„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Družec

Nové produkty Družec

Dlažby a obrubníky Družec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Družec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Družec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Družec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Družec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Družec, Levná dlažba Družec, Dlažba Družec, Zámkové dlažby Družec, Zámkové dlažba Družec, Betonové dlažby Družec, Betonová dlažba Družec, Zdící prvky Družec, Dlažby II jakosti Družec, Dlažba II jakosti Družec, Plošné dlažby Družec, Plošná dlažba


Další města:

Zlín Uherské Hradiště Praha-Březiněves Vyškov Praha-Satalice Kutná Hora Domažlice Praha 10 Karlovy Vary Praha 20 Teplice Jičín Cheb Praha 14 Pelhřimov Praha 13 Praha 5 České Budějovice Praha 17 Praha-Troja Brno-město Praha-Suchdol Praha 16 Praha 18 Semily Praha-Vinoř Znojmo Praha-Nebušice Praha-Velká Chuchle Kroměříž Hradec Králové Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Svitavy Praha-Čakovice Strakonice Prostějov Praha 4 Praha 15 Ostrava-město Prachatice Praha-Libuš Příbram Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Kolín Praha-Královice Praha-východ Jihlava Praha-Dubeč Český Krumlov Frýdek-Místek Rokycany Jablonec nad Nisou Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Mělník Děčín Hlavní město Praha Praha-Běchovice Chrudim Praha-Zbraslav Liberec Plzeň-sever Hodonín Vsetín Nový Jičín Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Jeseník Přerov Praha-Dolní Chabry Písek Praha 11 Praha 12 Rakovník Most Praha 2 Blansko Praha 22 Náchod Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha 19 Praha-Lysolaje Nymburk Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Pardubice Tábor Šumperk Praha-Lochkov Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Kolovraty Žďár nad Sázavou Klatovy Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Družec

Levná dlažba Družec

Dlažba Družec

Zámkové dlažby Družec

Zámkové betonové dlažby Družec

Zámková dlažba Družec

Betonové dlažby Družec

Betonová dlažba Družec

Zdící prvky Družec

Dlažby II jakosti Družec

Dlažba II jakosti Družec

Plošné dlažby Družec