„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Držovice

Nové produkty Držovice

Dlažby a obrubníky Držovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Držovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Držovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Držovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Držovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Držovice, Levná dlažba Držovice, Dlažba Držovice, Zámkové dlažby Držovice, Zámkové dlažba Držovice, Betonové dlažby Držovice, Betonová dlažba Držovice, Zdící prvky Držovice, Dlažby II jakosti Držovice, Dlažba II jakosti Držovice, Plošné dlažby Držovice, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Praha-Křeslice Zlín Praha-Nebušice Tábor Chomutov Praha-Nedvězí Praha 13 Česká Lípa Praha-Kunratice Sokolov Nový Jičín Praha-Zbraslav Strakonice Znojmo Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha-Šeberov Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-východ Chrudim Hlavní město Praha Praha-Benice Šumperk Olomouc Beroun Praha-Petrovice Jihlava Praha-Řeporyje Praha-Štěrboholy Tachov Louny Teplice Vsetín Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Libuš Třebíč Praha 17 Jičín Praha 1 Rokycany Bruntál Praha-Ďáblice Praha-Čakovice Rakovník Praha-Kolovraty Prostějov Praha-Újezd Havlíčkův Brod Blansko Praha 14 Pelhřimov Hradec Králové Domažlice Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Dubeč Jeseník Opava Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Most Ústí nad Labem Ostrava-město Karviná Praha-západ Břeclav Praha 5 Kutná Hora Brno-venkov Karlovy Vary Hodonín Prachatice Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Benešov Svitavy Praha-Vinoř Praha 15 Pardubice Praha-Dolní Počernice Praha-Troja Praha 11 Praha 21 Písek Nymburk Mělník Litoměřice Trutnov Plzeň-město Praha-Běchovice Praha 10 Praha 2 Praha-Lysolaje Kroměříž Brno-město Praha-Satalice Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Držovice

Levná dlažba Držovice

Dlažba Držovice

Zámkové dlažby Držovice

Zámkové betonové dlažby Držovice

Zámková dlažba Držovice

Betonové dlažby Držovice

Betonová dlažba Držovice

Zdící prvky Držovice

Dlažby II jakosti Držovice

Dlažba II jakosti Držovice

Plošné dlažby Držovice