„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubí

Nové produkty Dubí

Dlažby a obrubníky Dubí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubí, Levná dlažba Dubí, Dlažba Dubí, Zámkové dlažby Dubí, Zámkové dlažba Dubí, Betonové dlažby Dubí, Betonová dlažba Dubí, Zdící prvky Dubí, Dlažby II jakosti Dubí, Dlažba II jakosti Dubí, Plošné dlažby Dubí, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha 4 Praha-Čakovice Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Kunratice Přerov Praha-Štěrboholy Jihlava Praha-Lochkov Praha-Královice Třebíč Praha 15 Prachatice Olomouc Praha-západ Praha 3 Plzeň-sever Praha-Suchdol Kroměříž Nymburk Příbram Karlovy Vary Znojmo Jindřichův Hradec Plzeň-město Praha 8 Nový Jičín Praha-Nebušice Praha-Dolní Chabry Praha 22 Kolín Praha 1 Mladá Boleslav Vsetín Havlíčkův Brod Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Praha 10 Benešov Frýdek-Místek Břeclav Tachov Český Krumlov Opava Praha-Přední Kopanina Praha-Satalice Písek Praha-Velká Chuchle Česká Lípa Šumperk Praha 21 Praha 19 Hodonín Praha 2 Kutná Hora Praha-Benice Praha-Ďáblice Hradec Králové Beroun Pelhřimov Praha 17 Praha-Slivenec Praha-Běchovice Praha 14 Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Svitavy Praha 12 Blansko Praha-Řeporyje Pardubice Praha-Šeberov Hlavní město Praha Praha-Klánovice Liberec Rakovník Kladno Praha 7 Praha 18 České Budějovice Praha 5 Plzeň-jih Cheb Jeseník Sokolov Žďár nad Sázavou Trutnov Vyškov Ústí nad Labem Klatovy Praha-Lipence Praha 9 Praha-Křeslice Zlín Praha-východ Prostějov Mělník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubí

Levná dlažba Dubí

Dlažba Dubí

Zámkové dlažby Dubí

Zámkové betonové dlažby Dubí

Zámková dlažba Dubí

Betonové dlažby Dubí

Betonová dlažba Dubí

Zdící prvky Dubí

Dlažby II jakosti Dubí

Dlažba II jakosti Dubí

Plošné dlažby Dubí