„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držkov

Nové produkty Držkov

Dlažby a obrubníky Držkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držkov, Levná dlažba Držkov, Dlažba Držkov, Zámkové dlažby Držkov, Zámkové dlažba Držkov, Betonové dlažby Držkov, Betonová dlažba Držkov, Zdící prvky Držkov, Dlažby II jakosti Držkov, Dlažba II jakosti Držkov, Plošné dlažby Držkov, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha 12 Příbram Ústí nad Labem Praha-Libuš Plzeň-jih Karlovy Vary Praha-Petrovice Praha 19 Praha 22 Praha-západ Jihlava Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha 16 Praha 8 Žďár nad Sázavou Jičín Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha 21 Praha-Nedvězí Praha 15 Trutnov Prostějov Tachov Hodonín Nový Jičín Jeseník Rakovník Přerov Nymburk Blansko Praha-Křeslice Praha-Nebušice Chomutov Praha-Březiněves Hlavní město Praha Brno-město Most Praha 4 Svitavy Jablonec nad Nisou Pelhřimov Klatovy Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha-Slivenec Děčín Praha-Suchdol Pardubice Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Šumperk Náchod Opava Praha-Satalice Břeclav Česká Lípa Praha-Lochkov Zlín Karviná Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha-Újezd Kutná Hora Cheb Praha 2 Vyškov Semily Praha 20 České Budějovice Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha 10 Praha 18 Strakonice Praha-Štěrboholy Praha-Klánovice Praha-Běchovice Mladá Boleslav Kladno Beroun Prachatice Frýdek-Místek Český Krumlov Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha 1 Olomouc Praha 5 Praha-Šeberov Tábor Vsetín Kroměříž Praha-východ Praha 11 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držkov

Levná dlažba Držkov

Dlažba Držkov

Zámkové dlažby Držkov

Zámkové betonové dlažby Držkov

Zámková dlažba Držkov

Betonové dlažby Držkov

Betonová dlažba Držkov

Zdící prvky Držkov

Dlažby II jakosti Držkov

Dlažba II jakosti Držkov

Plošné dlažby Držkov