„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Druhanov

Nové produkty Druhanov

Dlažby a obrubníky Druhanov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Druhanov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Druhanov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Druhanov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Druhanov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Druhanov, Levná dlažba Druhanov, Dlažba Druhanov, Zámkové dlažby Druhanov, Zámkové dlažba Druhanov, Betonové dlažby Druhanov, Betonová dlažba Druhanov, Zdící prvky Druhanov, Dlažby II jakosti Druhanov, Dlažba II jakosti Druhanov, Plošné dlažby Druhanov, Plošná dlažba


Další města:

Most Ústí nad Labem Praha 8 Nový Jičín Písek Praha-Kunratice Náchod Praha-Dolní Chabry Semily Praha-Nebušice Hodonín Praha 18 Kladno Havlíčkův Brod Pelhřimov Rychnov nad Kněžnou Praha 9 Praha 6 Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Praha 11 Vsetín Praha-západ Cheb Tábor Praha-Ďáblice Strakonice Ostrava-město Kroměříž Karviná Mělník Praha-Troja Nymburk Louny Praha-Královice Praha-Zličín Český Krumlov Chrudim Praha-Lochkov Praha 7 Šumperk Jičín Praha-Čakovice Znojmo Brno-město Praha-Vinoř Praha-Benice Praha 1 Praha 4 Rakovník Jihlava Bruntál Trutnov Olomouc Hlavní město Praha Klatovy Praha 12 Praha-Přední Kopanina České Budějovice Děčín Praha-Březiněves Svitavy Praha-Slivenec Praha-Dubeč Praha 20 Praha 15 Domažlice Chomutov Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Praha 2 Prostějov Praha 13 Praha-Lysolaje Praha 17 Opava Praha-Nedvězí Praha 22 Praha 16 Praha-Lipence Praha-Řeporyje Beroun Praha 3 Plzeň-sever Praha 14 Prachatice Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Zlín Praha-Újezd Kolín Frýdek-Místek Jeseník Vyškov Pardubice Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Druhanov

Levná dlažba Druhanov

Dlažba Druhanov

Zámkové dlažby Druhanov

Zámkové betonové dlažby Druhanov

Zámková dlažba Druhanov

Betonové dlažby Druhanov

Betonová dlažba Druhanov

Zdící prvky Druhanov

Dlažby II jakosti Druhanov

Dlažba II jakosti Druhanov

Plošné dlažby Druhanov