„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubicko

Nové produkty Dubicko

Dlažby a obrubníky Dubicko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubicko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubicko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubicko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubicko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubicko, Levná dlažba Dubicko, Dlažba Dubicko, Zámkové dlažby Dubicko, Zámkové dlažba Dubicko, Betonové dlažby Dubicko, Betonová dlažba Dubicko, Zdící prvky Dubicko, Dlažby II jakosti Dubicko, Dlažba II jakosti Dubicko, Plošné dlažby Dubicko, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Praha 2 Praha-Koloděje Pardubice Mladá Boleslav Chrudim Jeseník Praha-Nedvězí Praha-Benice Praha-Dubeč Praha-Řeporyje Kladno Tábor Praha 12 Sokolov Praha-západ Vyškov Semily Náchod Pelhřimov Znojmo Praha 5 Praha 20 Praha 4 Praha-Satalice Rakovník Šumperk Praha-Lysolaje Praha-východ Praha-Ďáblice Karlovy Vary Chomutov Žďár nad Sázavou Benešov Praha-Suchdol Praha-Libuš Praha-Újezd Přerov Praha 6 Olomouc Rychnov nad Kněžnou Ústí nad Labem Trutnov Česká Lípa Praha 17 Praha-Dolní Počernice Hlavní město Praha Praha 10 Litoměřice Tachov Jindřichův Hradec Brno-město Praha 22 Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Plzeň-město Praha-Klánovice Ostrava-město Kroměříž Třebíč Praha-Štěrboholy Praha-Křeslice Beroun Praha-Zličín Praha-Lochkov Strakonice Teplice Prostějov Praha-Královice Karviná Praha-Nebušice Praha-Troja Praha-Slivenec Praha-Vinoř Brno-venkov České Budějovice Opava Plzeň-jih Prachatice Praha-Běchovice Praha-Březiněves Břeclav Domažlice Jičín Praha 19 Louny Nový Jičín Praha 11 Kutná Hora Kolín Hodonín Praha 13 Praha-Šeberov Praha 9 Praha-Velká Chuchle Děčín Praha 16 Praha 15 Příbram Český Krumlov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubicko

Levná dlažba Dubicko

Dlažba Dubicko

Zámkové dlažby Dubicko

Zámkové betonové dlažby Dubicko

Zámková dlažba Dubicko

Betonové dlažby Dubicko

Betonová dlažba Dubicko

Zdící prvky Dubicko

Dlažby II jakosti Dubicko

Dlažba II jakosti Dubicko

Plošné dlažby Dubicko