„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dubno

Nové produkty Dubno

Dlažby a obrubníky Dubno

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dubno

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dubno

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dubno

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dubno

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dubno, Levná dlažba Dubno, Dlažba Dubno, Zámkové dlažby Dubno, Zámkové dlažba Dubno, Betonové dlažby Dubno, Betonová dlažba Dubno, Zdící prvky Dubno, Dlažby II jakosti Dubno, Dlažba II jakosti Dubno, Plošné dlažby Dubno, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha 12 Plzeň-sever Praha-Křeslice Praha 17 Praha-Suchdol Trutnov Jindřichův Hradec Praha 3 Hlavní město Praha Praha-Dubeč Přerov Praha-Řeporyje Opava Strakonice Žďár nad Sázavou Nymburk Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Rakovník Praha-Satalice Kutná Hora Český Krumlov Karviná Praha-Benice Praha-Kunratice Praha 15 Tábor Litoměřice Mělník Benešov Kladno Vyškov Praha 10 Pelhřimov Česká Lípa Praha-Nedvězí Chomutov Plzeň-jih Kroměříž Olomouc Praha-Dolní Počernice Blansko Praha-Čakovice České Budějovice Praha-Klánovice Prachatice Praha 18 Břeclav Praha-Zličín Praha-Přední Kopanina Brno-město Rychnov nad Kněžnou Praha-Vinoř Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Mladá Boleslav Plzeň-město Ostrava-město Liberec Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha 6 Klatovy Znojmo Děčín Vsetín Praha-Dolní Měcholupy Praha 1 Praha 5 Praha-Újezd Louny Praha-Štěrboholy Prostějov Nový Jičín Praha-Běchovice Jičín Praha-Koloděje Pardubice Praha 20 Teplice Sokolov Praha 9 Svitavy Beroun Zlín Praha-Lipence Praha-Troja Praha-Petrovice Tachov Praha 14 Písek Náchod Uherské Hradiště Praha 13 Praha-Šeberov Šumperk Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dubno

Levná dlažba Dubno

Dlažba Dubno

Zámkové dlažby Dubno

Zámkové betonové dlažby Dubno

Zámková dlažba Dubno

Betonové dlažby Dubno

Betonová dlažba Dubno

Zdící prvky Dubno

Dlažby II jakosti Dubno

Dlažba II jakosti Dubno

Plošné dlažby Dubno