„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dub

Nové produkty Dub

Dlažby a obrubníky Dub

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dub

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dub

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dub

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dub

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dub, Levná dlažba Dub, Dlažba Dub, Zámkové dlažby Dub, Zámkové dlažba Dub, Betonové dlažby Dub, Betonová dlažba Dub, Zdící prvky Dub, Dlažby II jakosti Dub, Dlažba II jakosti Dub, Plošné dlažby Dub, Plošná dlažba


Další města:

Prostějov Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Praha-Nedvězí Česká Lípa Praha 14 Praha 15 Praha-Suchdol Praha 5 Rokycany Praha-Slivenec Praha-Šeberov Hlavní město Praha Náchod Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Praha 16 Blansko Ústí nad Orlicí Nymburk Pardubice Benešov Klatovy Semily Hodonín Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Praha-Koloděje Mělník Rakovník Praha-Kolovraty Přerov Praha 10 Praha-Klánovice Praha-Štěrboholy Praha 19 Praha-Zbraslav Praha-Libuš Praha 2 Plzeň-sever Louny Prachatice Liberec Praha 18 Vyškov Praha-Řeporyje Mladá Boleslav Praha-východ Nový Jičín Praha 22 Frýdek-Místek Karviná Praha 9 Praha-Královice Trutnov Praha 17 Chomutov Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha 13 Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha 20 Praha 8 Svitavy Chrudim Praha 6 Praha-Újezd Praha-Petrovice Děčín Ostrava-město České Budějovice Český Krumlov Praha 11 Strakonice Opava Praha 21 Olomouc Most Karlovy Vary Vsetín Praha-Lipence Praha-Troja Kroměříž Teplice Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Beroun Břeclav Šumperk Jeseník Brno-venkov Praha 3 Tachov Domažlice Praha-Vinoř Příbram Brno-město Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dub

Levná dlažba Dub

Dlažba Dub

Zámkové dlažby Dub

Zámkové betonové dlažby Dub

Zámková dlažba Dub

Betonové dlažby Dub

Betonová dlažba Dub

Zdící prvky Dub

Dlažby II jakosti Dub

Dlažba II jakosti Dub

Plošné dlažby Dub