„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dudín

Nové produkty Dudín

Dlažby a obrubníky Dudín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dudín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dudín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dudín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dudín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dudín, Levná dlažba Dudín, Dlažba Dudín, Zámkové dlažby Dudín, Zámkové dlažba Dudín, Betonové dlažby Dudín, Betonová dlažba Dudín, Zdící prvky Dudín, Dlažby II jakosti Dudín, Dlažba II jakosti Dudín, Plošné dlažby Dudín, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Praha 11 Praha 22 Strakonice Praha-Kolovraty Praha 16 Praha 5 Vsetín Cheb Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha 21 Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Mladá Boleslav Vyškov Brno-město Praha-Nedvězí Bruntál Ústí nad Labem Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Děčín Šumperk Litoměřice Uherské Hradiště Česká Lípa Praha-Zličín Olomouc Pelhřimov Domažlice Most Praha 9 Brno-venkov Hlavní město Praha Praha 15 Praha-východ Rychnov nad Kněžnou Třebíč Blansko Praha-Běchovice Plzeň-město Náchod Praha-Libuš Praha 1 Praha-Dubeč Jičín Kolín Praha 2 České Budějovice Trutnov Praha-Suchdol Ostrava-město Praha 10 Zlín Hradec Králové Hodonín Frýdek-Místek Praha 17 Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Benešov Plzeň-sever Karviná Tábor Praha 13 Praha-Královice Praha-Koloděje Praha 6 Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Semily Praha-Šeberov Chomutov Praha-západ Rakovník Znojmo Nový Jičín Svitavy Praha-Nebušice Praha 8 Praha-Ďáblice Karlovy Vary Rokycany Praha 7 Praha 19 Ústí nad Orlicí Praha-Lysolaje Prachatice Přerov Český Krumlov Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Praha-Benice Pardubice Praha 14 Nymburk Praha 3 Praha-Dolní Chabry Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dudín

Levná dlažba Dudín

Dlažba Dudín

Zámkové dlažby Dudín

Zámkové betonové dlažby Dudín

Zámková dlažba Dudín

Betonové dlažby Dudín

Betonová dlažba Dudín

Zdící prvky Dudín

Dlažby II jakosti Dudín

Dlažba II jakosti Dudín

Plošné dlažby Dudín