„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubí

Nové produkty Dubí

Dlažby a obrubníky Dubí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubí, Levná dlažba Dubí, Dlažba Dubí, Zámkové dlažby Dubí, Zámkové dlažba Dubí, Betonové dlažby Dubí, Betonová dlažba Dubí, Zdící prvky Dubí, Dlažby II jakosti Dubí, Dlažba II jakosti Dubí, Plošné dlažby Dubí, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Praha-Nedvězí Praha-Ďáblice Praha 11 Praha 1 Praha-Lipence Náchod Praha 3 Prostějov Frýdek-Místek Ústí nad Labem Praha-Šeberov Vyškov Brno-venkov Praha 7 Praha 13 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Chabry Praha-Újezd Mělník Louny Praha 9 Znojmo Praha-Troja Praha-Suchdol Karviná Praha 2 Domažlice Praha-Lochkov Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Běchovice Děčín Praha-Březiněves Tachov Přerov Praha-Slivenec Praha 12 Jihlava Cheb Praha-Kolovraty Český Krumlov Praha-Zbraslav Praha-západ Šumperk Jindřichův Hradec Trutnov Kladno Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Čakovice Kroměříž Praha 4 Vsetín Příbram Praha-Kunratice Kolín Třebíč Praha 19 Most Plzeň-město Praha 20 České Budějovice Praha 8 Uherské Hradiště Blansko Strakonice Liberec Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Opava Praha-Benice Beroun Praha-Vinoř Praha-východ Karlovy Vary Praha-Koloděje Ostrava-město Mladá Boleslav Břeclav Hradec Králové Praha 10 Brno-město Praha 16 Teplice Kutná Hora Praha-Libuš Ústí nad Orlicí Jeseník Prachatice Pelhřimov Nový Jičín Praha 6 Bruntál Praha-Zličín Klatovy Hodonín Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubí

Levná dlažba Dubí

Dlažba Dubí

Zámkové dlažby Dubí

Zámkové betonové dlažby Dubí

Zámková dlažba Dubí

Betonové dlažby Dubí

Betonová dlažba Dubí

Zdící prvky Dubí

Dlažby II jakosti Dubí

Dlažba II jakosti Dubí

Plošné dlažby Dubí