„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubnice

Nové produkty Dubnice

Dlažby a obrubníky Dubnice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubnice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubnice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubnice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubnice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubnice, Levná dlažba Dubnice, Dlažba Dubnice, Zámkové dlažby Dubnice, Zámkové dlažba Dubnice, Betonové dlažby Dubnice, Betonová dlažba Dubnice, Zdící prvky Dubnice, Dlažby II jakosti Dubnice, Dlažba II jakosti Dubnice, Plošné dlažby Dubnice, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Most Havlíčkův Brod Rokycany Sokolov Praha 16 Jihlava Hradec Králové Praha 13 Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Praha 7 Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Přední Kopanina Jindřichův Hradec Uherské Hradiště Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Praha 17 Praha-Zbraslav Domažlice Šumperk Praha 14 Vsetín Písek Praha-Vinoř Praha-Zličín Opava Praha 3 Jičín Zlín Prachatice Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Petrovice České Budějovice Beroun Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Újezd Praha-Troja Pardubice Vyškov Praha-Královice Brno-venkov Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Šeberov Praha 6 Karlovy Vary Praha 8 Trutnov Praha-západ Česká Lípa Hodonín Prostějov Praha 22 Třebíč Kroměříž Cheb Benešov Praha 2 Semily Praha-Kunratice Praha-Březiněves Strakonice Praha-Lipence Praha 5 Tachov Bruntál Břeclav Liberec Praha-Velká Chuchle Mělník Praha-Satalice Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Libuš Praha-Kolovraty Rakovník Jablonec nad Nisou Praha 20 Kolín Jeseník Nový Jičín Praha 21 Praha 19 Praha 9 Praha-Křeslice Klatovy Plzeň-sever Praha 15 Chomutov Louny Praha 12 Děčín Blansko Nymburk Praha-Nedvězí ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubnice

Levná dlažba Dubnice

Dlažba Dubnice

Zámkové dlažby Dubnice

Zámkové betonové dlažby Dubnice

Zámková dlažba Dubnice

Betonové dlažby Dubnice

Betonová dlažba Dubnice

Zdící prvky Dubnice

Dlažby II jakosti Dubnice

Dlažba II jakosti Dubnice

Plošné dlažby Dubnice