„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubany

Nové produkty Dubany

Dlažby a obrubníky Dubany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubany, Levná dlažba Dubany, Dlažba Dubany, Zámkové dlažby Dubany, Zámkové dlažba Dubany, Betonové dlažby Dubany, Betonová dlažba Dubany, Zdící prvky Dubany, Dlažby II jakosti Dubany, Dlažba II jakosti Dubany, Plošné dlažby Dubany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 21 Praha 6 Bruntál Praha 18 Ústí nad Labem Praha-Řeporyje Praha 4 Strakonice Písek Jablonec nad Nisou Rokycany Nymburk Brno-město Svitavy Benešov Liberec Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha 22 Praha 8 Olomouc Most Rakovník Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Tábor Kutná Hora Nový Jičín Havlíčkův Brod Praha 17 Domažlice Děčín Brno-venkov Praha-Zbraslav Pelhřimov Cheb Mělník Zlín Praha-Petrovice Praha-Klánovice Praha-Křeslice Praha-Satalice Praha 16 Ústí nad Orlicí Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-Slivenec Semily Praha-Lochkov Hradec Králové Praha-Koloděje Klatovy Praha-východ Kladno Ostrava-město Rychnov nad Kněžnou Příbram Praha 12 Praha 11 Beroun Trutnov Praha 3 Praha-Březiněves Pardubice Praha-Benice Kolín Praha-Zličín Plzeň-sever Praha-Kunratice Mladá Boleslav Opava Hodonín Žďár nad Sázavou Chrudim Třebíč Prostějov Uherské Hradiště Jihlava Teplice Vsetín Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Praha 19 Blansko Hlavní město Praha Prachatice Praha-Libuš Náchod Praha 7 Praha-Lipence Praha-Běchovice Přerov Karviná Praha-Dubeč Šumperk Praha-Dolní Počernice Jičín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Plzeň-jih ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubany

Levná dlažba Dubany

Dlažba Dubany

Zámkové dlažby Dubany

Zámkové betonové dlažby Dubany

Zámková dlažba Dubany

Betonové dlažby Dubany

Betonová dlažba Dubany

Zdící prvky Dubany

Dlažby II jakosti Dubany

Dlažba II jakosti Dubany

Plošné dlažby Dubany