„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držková

Nové produkty Držková

Dlažby a obrubníky Držková

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držková

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držková

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držková

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držková

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držková, Levná dlažba Držková, Dlažba Držková, Zámkové dlažby Držková, Zámkové dlažba Držková, Betonové dlažby Držková, Betonová dlažba Držková, Zdící prvky Držková, Dlažby II jakosti Držková, Dlažba II jakosti Držková, Plošné dlažby Držková, Plošná dlažba


Další města:

Liberec Nymburk Praha-západ České Budějovice Plzeň-město Český Krumlov Cheb Karlovy Vary Pelhřimov Praha 18 Praha 10 Nový Jičín Žďár nad Sázavou Ostrava-město Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Brno-město Tachov Trutnov Praha-Zličín Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Tábor Praha-Štěrboholy Praha 1 Znojmo Praha-Kolovraty Praha 4 Jindřichův Hradec Kladno Praha-Šeberov Přerov Olomouc Chrudim Příbram Praha-Běchovice Praha-Dubeč Strakonice Praha 13 Praha 2 Domažlice Kolín Pardubice Vsetín Praha-Suchdol Praha-Troja Praha-Kunratice Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Písek Jihlava Brno-venkov Šumperk Uherské Hradiště Jeseník Vyškov Praha-Lochkov Benešov Prachatice Mladá Boleslav Louny Praha-Slivenec Hradec Králové Semily Praha-Vinoř Praha 21 Praha 14 Praha 5 Praha 19 Praha-Dolní Počernice Praha 3 Karviná Třebíč Havlíčkův Brod Hlavní město Praha Kroměříž Blansko Teplice Sokolov Praha-Lipence Svitavy Děčín Praha 15 Praha-Březiněves Praha 17 Hodonín Praha-Nebušice Rokycany Praha-Benice Praha 8 Beroun Praha-Královice Praha-Zbraslav Praha 16 Frýdek-Místek Litoměřice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Klánovice Praha-Řeporyje Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držková

Levná dlažba Držková

Dlažba Držková

Zámkové dlažby Držková

Zámkové betonové dlažby Držková

Zámková dlažba Držková

Betonové dlažby Držková

Betonová dlažba Držková

Zdící prvky Držková

Dlažby II jakosti Držková

Dlažba II jakosti Držková

Plošné dlažby Držková