„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dub

Nové produkty Dub

Dlažby a obrubníky Dub

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dub

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dub

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dub

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dub

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dub, Levná dlažba Dub, Dlažba Dub, Zámkové dlažby Dub, Zámkové dlažba Dub, Betonové dlažby Dub, Betonová dlažba Dub, Zdící prvky Dub, Dlažby II jakosti Dub, Dlažba II jakosti Dub, Plošné dlažby Dub, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Jeseník Praha 12 Kutná Hora Praha-Běchovice Jihlava Praha 20 Praha 19 Louny Praha-Nedvězí Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-východ Praha-Satalice Rychnov nad Kněžnou Jičín Trutnov Plzeň-jih Pardubice Tábor Ostrava-město Praha-Újezd Praha-západ Praha 13 Praha 16 Chrudim Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-Petrovice Praha 18 Plzeň-město Strakonice Karviná Praha 1 Praha-Troja Teplice Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 22 Praha 21 Kolín Hlavní město Praha České Budějovice Praha 8 Havlíčkův Brod Chomutov Příbram Třebíč Praha-Vinoř Praha 17 Praha 7 Kladno Praha-Nebušice Klatovy Žďár nad Sázavou Praha-Benice Praha-Kunratice Praha-Zličín Náchod Vyškov Šumperk Cheb Olomouc Beroun Blansko Praha-Klánovice Frýdek-Místek Liberec Svitavy Děčín Český Krumlov Praha 15 Benešov Rakovník Praha-Královice Domažlice Kroměříž Praha 3 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Libuš Karlovy Vary Znojmo Praha-Slivenec Praha 9 Nový Jičín Praha 2 Semily Tachov Brno-venkov Prachatice Prostějov Litoměřice Ústí nad Orlicí Přerov Praha-Štěrboholy Brno-město Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dub

Levná dlažba Dub

Dlažba Dub

Zámkové dlažby Dub

Zámkové betonové dlažby Dub

Zámková dlažba Dub

Betonové dlažby Dub

Betonová dlažba Dub

Zdící prvky Dub

Dlažby II jakosti Dub

Dlažba II jakosti Dub

Plošné dlažby Dub