„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubicko

Nové produkty Dubicko

Dlažby a obrubníky Dubicko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubicko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubicko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubicko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubicko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubicko, Levná dlažba Dubicko, Dlažba Dubicko, Zámkové dlažby Dubicko, Zámkové dlažba Dubicko, Betonové dlažby Dubicko, Betonová dlažba Dubicko, Zdící prvky Dubicko, Dlažby II jakosti Dubicko, Dlažba II jakosti Dubicko, Plošné dlažby Dubicko, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Břeclav Žďár nad Sázavou Vsetín Jihlava Nový Jičín Jeseník Praha 3 Nymburk Praha-východ Tachov Praha 19 Praha-západ Jablonec nad Nisou Praha-Petrovice Praha 13 Praha 15 Jičín Benešov Praha-Královice Mělník Praha-Benice Český Krumlov Karviná Praha-Dubeč Praha-Křeslice Praha 5 Děčín Praha-Kolovraty Sokolov Praha-Slivenec Havlíčkův Brod Klatovy Praha-Koloděje Domažlice Semily Prachatice Praha 6 Praha 12 Ústí nad Labem Přerov Praha-Velká Chuchle Vyškov Pelhřimov Praha-Újezd Kroměříž Tábor Praha-Klánovice Litoměřice Teplice Rychnov nad Kněžnou Bruntál Šumperk Hradec Králové Znojmo Ostrava-město Praha-Satalice Blansko Příbram Praha-Kunratice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Přední Kopanina Třebíč Praha 20 Písek Praha-Troja Kutná Hora Ústí nad Orlicí Pardubice Praha 8 Plzeň-město Praha-Čakovice Praha-Dolní Počernice Česká Lípa Plzeň-sever Praha-Vinoř Olomouc Praha 10 Praha 2 Chomutov Praha 17 Praha 16 Praha-Lysolaje Praha-Březiněves Kolín Praha 1 Praha 21 Frýdek-Místek Praha-Zbraslav Praha-Libuš Brno-venkov Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Rokycany Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Svitavy Jindřichův Hradec Praha 14 Praha-Suchdol ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubicko

Levná dlažba Dubicko

Dlažba Dubicko

Zámkové dlažby Dubicko

Zámkové betonové dlažby Dubicko

Zámková dlažba Dubicko

Betonové dlažby Dubicko

Betonová dlažba Dubicko

Zdící prvky Dubicko

Dlažby II jakosti Dubicko

Dlažba II jakosti Dubicko

Plošné dlažby Dubicko