„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dukovany

Nové produkty Dukovany

Dlažby a obrubníky Dukovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dukovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dukovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dukovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dukovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dukovany, Levná dlažba Dukovany, Dlažba Dukovany, Zámkové dlažby Dukovany, Zámkové dlažba Dukovany, Betonové dlažby Dukovany, Betonová dlažba Dukovany, Zdící prvky Dukovany, Dlažby II jakosti Dukovany, Dlažba II jakosti Dukovany, Plošné dlažby Dukovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Vyškov Praha-Dolní Chabry Bruntál Prostějov Praha 17 Příbram Praha-Lysolaje Praha-Zličín Opava Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha 15 Praha-Královice Semily Prachatice Klatovy Nymburk Jindřichův Hradec Kladno Praha-Štěrboholy Hodonín Praha 18 Praha 1 Praha-Kolovraty Šumperk Litoměřice Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Chrudim Praha-Čakovice Trutnov Praha 9 Vsetín Praha 8 Česká Lípa Louny Jičín Praha-Koloděje Cheb Praha-Březiněves Přerov České Budějovice Kutná Hora Zlín Chomutov Praha-Ďáblice Praha 7 Jihlava Kroměříž Domažlice Kolín Žďár nad Sázavou Beroun Praha 21 Praha 20 Frýdek-Místek Praha-Klánovice Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Břeclav Praha-Nebušice Děčín Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Karviná Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Třebíč Mělník Praha 13 Praha-Suchdol Jeseník Tábor Plzeň-jih Brno-venkov Praha 2 Praha-Újezd Písek Svitavy Praha-Troja Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha-Dubeč Blansko Praha-Vinoř Znojmo Strakonice Praha-východ Hradec Králové Praha 16 Brno-město Praha 3 Nový Jičín Praha 10 Pardubice Praha-Lipence Tachov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dukovany

Levná dlažba Dukovany

Dlažba Dukovany

Zámkové dlažby Dukovany

Zámkové betonové dlažby Dukovany

Zámková dlažba Dukovany

Betonové dlažby Dukovany

Betonová dlažba Dukovany

Zdící prvky Dukovany

Dlažby II jakosti Dukovany

Dlažba II jakosti Dukovany

Plošné dlažby Dukovany