„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držkov

Nové produkty Držkov

Dlažby a obrubníky Držkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držkov, Levná dlažba Držkov, Dlažba Držkov, Zámkové dlažby Držkov, Zámkové dlažba Držkov, Betonové dlažby Držkov, Betonová dlažba Držkov, Zdící prvky Držkov, Dlažby II jakosti Držkov, Dlažba II jakosti Držkov, Plošné dlažby Držkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Olomouc Praha-Újezd Praha 5 Praha 18 Praha 8 Opava Praha-Kolovraty Praha-Nebušice Praha 15 Kutná Hora Praha-Březiněves Praha-Libuš Písek Praha-Lochkov Chrudim Plzeň-jih Praha 9 Beroun Semily Praha-Šeberov České Budějovice Praha 3 Praha 1 Tachov Sokolov Praha-Koloděje Prachatice Litoměřice Přerov Praha-Kunratice Praha 12 Plzeň-sever Brno-venkov Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Teplice Praha-Zbraslav Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha 21 Praha 4 Praha 6 Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Cheb Praha 17 Jičín Praha-Zličín Kolín Praha-Velká Chuchle Praha 2 Plzeň-město Liberec Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha 7 Uherské Hradiště Hradec Králové Praha-Běchovice Praha-Satalice Pardubice Praha-Dolní Chabry Zlín Blansko Nový Jičín Louny Břeclav Karviná Hodonín Nymburk Praha 16 Brno-město Ostrava-město Chomutov Praha-západ Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Český Krumlov Ústí nad Labem Jindřichův Hradec Znojmo Rakovník Domažlice Klatovy Praha-Benice Praha-Vinoř Prostějov Šumperk Praha-Dubeč Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Vyškov Benešov Karlovy Vary Praha 11 Strakonice Trutnov Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držkov

Levná dlažba Držkov

Dlažba Držkov

Zámkové dlažby Držkov

Zámkové betonové dlažby Držkov

Zámková dlažba Držkov

Betonové dlažby Držkov

Betonová dlažba Držkov

Zdící prvky Držkov

Dlažby II jakosti Držkov

Dlažba II jakosti Držkov

Plošné dlažby Držkov