„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubá

Nové produkty Dubá

Dlažby a obrubníky Dubá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubá, Levná dlažba Dubá, Dlažba Dubá, Zámkové dlažby Dubá, Zámkové dlažba Dubá, Betonové dlažby Dubá, Betonová dlažba Dubá, Zdící prvky Dubá, Dlažby II jakosti Dubá, Dlažba II jakosti Dubá, Plošné dlažby Dubá, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Benešov Žďár nad Sázavou Sokolov Jablonec nad Nisou Tábor Třebíč Praha-Petrovice Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Vyškov Praha-Benice Praha 17 Praha 15 Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Strakonice Ostrava-město Praha-Štěrboholy Karviná Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Bruntál Praha-západ Svitavy Jičín Kolín Vsetín Šumperk Semily Plzeň-město Prostějov Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha 3 Praha-Koloděje Olomouc Praha 1 Liberec Praha-Suchdol Beroun Hodonín Český Krumlov Tachov Brno-venkov Prachatice Praha 11 Chomutov Praha-Křeslice Praha-Lipence Praha-Vinoř Blansko Praha 22 Most Ústí nad Labem Mělník Znojmo Praha-Velká Chuchle Praha-Lochkov Brno-město Praha-Březiněves Praha-Řeporyje České Budějovice Praha-Zličín Praha 18 Kroměříž Jihlava Česká Lípa Pelhřimov Praha 6 Nymburk Teplice Praha-Dubeč Louny Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha-Ďáblice Praha 5 Praha 13 Praha 2 Jindřichův Hradec Zlín Příbram Klatovy Přerov Praha 21 Domažlice Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Opava Chrudim Praha 10 Mladá Boleslav Nový Jičín Pardubice Praha 16 Náchod Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubá

Levná dlažba Dubá

Dlažba Dubá

Zámkové dlažby Dubá

Zámkové betonové dlažby Dubá

Zámková dlažba Dubá

Betonové dlažby Dubá

Betonová dlažba Dubá

Zdící prvky Dubá

Dlažby II jakosti Dubá

Dlažba II jakosti Dubá

Plošné dlažby Dubá