„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dukovany

Nové produkty Dukovany

Dlažby a obrubníky Dukovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dukovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dukovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dukovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dukovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dukovany, Levná dlažba Dukovany, Dlažba Dukovany, Zámkové dlažby Dukovany, Zámkové dlažba Dukovany, Betonové dlažby Dukovany, Betonová dlažba Dukovany, Zdící prvky Dukovany, Dlažby II jakosti Dukovany, Dlažba II jakosti Dukovany, Plošné dlažby Dukovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Strakonice Olomouc Rokycany Praha 19 Karlovy Vary Brno-město Louny Chomutov Praha-Újezd Kutná Hora Praha-Nedvězí Praha 22 Hodonín Praha-Dubeč Brno-venkov Praha 14 Jindřichův Hradec Praha-Štěrboholy Sokolov Opava Klatovy Praha 8 Beroun Praha-Dolní Počernice Praha 6 Trutnov Česká Lípa Plzeň-město Semily Písek Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha 9 Prostějov Prachatice Praha 11 Nový Jičín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Troja Jičín České Budějovice Praha-Kunratice Blansko Svitavy Český Krumlov Praha-Nebušice Tábor Praha 2 Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha-Suchdol Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Břeclav Pelhřimov Praha-Vinoř Praha-Šeberov Zlín Uherské Hradiště Teplice Praha 10 Děčín Nymburk Praha-Koloděje Rakovník Praha-Velká Chuchle Cheb Bruntál Praha 7 Benešov Karviná Most Vsetín Rychnov nad Kněžnou Praha 18 Liberec Ústí nad Labem Tachov Praha-Přední Kopanina Plzeň-sever Šumperk Praha 15 Praha-Křeslice Praha 4 Domažlice Praha-Zbraslav Litoměřice Mělník Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Ostrava-město Praha 1 Havlíčkův Brod Třebíč Praha-Březiněves Hradec Králové Náchod Znojmo ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dukovany

Levná dlažba Dukovany

Dlažba Dukovany

Zámkové dlažby Dukovany

Zámkové betonové dlažby Dukovany

Zámková dlažba Dukovany

Betonové dlažby Dukovany

Betonová dlažba Dukovany

Zdící prvky Dukovany

Dlažby II jakosti Dukovany

Dlažba II jakosti Dukovany

Plošné dlažby Dukovany