovice Praha-Zbraslav Olomouc Ústí nad Labem Praha 5 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drslavice

Levná dlažba Drslavice

Dlažba Drslavice

Zámkové dlažby Drslavice

Zámkové betonové dlažby Drslavice

Zámková dlažba Drslavice

Betonové dlažby Drslavice

Betonová dlažba Drslavice

Zdící prvky Drslavice

Dlažby II jakosti Drslavice

Dlažba II jakosti Drslavice

Plošné dlažby Drslavice