„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubicko

Nové produkty Dubicko

Dlažby a obrubníky Dubicko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubicko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubicko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubicko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubicko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubicko, Levná dlažba Dubicko, Dlažba Dubicko, Zámkové dlažby Dubicko, Zámkové dlažba Dubicko, Betonové dlažby Dubicko, Betonová dlažba Dubicko, Zdící prvky Dubicko, Dlažby II jakosti Dubicko, Dlažba II jakosti Dubicko, Plošné dlažby Dubicko, Plošná dlažba


Další města:

Jindřichův Hradec Beroun Praha-Lochkov Praha-Lipence Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Blansko Praha 6 Praha-Libuš Praha-západ Cheb Liberec Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Tachov Praha 1 Praha 14 Benešov Opava Klatovy Brno-venkov Jihlava Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Běchovice Bruntál Praha 20 Praha-Zličín Plzeň-město Jablonec nad Nisou Vsetín Rokycany Český Krumlov Jeseník Praha-Čakovice Praha-Ďáblice Nový Jičín Praha 4 Olomouc Trutnov Louny Praha-Petrovice Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Dubeč Ostrava-město Praha 12 Praha 5 Praha-Štěrboholy Praha-Vinoř Praha-Újezd Domažlice Třebíč Pardubice Kolín Nymburk Praha 11 Praha-Benice České Budějovice Praha 19 Uherské Hradiště Praha 21 Praha-Zbraslav Most Znojmo Praha-Klánovice Děčín Zlín Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha 2 Mladá Boleslav Vyškov Kroměříž Rakovník Příbram Šumperk Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha 8 Strakonice Teplice Kladno Praha 18 Chomutov Praha 13 Litoměřice Písek Praha 15 Chrudim Náchod Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Sokolov Brno-město Praha-Březiněves Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubicko

Levná dlažba Dubicko

Dlažba Dubicko

Zámkové dlažby Dubicko

Zámkové betonové dlažby Dubicko

Zámková dlažba Dubicko

Betonové dlažby Dubicko

Betonová dlažba Dubicko

Zdící prvky Dubicko

Dlažby II jakosti Dubicko

Dlažba II jakosti Dubicko

Plošné dlažby Dubicko