„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Druhanov

Nové produkty Druhanov

Dlažby a obrubníky Druhanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Druhanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Druhanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Druhanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Druhanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Druhanov, Levná dlažba Druhanov, Dlažba Druhanov, Zámkové dlažby Druhanov, Zámkové dlažba Druhanov, Betonové dlažby Druhanov, Betonová dlažba Druhanov, Zdící prvky Druhanov, Dlažby II jakosti Druhanov, Dlažba II jakosti Druhanov, Plošné dlažby Druhanov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha-Čakovice Praha-Přední Kopanina Praha-Lysolaje Beroun Praha-Újezd Zlín Svitavy Praha-západ Praha-Kolovraty České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Satalice Uherské Hradiště Praha-Benice Česká Lípa Ústí nad Orlicí Strakonice Hradec Králové Praha 14 Praha 2 Plzeň-jih Prostějov Znojmo Praha 7 Praha-Ďáblice Praha 11 Hlavní město Praha Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 6 Praha-Křeslice Praha-Kunratice Náchod Most Rokycany Louny Praha-Zličín Praha-Královice Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Praha 22 Nový Jičín Přerov Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Praha-Koloděje Kladno Opava Tábor Děčín Praha-Nedvězí Plzeň-město Teplice Praha 16 Praha-Petrovice Praha 12 Praha-Libuš Jihlava Praha 17 Vyškov Praha-Dubeč Praha-Nebušice Praha 9 Klatovy Benešov Jindřichův Hradec Praha 4 Tachov Praha 21 Příbram Praha-Lochkov Nymburk Plzeň-sever Praha-Klánovice Praha 15 Trutnov Vsetín Cheb Semily Šumperk Praha-Lipence Bruntál Žďár nad Sázavou Mělník Ostrava-město Praha 19 Praha-Březiněves Praha-Štěrboholy Rakovník Blansko Sokolov Praha 13 Prachatice Domažlice Brno-venkov Havlíčkův Brod Pardubice Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Druhanov

Levná dlažba Druhanov

Dlažba Druhanov

Zámkové dlažby Druhanov

Zámkové betonové dlažby Druhanov

Zámková dlažba Druhanov

Betonové dlažby Druhanov

Betonová dlažba Druhanov

Zdící prvky Druhanov

Dlažby II jakosti Druhanov

Dlažba II jakosti Druhanov

Plošné dlažby Druhanov