„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Družec

Nové produkty Družec

Dlažby a obrubníky Družec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Družec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Družec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Družec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Družec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Družec, Levná dlažba Družec, Dlažba Družec, Zámkové dlažby Družec, Zámkové dlažba Družec, Betonové dlažby Družec, Betonová dlažba Družec, Zdící prvky Družec, Dlažby II jakosti Družec, Dlažba II jakosti Družec, Plošné dlažby Družec, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Pardubice Litoměřice Cheb Praha-Kolovraty Praha 15 Praha 5 Praha 1 Kolín Tachov Praha-Běchovice Praha-Troja Frýdek-Místek Praha-Dolní Počernice Jičín Svitavy Tábor Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Řeporyje Praha 11 Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha 12 Praha-Dolní Chabry Rakovník Praha 16 Břeclav Děčín Praha 2 Příbram Kroměříž Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-východ Semily Praha-Královice Liberec Brno-venkov Písek Mělník Praha-Velká Chuchle Praha 6 Jihlava Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha-Zbraslav Trutnov Zlín Praha-Satalice Rokycany Praha 13 Třebíč Kutná Hora Chomutov Prachatice Praha-Lochkov Vsetín Praha-Vinoř Most Jablonec nad Nisou Nový Jičín Strakonice Praha-Lipence Praha 7 Praha 20 Praha 8 Louny Praha 19 Praha-Březiněves Beroun Mladá Boleslav Přerov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Šumperk Hodonín Praha-Koloděje Praha 4 Havlíčkův Brod Praha 22 Benešov Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 14 Domažlice Plzeň-jih Kladno Plzeň-město Rychnov nad Kněžnou Náchod Chrudim Jindřichův Hradec Jeseník Praha-Slivenec Praha-Újezd Praha 3 Karviná Uherské Hradiště Praha-Dubeč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Družec

Levná dlažba Družec

Dlažba Družec

Zámkové dlažby Družec

Zámkové betonové dlažby Družec

Zámková dlažba Družec

Betonové dlažby Družec

Betonová dlažba Družec

Zdící prvky Družec

Dlažby II jakosti Družec

Dlažba II jakosti Družec

Plošné dlažby Družec