„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubany

Nové produkty Dubany

Dlažby a obrubníky Dubany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubany, Levná dlažba Dubany, Dlažba Dubany, Zámkové dlažby Dubany, Zámkové dlažba Dubany, Betonové dlažby Dubany, Betonová dlažba Dubany, Zdící prvky Dubany, Dlažby II jakosti Dubany, Dlažba II jakosti Dubany, Plošné dlažby Dubany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha-Křeslice Hodonín Praha-Dolní Chabry Praha 21 Prostějov Praha 6 Jičín Praha-Zličín Semily Praha-východ Praha 2 Praha-Řeporyje Praha-Suchdol Nymburk Most Praha 1 Náchod Rokycany Písek Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-Nebušice Praha 9 Ostrava-město Praha-Ďáblice Rakovník Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Uherské Hradiště Kutná Hora Opava Praha 15 Praha-Velká Chuchle Sokolov Chomutov Plzeň-město Prachatice Mělník České Budějovice Praha 11 Praha-Satalice Praha-Štěrboholy Praha-Dolní Počernice Strakonice Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha 14 Praha-Kolovraty Benešov Pardubice Praha 20 Vsetín Brno-město Praha-Libuš Praha-Březiněves Šumperk Praha-Nedvězí Zlín Praha-Vinoř Praha-Benice Praha 5 Děčín Tachov Praha-Kunratice Kolín Praha 10 Praha-západ Bruntál Kroměříž Chrudim Příbram Jihlava Tábor Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Svitavy Louny Praha 13 Přerov Praha-Dubeč Karviná Olomouc Jeseník Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-sever Nový Jičín Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Lysolaje Cheb Havlíčkův Brod Mladá Boleslav Praha-Koloděje Praha-Troja Beroun Žďár nad Sázavou Vyškov Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubany

Levná dlažba Dubany

Dlažba Dubany

Zámkové dlažby Dubany

Zámkové betonové dlažby Dubany

Zámková dlažba Dubany

Betonové dlažby Dubany

Betonová dlažba Dubany

Zdící prvky Dubany

Dlažby II jakosti Dubany

Dlažba II jakosti Dubany

Plošné dlažby Dubany