„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Družec

Nové produkty Družec

Dlažby a obrubníky Družec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Družec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Družec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Družec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Družec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Družec, Levná dlažba Družec, Dlažba Družec, Zámkové dlažby Družec, Zámkové dlažba Družec, Betonové dlažby Družec, Betonová dlažba Družec, Zdící prvky Družec, Dlažby II jakosti Družec, Dlažba II jakosti Družec, Plošné dlažby Družec, Plošná dlažba


Další města:

Třebíč Pelhřimov Praha 19 Klatovy Mladá Boleslav Praha 11 Beroun Praha-Zbraslav Praha 22 Kroměříž Praha 17 Žďár nad Sázavou Praha 12 Bruntál Plzeň-město Praha-Nedvězí Praha-Újezd Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha-Koloděje Náchod Brno-venkov Praha 16 Praha-Ďáblice Praha-Dolní Počernice Zlín Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha-Štěrboholy Praha 8 Český Krumlov Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Cheb Havlíčkův Brod Sokolov Praha 1 Praha 5 Praha-Klánovice Ústí nad Labem Rokycany Praha 14 Praha 7 Praha 13 Tábor Nymburk Teplice Praha-Zličín Svitavy Praha-Vinoř Praha 9 Znojmo Praha-Řeporyje Praha-Přední Kopanina Hodonín Blansko Praha-Troja Praha 3 Praha 10 Praha-Slivenec Litoměřice Tachov Praha-Lysolaje Praha 6 Ostrava-město Písek Strakonice Praha-Nebušice Praha-východ Šumperk Kutná Hora Praha-Kunratice Chomutov Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Plzeň-sever České Budějovice Praha-Lipence Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha 2 Karviná Rakovník Praha 15 Praha-Šeberov Přerov Karlovy Vary Benešov Frýdek-Místek Praha 4 Praha-Satalice Opava Praha-Čakovice Semily Jindřichův Hradec Praha-Benice Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Příbram ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Družec

Levná dlažba Družec

Dlažba Družec

Zámkové dlažby Družec

Zámkové betonové dlažby Družec

Zámková dlažba Družec

Betonové dlažby Družec

Betonová dlažba Družec

Zdící prvky Družec

Dlažby II jakosti Družec

Dlažba II jakosti Družec

Plošné dlažby Družec