„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubenec

Nové produkty Dubenec

Dlažby a obrubníky Dubenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubenec, Levná dlažba Dubenec, Dlažba Dubenec, Zámkové dlažby Dubenec, Zámkové dlažba Dubenec, Betonové dlažby Dubenec, Betonová dlažba Dubenec, Zdící prvky Dubenec, Dlažby II jakosti Dubenec, Dlažba II jakosti Dubenec, Plošné dlažby Dubenec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Znojmo Pardubice Havlíčkův Brod Praha 8 Břeclav Praha-Újezd Chrudim Klatovy Praha 5 Praha-Petrovice Praha 10 Sokolov Brno-město Praha-Klánovice Svitavy Praha-Nedvězí Rakovník Praha 9 Šumperk Praha 11 Praha-Ďáblice Domažlice Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Koloděje Opava Praha-Křeslice Praha-Suchdol Trutnov Bruntál Praha 13 Praha 19 Praha 21 Praha-Šeberov Brno-venkov Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Čakovice Praha-Slivenec Prostějov Chomutov Ostrava-město Praha-Lysolaje Plzeň-sever Hlavní město Praha Příbram Karlovy Vary Praha-Troja Tábor Rokycany Ústí nad Labem České Budějovice Kladno Kolín Praha-Březiněves Praha 18 Třebíč Cheb Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Praha 15 Jablonec nad Nisou Praha 12 Karviná Praha-Královice Praha-Běchovice Písek Teplice Praha-Lipence Litoměřice Plzeň-město Praha-Štěrboholy Praha-Lochkov Praha 16 Náchod Nymburk Praha 14 Praha-Benice Praha 7 Žďár nad Sázavou Prachatice Praha 17 Vsetín Praha 3 Jihlava Louny Česká Lípa Kutná Hora Tachov Praha 1 Liberec Strakonice Praha-Dubeč Praha 6 Praha-Satalice Jičín Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubenec

Levná dlažba Dubenec

Dlažba Dubenec

Zámkové dlažby Dubenec

Zámkové betonové dlažby Dubenec

Zámková dlažba Dubenec

Betonové dlažby Dubenec

Betonová dlažba Dubenec

Zdící prvky Dubenec

Dlažby II jakosti Dubenec

Dlažba II jakosti Dubenec

Plošné dlažby Dubenec