„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubany

Nové produkty Dubany

Dlažby a obrubníky Dubany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubany, Levná dlažba Dubany, Dlažba Dubany, Zámkové dlažby Dubany, Zámkové dlažba Dubany, Betonové dlažby Dubany, Betonová dlažba Dubany, Zdící prvky Dubany, Dlažby II jakosti Dubany, Dlažba II jakosti Dubany, Plošné dlažby Dubany, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Česká Lípa Praha-Běchovice Liberec Praha 8 Pelhřimov Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Náchod Prachatice Praha-Křeslice Mělník Karviná Kroměříž Praha-Kolovraty Nový Jičín Praha 19 Praha-Březiněves Cheb Praha 15 Ostrava-město Znojmo Plzeň-město Praha-Vinoř Praha 10 Praha 12 Praha 16 Zlín Karlovy Vary Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Beroun Plzeň-sever Praha-Dolní Chabry Praha-Lochkov Ústí nad Orlicí Praha 7 Praha-Královice Třebíč Praha 13 Tábor Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Šumperk Břeclav Praha-Zličín Kutná Hora Pardubice Praha-Koloděje Praha 18 Praha 2 Sokolov Havlíčkův Brod Nymburk Praha 3 Louny Praha 1 Praha 9 Bruntál Praha-Libuš Praha-Nebušice Vsetín Rakovník Praha 5 Praha-Troja Trutnov Praha-Suchdol Praha-Satalice Praha-Dubeč Uherské Hradiště Praha-Kunratice Praha 11 Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha 4 Tachov Žďár nad Sázavou Most Semily Praha 17 Rychnov nad Kněžnou Praha-Klánovice Praha-západ Praha-Slivenec Praha 20 Přerov Praha-Ďáblice Benešov Kladno Praha-Dolní Počernice Praha-Šeberov Příbram Svitavy Praha-Petrovice Frýdek-Místek Opava Praha-Újezd Písek Praha-Lipence Ústí nad Labem ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubany

Levná dlažba Dubany

Dlažba Dubany

Zámkové dlažby Dubany

Zámkové betonové dlažby Dubany

Zámková dlažba Dubany

Betonové dlažby Dubany

Betonová dlažba Dubany

Zdící prvky Dubany

Dlažby II jakosti Dubany

Dlažba II jakosti Dubany

Plošné dlažby Dubany