„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držkov

Nové produkty Držkov

Dlažby a obrubníky Držkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držkov, Levná dlažba Držkov, Dlažba Držkov, Zámkové dlažby Držkov, Zámkové dlažba Držkov, Betonové dlažby Držkov, Betonová dlažba Držkov, Zdící prvky Držkov, Dlažby II jakosti Držkov, Dlažba II jakosti Držkov, Plošné dlažby Držkov, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Kutná Hora Rakovník Praha-Zličín Rokycany Praha 10 Praha 21 Praha 8 Česká Lípa Praha-Klánovice Praha 5 Tachov Vyškov Cheb Prostějov Praha 2 Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Šumperk Praha-Koloděje Praha-Petrovice Karlovy Vary Liberec Praha 6 Praha 1 Benešov Pelhřimov Břeclav Děčín Přerov Uherské Hradiště Domažlice Praha-Čakovice Praha-Křeslice Hodonín Praha 20 Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Český Krumlov Ústí nad Orlicí Praha-Benice Svitavy Praha-východ Praha-Dolní Měcholupy Praha-Šeberov Plzeň-jih Praha-Troja Zlín Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Řeporyje Praha 12 Praha-Přední Kopanina Praha-Dubeč Praha 13 Jihlava Havlíčkův Brod Sokolov Praha 22 Praha 9 Praha 19 Ostrava-město Praha 16 Brno-město Beroun Praha-Nebušice Praha-Slivenec Brno-venkov Klatovy Plzeň-sever Hradec Králové Jeseník Praha 11 Praha-Nedvězí Olomouc Ústí nad Labem Praha-Lipence Karviná Teplice České Budějovice Semily Frýdek-Místek Nový Jičín Chomutov Praha-západ Nymburk Náchod Mladá Boleslav Blansko Rychnov nad Kněžnou Praha-Kolovraty Mělník Znojmo Praha-Lochkov Opava Praha-Satalice Prachatice Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držkov

Levná dlažba Držkov

Dlažba Držkov

Zámkové dlažby Držkov

Zámkové betonové dlažby Držkov

Zámková dlažba Držkov

Betonové dlažby Držkov

Betonová dlažba Držkov

Zdící prvky Držkov

Dlažby II jakosti Držkov

Dlažba II jakosti Držkov

Plošné dlažby Držkov