„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držovice

Nové produkty Držovice

Dlažby a obrubníky Držovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držovice, Levná dlažba Držovice, Dlažba Držovice, Zámkové dlažby Držovice, Zámkové dlažba Držovice, Betonové dlažby Držovice, Betonová dlažba Držovice, Zdící prvky Držovice, Dlažby II jakosti Držovice, Dlažba II jakosti Držovice, Plošné dlažby Držovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Vyškov Louny Praha-Suchdol Semily Benešov Český Krumlov Rakovník Opava Karlovy Vary Tábor Praha-Březiněves Praha-Kunratice Praha-Klánovice Praha 2 Cheb Brno-město Příbram České Budějovice Hradec Králové Praha 12 Praha-Újezd Praha-Šeberov Praha-Čakovice Pardubice Praha-Troja Strakonice Praha 11 Karviná Blansko Praha-Dolní Chabry Praha 9 Kladno Jihlava Praha 13 Praha-Zličín Mladá Boleslav Jičín Praha 19 Praha-Velká Chuchle Praha-Královice Praha 17 Nový Jičín Zlín Praha 1 Praha-Lipence Děčín Sokolov Liberec Praha-Satalice Trutnov Vsetín Praha 21 Ústí nad Orlicí Olomouc Jindřichův Hradec Praha 8 Praha 5 Praha 18 Praha-Petrovice Přerov Praha-Dolní Počernice Kroměříž Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Ostrava-město Praha-Lysolaje Praha-Lochkov Rokycany Kolín Domažlice Praha 6 Žďár nad Sázavou Třebíč Praha-Křeslice Prachatice Náchod Brno-venkov Praha 3 Klatovy Praha 7 Praha-Slivenec Praha 10 Praha-východ Praha-západ Svitavy Písek Praha 14 Ústí nad Labem Šumperk Praha 16 Praha-Libuš Plzeň-jih Plzeň-sever Praha-Benice Praha 20 Praha 15 Praha-Ďáblice Praha 22 Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držovice

Levná dlažba Držovice

Dlažba Držovice

Zámkové dlažby Držovice

Zámkové betonové dlažby Držovice

Zámková dlažba Držovice

Betonové dlažby Držovice

Betonová dlažba Držovice

Zdící prvky Držovice

Dlažby II jakosti Držovice

Dlažba II jakosti Držovice

Plošné dlažby Držovice