„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dukovany

Nové produkty Dukovany

Dlažby a obrubníky Dukovany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dukovany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dukovany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dukovany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dukovany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dukovany, Levná dlažba Dukovany, Dlažba Dukovany, Zámkové dlažby Dukovany, Zámkové dlažba Dukovany, Betonové dlažby Dukovany, Betonová dlažba Dukovany, Zdící prvky Dukovany, Dlažby II jakosti Dukovany, Dlažba II jakosti Dukovany, Plošné dlažby Dukovany, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Cheb Písek Domažlice Rychnov nad Kněžnou Praha-Slivenec Praha 7 Praha-Újezd Praha-Březiněves Přerov Praha 2 Kutná Hora Plzeň-město Praha-Dolní Chabry Pardubice Praha 17 Kroměříž Praha-Petrovice Praha 20 Rokycany Příbram Praha-Satalice Znojmo Liberec Sokolov Rakovník Havlíčkův Brod Kolín Praha-Dolní Počernice Most Plzeň-jih Praha 1 Kladno Praha-Běchovice Prachatice Praha-Řeporyje Litoměřice Hlavní město Praha Jičín Praha-Křeslice Tábor Praha 22 Praha 8 Česká Lípa Uherské Hradiště Praha-Velká Chuchle Praha-Lipence Nymburk Praha 21 Praha-východ Zlín Svitavy Praha-Šeberov Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Lysolaje Opava Praha-Klánovice Praha 5 Praha-Dubeč Strakonice Louny Praha 9 Praha 12 Praha 14 Praha-Zbraslav Praha 19 Frýdek-Místek Praha-Vinoř Teplice Český Krumlov Klatovy Praha-Královice Mladá Boleslav Ústí nad Orlicí Tachov Pelhřimov Mělník Praha 3 Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha-Čakovice Šumperk Vsetín Děčín Brno-venkov Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Libuš Benešov Praha 16 Jihlava Praha-Nedvězí Prostějov České Budějovice Náchod Praha-Troja Praha 6 Vyškov Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dukovany

Levná dlažba Dukovany

Dlažba Dukovany

Zámkové dlažby Dukovany

Zámkové betonové dlažby Dukovany

Zámková dlažba Dukovany

Betonové dlažby Dukovany

Betonová dlažba Dukovany

Zdící prvky Dukovany

Dlažby II jakosti Dukovany

Dlažba II jakosti Dukovany

Plošné dlažby Dukovany