„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubá

Nové produkty Dubá

Dlažby a obrubníky Dubá

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubá

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubá

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubá

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubá

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubá, Levná dlažba Dubá, Dlažba Dubá, Zámkové dlažby Dubá, Zámkové dlažba Dubá, Betonové dlažby Dubá, Betonová dlažba Dubá, Zdící prvky Dubá, Dlažby II jakosti Dubá, Dlažba II jakosti Dubá, Plošné dlažby Dubá, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Břeclav Nymburk Praha 17 Praha 22 Praha 5 Svitavy Ostrava-město Praha 11 Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Lochkov Česká Lípa Praha-Satalice Tachov Jičín Praha-Petrovice Strakonice Praha-Ďáblice Hradec Králové Prostějov Praha-Šeberov Praha 12 Praha 14 Praha-Křeslice Liberec Cheb Znojmo Třebíč Praha-Troja Praha 9 Jablonec nad Nisou Hodonín Kladno Praha 16 Mělník Příbram Náchod Písek Vsetín České Budějovice Chrudim Plzeň-město Havlíčkův Brod Praha 1 Praha 18 Praha-Čakovice Praha-západ Praha 3 Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Praha 7 Nový Jičín Pardubice Praha-Přední Kopanina Šumperk Praha 10 Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha-Koloděje Praha-Dolní Měcholupy Pelhřimov Jihlava Prachatice Vyškov Praha-Benice Plzeň-jih Praha-Újezd Chomutov Karlovy Vary Praha 2 Praha-Štěrboholy Semily Praha-Březiněves Beroun Praha-východ Olomouc Praha 21 Kutná Hora Teplice Karviná Praha-Lysolaje Opava Uherské Hradiště Bruntál Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha-Zličín Praha 20 Žďár nad Sázavou Litoměřice Praha-Řeporyje Klatovy Praha 6 Hlavní město Praha Rakovník Praha-Královice Praha 19 Zlín Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubá

Levná dlažba Dubá

Dlažba Dubá

Zámkové dlažby Dubá

Zámkové betonové dlažby Dubá

Zámková dlažba Dubá

Betonové dlažby Dubá

Betonová dlažba Dubá

Zdící prvky Dubá

Dlažby II jakosti Dubá

Dlažba II jakosti Dubá

Plošné dlažby Dubá