„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drunče

Nové produkty Drunče

Dlažby a obrubníky Drunče

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drunče

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drunče

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drunče

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drunče

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drunče, Levná dlažba Drunče, Dlažba Drunče, Zámkové dlažby Drunče, Zámkové dlažba Drunče, Betonové dlažby Drunče, Betonová dlažba Drunče, Zdící prvky Drunče, Dlažby II jakosti Drunče, Dlažba II jakosti Drunče, Plošné dlažby Drunče, Plošná dlažba


Další města:

Hradec Králové Domažlice Praha-Nedvězí Praha 10 Most Bruntál Praha-Čakovice Praha-Královice Olomouc Praha-Dubeč Praha 6 Náchod Praha 21 Kutná Hora Praha 7 Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Lipence Opava Liberec Blansko Klatovy Praha-Nebušice Sokolov Nový Jičín Praha 18 Praha-Suchdol Jihlava Vyškov Praha-Újezd Cheb Praha-Petrovice Praha 13 Praha-Kunratice Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha-Zličín Vsetín Praha 8 Praha 5 Praha-východ Uherské Hradiště Brno-venkov Praha 22 Brno-město Rakovník Jindřichův Hradec Jičín Zlín Kladno Český Krumlov Plzeň-město Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha 16 Praha-Šeberov Břeclav Praha 11 Praha-Březiněves Karlovy Vary Příbram Karviná Praha 17 Jablonec nad Nisou Praha-Přední Kopanina Praha-Klánovice Plzeň-sever Praha 12 Kolín Praha-Ďáblice Pelhřimov Plzeň-jih Praha 9 Praha-Libuš Prostějov Děčín Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Satalice Praha 15 Prachatice Kroměříž Praha 20 Praha-Štěrboholy Louny Praha-Zbraslav Praha-Vinoř Praha-Křeslice Znojmo Česká Lípa Praha-Koloděje Litoměřice Mladá Boleslav Praha 19 Trutnov Chrudim Jeseník Šumperk Praha-Lysolaje Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drunče

Levná dlažba Drunče

Dlažba Drunče

Zámkové dlažby Drunče

Zámkové betonové dlažby Drunče

Zámková dlažba Drunče

Betonové dlažby Drunče

Betonová dlažba Drunče

Zdící prvky Drunče

Dlažby II jakosti Drunče

Dlažba II jakosti Drunče

Plošné dlažby Drunče