„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dudín

Nové produkty Dudín

Dlažby a obrubníky Dudín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dudín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dudín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dudín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dudín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dudín, Levná dlažba Dudín, Dlažba Dudín, Zámkové dlažby Dudín, Zámkové dlažba Dudín, Betonové dlažby Dudín, Betonová dlažba Dudín, Zdící prvky Dudín, Dlažby II jakosti Dudín, Dlažba II jakosti Dudín, Plošné dlažby Dudín, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Jindřichův Hradec Olomouc Hodonín Brno-venkov Chomutov Praha-Libuš Pelhřimov Praha 14 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha 9 Jihlava Praha 15 Praha-Ďáblice Vyškov Praha 20 Chrudim Louny Zlín Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Benice Tachov Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Plzeň-město Most Praha-Troja Přerov Ostrava-město Havlíčkův Brod Praha 8 Praha 16 Opava Jičín Žďár nad Sázavou Děčín Praha 6 Strakonice Blansko Hradec Králové Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Třebíč Kroměříž Semily Praha 22 Praha-Lipence Sokolov Tábor Prachatice Praha-Zličín Liberec Teplice Praha 10 Kladno Znojmo Praha-Újezd Jeseník Praha 5 Praha-Křeslice Mělník Rokycany Praha-Lysolaje Ústí nad Orlicí Náchod Klatovy Plzeň-jih Břeclav Praha 19 Praha-Lochkov Beroun Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 2 Kolín Příbram Prostějov Nymburk Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Uherské Hradiště Písek Bruntál Český Krumlov Praha-Březiněves Benešov Praha-Velká Chuchle Kutná Hora Praha-východ Praha 18 Trutnov České Budějovice Praha-Královice Praha-Koloděje Praha-Dolní Chabry Praha-Běchovice Frýdek-Místek Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dudín

Levná dlažba Dudín

Dlažba Dudín

Zámkové dlažby Dudín

Zámkové betonové dlažby Dudín

Zámková dlažba Dudín

Betonové dlažby Dudín

Betonová dlažba Dudín

Zdící prvky Dudín

Dlažby II jakosti Dudín

Dlažba II jakosti Dudín

Plošné dlažby Dudín