„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držovice

Nové produkty Držovice

Dlažby a obrubníky Držovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držovice, Levná dlažba Držovice, Dlažba Držovice, Zámkové dlažby Držovice, Zámkové dlažba Držovice, Betonové dlažby Držovice, Betonová dlažba Držovice, Zdící prvky Držovice, Dlažby II jakosti Držovice, Dlažba II jakosti Držovice, Plošné dlažby Držovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 5 Žďár nad Sázavou Břeclav Přerov Vyškov Praha 22 Praha 7 Jablonec nad Nisou Praha-Ďáblice Praha-východ Plzeň-sever Karlovy Vary Praha 1 Praha 8 Nymburk Praha-Lysolaje Domažlice Praha-Koloděje Praha 12 Mladá Boleslav Prachatice Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha 4 Praha 15 Cheb Beroun Praha-Zličín Praha-Březiněves Trutnov Uherské Hradiště Praha 2 Praha 9 Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Znojmo Kutná Hora České Budějovice Praha 16 Nový Jičín Praha-Suchdol Náchod Praha-Dolní Měcholupy Praha-Čakovice Praha-Petrovice Svitavy Praha-Slivenec Plzeň-město Praha 11 Benešov Praha-Řeporyje Hodonín Praha 6 Kolín Praha-Libuš Louny Rychnov nad Kněžnou Prostějov Praha-Nedvězí Sokolov Praha 13 Třebíč Praha-Újezd Liberec Praha-Přední Kopanina Karviná Praha-Satalice Praha 21 Praha-Šeberov Jihlava Česká Lípa Kladno Příbram Most Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Šumperk Brno-město Mělník Blansko Praha 3 Praha-Zbraslav Písek Tábor Hradec Králové Plzeň-jih Tachov Ústí nad Orlicí Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha-Vinoř Pardubice Chomutov Opava Semily Rakovník Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držovice

Levná dlažba Držovice

Dlažba Držovice

Zámkové dlažby Držovice

Zámkové betonové dlažby Držovice

Zámková dlažba Držovice

Betonové dlažby Držovice

Betonová dlažba Držovice

Zdící prvky Držovice

Dlažby II jakosti Držovice

Dlažba II jakosti Držovice

Plošné dlažby Držovice