„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubenec

Nové produkty Dubenec

Dlažby a obrubníky Dubenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubenec, Levná dlažba Dubenec, Dlažba Dubenec, Zámkové dlažby Dubenec, Zámkové dlažba Dubenec, Betonové dlažby Dubenec, Betonová dlažba Dubenec, Zdící prvky Dubenec, Dlažby II jakosti Dubenec, Dlažba II jakosti Dubenec, Plošné dlažby Dubenec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Satalice Brno-venkov Uherské Hradiště Plzeň-jih Teplice Praha 14 Karlovy Vary Beroun Praha-Nebušice Jičín Plzeň-sever Louny Praha-Ďáblice Praha 19 Praha 17 Opava Jihlava Přerov Hradec Králové Nový Jičín Praha-Kolovraty Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha 4 Ústí nad Labem Rokycany Praha 1 Frýdek-Místek Praha 10 Praha-Šeberov Benešov Praha-Lipence Rakovník Hodonín Vsetín Tachov Praha 13 Jablonec nad Nisou Příbram Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Zlín Praha-Újezd Praha 8 Praha-Troja Praha-Klánovice Prachatice Pelhřimov Blansko Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Děčín Praha-Zličín Vyškov Praha-Suchdol Praha 21 Praha 11 Jindřichův Hradec Strakonice Bruntál Žďár nad Sázavou Praha-Kunratice Svitavy Hlavní město Praha Mladá Boleslav Kladno Mělník Praha-Velká Chuchle Trutnov Praha-Březiněves Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Praha-západ Praha-Zbraslav Praha-východ Havlíčkův Brod Chrudim Praha-Petrovice Pardubice Praha-Koloděje Praha 5 Náchod Nymburk Semily Třebíč Písek Břeclav Kolín Praha-Dubeč Praha 3 Brno-město Praha-Dolní Počernice Znojmo Cheb Praha 12 České Budějovice Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubenec

Levná dlažba Dubenec

Dlažba Dubenec

Zámkové dlažby Dubenec

Zámkové betonové dlažby Dubenec

Zámková dlažba Dubenec

Betonové dlažby Dubenec

Betonová dlažba Dubenec

Zdící prvky Dubenec

Dlažby II jakosti Dubenec

Dlažba II jakosti Dubenec

Plošné dlažby Dubenec