„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubí

Nové produkty Dubí

Dlažby a obrubníky Dubí

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubí

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubí

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubí

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubí

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubí, Levná dlažba Dubí, Dlažba Dubí, Zámkové dlažby Dubí, Zámkové dlažba Dubí, Betonové dlažby Dubí, Betonová dlažba Dubí, Zdící prvky Dubí, Dlažby II jakosti Dubí, Dlažba II jakosti Dubí, Plošné dlažby Dubí, Plošná dlažba


Další města:

Klatovy Brno-venkov Praha-východ Praha 10 Blansko Praha-Čakovice Frýdek-Místek Semily Praha-Březiněves Plzeň-město Praha 21 Praha-Kolovraty Šumperk Mělník Prachatice Chomutov Praha-Lipence Jeseník Praha-Zbraslav Teplice Praha 3 Praha-Křeslice Ústí nad Labem Domažlice Benešov Praha-Klánovice Opava Praha 11 Praha-Petrovice Praha-Zličín Praha-Troja Praha-západ Karlovy Vary Rakovník Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Hlavní město Praha Praha-Dubeč Tachov Nymburk Most Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Sokolov Hodonín Tábor Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Ostrava-město Praha-Řeporyje Praha-Benice Karviná Znojmo Děčín Kroměříž Prostějov Praha 19 Jičín Mladá Boleslav Cheb Český Krumlov Praha-Slivenec Kolín Česká Lípa Praha-Nedvězí Vsetín Praha 18 Hradec Králové Pelhřimov Praha-Libuš Kladno Praha-Kunratice Uherské Hradiště Brno-město Praha 7 Praha-Štěrboholy Praha 5 Plzeň-sever Písek Pardubice Jihlava Vyškov Přerov Třebíč Praha 1 Praha-Královice Náchod Praha 6 Zlín Praha-Suchdol Břeclav Kutná Hora Olomouc Louny Praha 20 Praha 14 Jindřichův Hradec Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubí

Levná dlažba Dubí

Dlažba Dubí

Zámkové dlažby Dubí

Zámkové betonové dlažby Dubí

Zámková dlažba Dubí

Betonové dlažby Dubí

Betonová dlažba Dubí

Zdící prvky Dubí

Dlažby II jakosti Dubí

Dlažba II jakosti Dubí

Plošné dlažby Dubí