„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drunče

Nové produkty Drunče

Dlažby a obrubníky Drunče

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drunče

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drunče

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drunče

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drunče

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drunče, Levná dlažba Drunče, Dlažba Drunče, Zámkové dlažby Drunče, Zámkové dlažba Drunče, Betonové dlažby Drunče, Betonová dlažba Drunče, Zdící prvky Drunče, Dlažby II jakosti Drunče, Dlažba II jakosti Drunče, Plošné dlažby Drunče, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Praha 17 Plzeň-město Praha-Slivenec Šumperk Zlín Vsetín Brno-město Bruntál Nový Jičín Kutná Hora Praha 18 Ostrava-město Praha-Dubeč Klatovy Praha 12 Praha-Čakovice Praha 21 Praha-Petrovice Znojmo Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Děčín Praha-Vinoř Strakonice Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Jeseník Praha-Kolovraty Karviná Teplice Praha 7 Praha-Libuš Jičín Jihlava Litoměřice Přerov Tachov Praha 9 Plzeň-jih Hradec Králové Praha-Lipence Praha-Lysolaje Praha 11 Praha-Satalice Praha-západ Praha-Újezd Praha 13 Břeclav Semily Beroun Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Svitavy Blansko Praha 19 Praha-Královice Praha 5 Praha-Přední Kopanina Pelhřimov Náchod České Budějovice Praha 6 Havlíčkův Brod Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Počernice Frýdek-Místek Vyškov Praha 10 Praha 4 Olomouc Praha 14 Praha-Ďáblice Liberec Chrudim Praha-Velká Chuchle Pardubice Hodonín Kladno Praha-Kunratice Kolín Praha-Nedvězí Louny Tábor Praha-Zličín Prostějov Praha-Šeberov Opava Benešov Nymburk Praha-Troja Kroměříž Mladá Boleslav Sokolov Příbram Brno-venkov Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drunče

Levná dlažba Drunče

Dlažba Drunče

Zámkové dlažby Drunče

Zámkové betonové dlažby Drunče

Zámková dlažba Drunče

Betonové dlažby Drunče

Betonová dlažba Drunče

Zdící prvky Drunče

Dlažby II jakosti Drunče

Dlažba II jakosti Drunče

Plošné dlažby Drunče