„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubenec

Nové produkty Dubenec

Dlažby a obrubníky Dubenec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubenec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubenec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubenec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubenec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubenec, Levná dlažba Dubenec, Dlažba Dubenec, Zámkové dlažby Dubenec, Zámkové dlažba Dubenec, Betonové dlažby Dubenec, Betonová dlažba Dubenec, Zdící prvky Dubenec, Dlažby II jakosti Dubenec, Dlažba II jakosti Dubenec, Plošné dlažby Dubenec, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Praha 5 Praha-Nebušice Děčín Benešov Pardubice Praha 10 Most Beroun České Budějovice Sokolov Praha 4 Praha-Královice Šumperk Rychnov nad Kněžnou Jičín Praha 22 Praha-východ Mělník Praha-Vinoř Praha 11 Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Praha-Benice Zlín Liberec Praha-Dolní Měcholupy Chomutov Karviná Prachatice Brno-venkov Praha 20 Praha-Troja Příbram Praha-Koloděje Praha 18 Prostějov Praha 19 Kroměříž Plzeň-sever Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Havlíčkův Brod Domažlice Hodonín Břeclav Praha-západ Trutnov Teplice Pelhřimov Praha-Březiněves Praha 21 Rakovník Praha-Řeporyje Praha-Lochkov Tachov Praha 17 Brno-město Praha-Satalice Jablonec nad Nisou Kolín Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Praha-Suchdol Svitavy Praha 3 Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Semily Praha-Šeberov Plzeň-město Louny Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Mladá Boleslav Praha 16 Praha 9 Náchod Hradec Králové Praha-Zličín Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Nedvězí Praha 7 Tábor Praha-Klánovice Praha-Kunratice Praha 2 Praha 12 Cheb Karlovy Vary Rokycany Praha 1 Česká Lípa Praha-Lipence Praha-Libuš Nymburk Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubenec

Levná dlažba Dubenec

Dlažba Dubenec

Zámkové dlažby Dubenec

Zámkové betonové dlažby Dubenec

Zámková dlažba Dubenec

Betonové dlažby Dubenec

Betonová dlažba Dubenec

Zdící prvky Dubenec

Dlažby II jakosti Dubenec

Dlažba II jakosti Dubenec

Plošné dlažby Dubenec