„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Druhanov

Nové produkty Druhanov

Dlažby a obrubníky Druhanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Druhanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Druhanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Druhanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Druhanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Druhanov, Levná dlažba Druhanov, Dlažba Druhanov, Zámkové dlažby Druhanov, Zámkové dlažba Druhanov, Betonové dlažby Druhanov, Betonová dlažba Druhanov, Zdící prvky Druhanov, Dlažby II jakosti Druhanov, Dlažba II jakosti Druhanov, Plošné dlažby Druhanov, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-sever Nový Jičín Opava Svitavy Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Tábor Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-Ďáblice Praha 3 Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Hodonín Praha 10 Brno-venkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Olomouc Praha-Petrovice Ostrava-město Most Mladá Boleslav Praha-Újezd Přerov Praha-Šeberov Praha 11 Chomutov Praha 19 Kolín Blansko Mělník Ústí nad Labem Louny Náchod Praha-Dolní Chabry Praha 20 Kladno Hlavní město Praha Teplice Praha-Královice Praha 7 Benešov Praha 15 Jihlava Strakonice Praha-Nedvězí Praha 6 Česká Lípa Praha-Kolovraty Pardubice Kroměříž Jablonec nad Nisou Klatovy Litoměřice Trutnov Praha-Březiněves Praha-Lochkov Praha-Zličín Jičín Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha 1 Praha 8 Jeseník Praha-Dubeč Praha 5 Prachatice Břeclav Liberec Praha-Nebušice Uherské Hradiště Praha 2 Tachov Frýdek-Místek Praha 14 Bruntál Praha 22 Praha-Vinoř Praha-Řeporyje Praha-západ Znojmo České Budějovice Praha 9 Cheb Český Krumlov Praha-Zbraslav Kutná Hora Prostějov Praha-Klánovice Hradec Králové Praha 21 Písek Praha-Lipence Vyškov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Druhanov

Levná dlažba Druhanov

Dlažba Druhanov

Zámkové dlažby Druhanov

Zámkové betonové dlažby Druhanov

Zámková dlažba Druhanov

Betonové dlažby Druhanov

Betonová dlažba Druhanov

Zdící prvky Druhanov

Dlažby II jakosti Druhanov

Dlažba II jakosti Druhanov

Plošné dlažby Druhanov